Skocz do zawartości
ODoG

Bluscreen Zlozony Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem gdzie to napisac i jak to zatytulowac wiec jak cos nie tak to prosze przeniesc.

 

moj konfig

 

Asus P5qpro

intel E8400

4 gb adata 1066 5/5/5/15

bequit 700w

ati x1600 pro chwilowo

samsung f1 2500 gb

3xsaegate 250 gb

1xseagate 1tb 7200.12

 

A wiec tak od dluzszego czasu walcze z kompem i nie mam juz pomyslow.

Przejde do rzeczy

Na poczatku padl mi dysk a raczej tak sie wydawalo , ale okazalo sie ze MBR jest uszkodzony, ale to nic miedzyczasie kupilem juz 3 kolejne.

Po problemie z dyskiem zaczely se problemy z zainstalowaniem systemu albo sie blednie instalowal albo jak juz sie udlo to zaraz sie posypal , tak sie dzieje z Win 7

Win xp instaluje sie normalnie i da sie cos niecos zrobic, ale np

kopiowanie iso z dysku na dysk i w trakcie pracy bluscreen ,ale tak samo dzieje sie [pod innymi systemami, w Vista bluscreen na koniec instalacji.

Partition Magic widzi partycje zrobione pod Win 7 ale nie da sie nic z nimi zrobic albo sa bad

Ponadto duzo danych straconych bo pliki pouszkadzane.

Gry np w Wow nie moge sie zalogowac na glowna postac na inne bez problemu , ale gry nie idzie przeinstalowac tzn nie da sie nowej zainstalowac.

Pliki rar pobrane sa najczesciej uszkodzone itd itd

Caly czas sie cos dzieje . Dzsk Seagate podzielony na partycje 200 i 700 GB , dopiero co zainstalowany i zrobione partycje po chwili lub restarcie partycje 700 gb pokazuje jako Hitachi USB

Podczas bootowania pokayuje no hard disc detectet .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ODoG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...