Skocz do zawartości
BuMeL

Przybieżeli Do Azotu We Czterech .....

Rekomendowane odpowiedzi

Święta za pasem, pracy coraz więcej, darmozjady coraz bliżej a nam Mikołaj przywiózł dwa dewary, co byśmy się nie nudzili w ten nastrojowy, piękny zimowy okres ..... cóż było robić :)

 

Racuch pomacał trochę przy swoim kadłubku, obibok nawet WC nie rozpiął, pomarudził, pokręcił i zapodał kilka cyferek, żeby nie było, że nic nie zrobili :P w ruch poszły 3DM 2K5 i 2K6 na EVGA Classified i EVGA GTX-285 :

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Validy były na wyższych taktowaniach tylko coś strasznie strasznego się porobiło i nie mogę wrzucić na serwer z zapisanych plików :/

 

 

A wyglądało to tak :

 

 

Procek trafił się dziwny,pierwszy z półki, miał duże problemy z napięciami ale mimo wszystko Racuch sobie z nim jako tako poradził.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

A tu taka sobie niespodziewanka - płyta DFI LP DK 790FXB-M3H5. Wbrew znanemu powiedzeniu "zes** sie a nie daj sie", po godzinie ślęczenia nad ustawieniami, za żadne skarby nie zrobiła HTT powyżej 212MHz i miała śmieszne problemy z programową zmianą mnożnika procesora <_< ot taka niesforna suczka :P ale Heniek za to pokazał co potrafi ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

Dewar jeszcze pełny stoi, klocki w drodze, sprzętu co nie miara, zapału również, Brat Mario już skacze z radości i jak tylko znajdzie się czas to będzie wigilijna powtóreczka :) w dźwięku kolęd, zapachu choinki i z kieliszkiem napoju wyczynowo-malinowego na bazie śliwki, który nadaje się do wypalania mózgu, czyszczenia procków z pasty i sterylizacji narzędzi chirurgicznych, dostarczonego w ramach prezentu świątecznego przez Naszego przyjaciela Culmena :)

 

 

Dołączona grafika

 

 

Core i7 950 jak zwykle wypożyczyła firma Komputronik:

Dołączona grafika

 

Podziękowania dla Marcina Kluczka z eXtrememem za płytę DFI LP DK 790FXB-M3H5

Dołączona grafika

 

Podziękowania jak zawsze dla nieocenionego Culmena za LN2 i dodatek świąteczny :twisted: oraz Pablopawel za kontener.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

culmen poleca soczki sondy "pysio" na świeta ;)

 

o cyferkach w markach nic nie powiem bo sie nie znam

 

ale pysio mial 70%+

 

Smacznego jajka i wesołego alleluja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie zrobiliscie tetsu 3dMarka01 byl by wynik dla polski na hwbot

zapusciłem 2k1 ale to nie z tym CPU:/, w 3dm2k3 walczyłem ale nic nie wywalczylem ;d;d

ogolnie bez zbednego tłumaczenia : w 2k6 zabrakło niewiele do WR na 1xGTX285 , zapomniałem podbic shadery, stery pierwsze lepsze (nie selelekty) do poszczególnych smarków, proc przy 215BCLK mówił dość i memki łapały zbyt wys. timingi przy 1700MHz UP

doswiadczenia zebrane było wesoło i jak zwykle wszycho do poprawy :)

Smacznego Cyprinus carpio

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcia jakoś były podbijane na grafie?

delikatnie, miernik powiedział że wzrosło z 1,18 na 1,24 w 3D ofc , na fabrycznych napięciach karta kończy się na około 746 MHz (rdzeń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programowo?

 

Moja 2GB też tak w okolicach 748 się kończy. Ale właśnei rdzeń jakby jeszcze pocisnąć to i WR by sie znalazł :-)

na mojej wer. (GT200b) nie działa programowo, na starszych GT200 a i owszem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś spi na i7 będzie?? np coś do polskiego rankingu 16m?? widzę że zabawę macie przednią i to najważniejsze, gratki:)

 

 

ps. ja juz spie...to jak w końcu z tym v modem był czy nie bo na zdjęciach nic nie widzę:)

Edytowane przez guderian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś spi na i7 będzie?? np coś do polskiego rankingu 16m?? widzę że zabawę macie przednią i to najważniejsze, gratki:)

 

 

ps. ja juz spie...to jak w końcu z tym v modem był czy nie bo na zdjęciach nic nie widzę:)

był tego typu, prosty i skuteczny

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...mp;postcount=80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...