Skocz do zawartości
Homer

Programik do usuwania vocalu z piosenki ??

Rekomendowane odpowiedzi

Pilnie poszukuję programiku (albo plug -ina do winampa, pamiętam był kiedyś taki) za pomocą którego można usunąc wokal z utworu muzycznego. Zna ktoś tego typu programik? Albo wtyczkę do np. Sound Forge'a ? lub do innego edytora wave'ów która potrafi to zrobić. Będę bardzo wdzięczny za informację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten program Ci nie pomoze. Przeciec vocal to po prostu dzwieku o okreslonej czestotliwosci. Wiec z vocalem wytnie Ci wszytko to co jest na tej samej amplitudzie. Np. wysoki dzwiek i skrzypce (to tylko przyklad :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten program Ci nie pomoze. Przeciec vocal to po prostu dzwieku o okreslonej czestotliwosci. Wiec z vocalem wytnie Ci wszytko to co jest na tej samej amplitudzie. Np. wysoki dzwiek i skrzypce (to tylko przyklad :wink: )

Wiem.. trochę w sobotę nad tym siedziałem, no i niestety efekty nie były zadowalające :( W nagraniach w których wokal był eksponowany dało się go mniej więcej wyeliminować. Natomiast w innych efekt był odwrotny... wyciszało mi muzykę, a wokal zostawał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję programiku (albo plug -ina do winampa,  pamiętam był kiedyś taki) za pomocą którego można usunąc wokal z utworu muzycznego. Zna ktoś tego typu programik? Albo wtyczkę do np. Sound Forge'a ? lub do innego edytora wave'ów która potrafi to zrobić.  Będę bardzo wdzięczny za informację   :D

a tak z ciekawosci po kiego wała Tobie to jest czyżbyś sie bawil sie w karaoke ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci po kiego wała Tobie to jest czyżbyś sie bawil sie w karaoke ????

Niee... znajoma potrzebowała samej muzy do jakiegoś przedstawienia teatralnego... teatrzyku raczej. :D Niestety nie byłem w stanie jej pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...