Skocz do zawartości
Champion

Duron600@?!?!?!?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie mam Durona na 850 (plyta soltek sl-75kv+) FSB nie ruszam bo i tak do [gluteus maximus] idzie na tej plycie (o 4:)). Gdy zmieniam juz na 900 wylatuje blad bisu a na 1000 czarny monitor, temp. okolo 42C mam najnowszy bios do tej plyty czego to moze byc wada? A i jak wogule ruszam napiecie to mi niektore programy jak je wlanczam restartuja kompa(mbm, sandra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Champion a czego sie spodziewales?

Na zwyklym AC to i tak masz dobry wynik.

www.overclockers.com

CPU Database - poszukaj na jakim chlodzonku ludziom Duraki 600 MHz na ile hulaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak 1000 Mhz na 1,85 post na 1100. temp. 39 C ale to przez to że mam ciężki atak glonów i zamiast wody mam zupe, a jestem zbyt leniwy by iść do sklepu kupić wode destylowaną, może kupie po maturkach gdy będe miał troszke więcej czasu. Wtedy też spróbuje go puścić na 2,0V. Na zwykłym chłodzeniu śmiagał bezproblemu na 933Mhz(7x133)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko podkrecic 600@100 to przeszlo 60% bez dobrego chodzneia nie dasz rady (wc, peltier)

Nie tak do końca - ja na Volcano6CU i Abit KT7A-RAID kręciłem 600 do 1050 przy 1.85V. Fakt trzeba trafić na procka, drugi już tylko 900-950 i nie było siły żeby go zmusić do pracy na 1000MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie mam Durona na 850 (plyta soltek sl-75kv+) FSB nie ruszam bo i tak do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> idzie na tej plycie (o 4:)). Gdy zmieniam juz na 900 wylatuje blad bisu a na 1000 czarny monitor, temp. okolo 42C mam najnowszy bios do tej plyty czego to moze byc wada? A i jak wogule ruszam napiecie to mi niektore programy jak je wlanczam restartuja kompa(mbm, sandra).

mi na tej plycie duron 650 spoko latal 10x100 czyli 1ghz po przesiadce na plytke na kt333 latal max 8x133 :) wszystko na AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor jak najbardziej ma racje....na procka trzeba trafić...swego czasu posiadałem D600 na KT7 i wiatraczek nic specjalnego ..z czasem doszedłem do 10,5x100x1,8v stabilnie i 11x100x1,85v i nie stabilnie z jakieś 58C....tyle że ten procek potrafił chodzić na 600 przy 1,150v stabilnie i na 550 przy 1,1v...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...