Skocz do zawartości
Grzeinik

Proszę O Sprawdzenie Logów

Rekomendowane odpowiedzi

Na przyszłość jak robisz log, to wyłącz zbędne programy - np GG na tej liście zupełnie nie jest potrzebne.

 

Po logach widzę, że skanowałeś Spybotem i program nie mógł usunąć plików. Zaproponował usuniecie przy ponownym uruchomieniu. Problem w tym, że tego uruchomienia nie wykonałeś. Wykonaj go teraz.

 

Następnie pobierz Unlocker, zainstaluj i przy jego pomocy Usuń katalog :\Program Files\MyWebSearch.

Potem posprzątaj przy pomocy CCleaner. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to wtedy zrób nowy log.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość jak robisz log, to wyłącz zbędne programy - np GG na tej liście zupełnie nie jest potrzebne.

 

Po logach widzę, że skanowałeś Spybotem i program nie mógł usunąć plików. Zaproponował usuniecie przy ponownym uruchomieniu. Problem w tym, że tego uruchomienia nie wykonałeś. Wykonaj go teraz.

 

Następnie pobierz Unlocker, zainstaluj i przy jego pomocy Usuń katalog :\Program Files\MyWebSearch.

Potem posprzątaj przy pomocy CCleaner. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to wtedy zrób nowy log.

okay, laptop ojca, on coś tutaj majstrował. Zabieram się za to co napisałeś.

 

Nie mam powyższego katalogu, posprzątałem ccleanerem, spybot cały czas wykrywa mywebsearch (włączyłem pokazywanie ukrytych plików i folderów) oto nowy log:

[smiecie]

Zrobiłem restart lapka, zrobiłem skan spybotem, nie wykrywa mywebsearch, jednak wyskakują komunikaty spybota takiej treści:

 

Dołączona grafika

 

nie wiem co z tym fantem zrobić, katalogu który jest w nim wymieniony nie ma, nie istnieje./

Edytowane przez Kolobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zezwól na te zmiany. Spybot usuwa swoje wpisy, które ciągną się w obydwu logach dość długo.

 

Ewentualnie puść HijackThis jeszcze raz, zaznacz wszystkie wpisy z "SpybotDeleting" i usuń.

 

Poza tym masz coś zwalone z kodowaniem polskich znaków. Ten Windows to wersja PL czy ENG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zezwól na te zmiany. Spybot usuwa swoje wpisy, które ciągną się w obydwu logach dość długo.

 

Ewentualnie puść HijackThis jeszcze raz, zaznacz wszystkie wpisy z "SpybotDeleting" i usuń.

 

Poza tym masz coś zwalone z kodowaniem polskich znaków. Ten Windows to wersja PL czy ENG?

 

Eng. Dobra zezwolę, ale to się wydaje nie mieć końca.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...