Skocz do zawartości
ToMo

Co z tym eMule'em ???

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem ściągać sobie eMulem pogadałem z Admine udostępnił mi port 4662 i teraz mam taki problem. Od wtorku zacząłemściągać Toca Race Driver znalazło mi dość dużo źródeł ale ściąganie posuwa się baaardzo powoli tzn. od wtorku ściągneło ledwie 90 MB :(

 

Nie wiem co się dzieje gadałem z qmple co tesh ściąga eMule'm i mówi że często ma transfer na poziomie 9 kb/s a u mnie jak się z kimś jush połączy to transfer jest góra na poziomie 4 kb/s i to tesh bardzo rzadko się zdarza :? ludzie pomórzcie bo powoli się załamuje......

 

Może ten 1 port co mam udostępniony to za mało ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... najlepiej jak być odpalił emula i zostawił kompa na noc żeby sobie sciągał. Nigdy nie ma tak, że masz cały czas transfery. U mnie w dzień mało co schodzi, ale w nocy daje czadu :P (ofcoz jak na moje łącze - max 20kb/s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Marcin mam włączonego kompa non-stop przez 2 dni i sciągneło się tylko 90 MB :!:

 

Więc mam tylko SDi i udostępniony port 4662 (jestem w sieci czyli za firewallem...

 

Używam moda eMule LSD i łącze mam tak udostępnione :

Możliwości:

- pobieranie 12 kB/s

- wysyłanie 10 kB/s

Limity:

- pobieranie 12 kB/s

- wysyłanie 5 kB/s

Tcp:4662 Udp:wyłączone

Ilość źródeł na plik: 700

Ilość połączeń: 50

 

Jeśli mam podać jeszcze jakieś info to pisz ....

 

Pomóżcie mi szybko .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieci p2p maja to do siebie , ze nikt ci nigdy nie zagwarantuje predkosci...90% zalezy od fartu jakie zrodla znajdziesz , i czy goscie ze zrodlami maja dobre lacza czy nie , i czy duzo udostepniaja czy tez nie

wazne jeszcze czy masz lowID czu highID

u mnie srednio po 3-4 godzinach sie w koncu rozpedza do tych +/- 50kB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HighID ale co najwyżej to tylko chwile mi się ściąga i zaraz się rozłącza. Mój kumpel tesh na SDi mówi że przez całą noc potrafi mu ściągnąć gdzieś do 200 MB a u mnie na 2 dni ściągneło tylko 90 MB więc coś jest tu nie tak ..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile macie id jak sie na serwer jaki podłączycie, bo ja ledwo 5 mln wyciągam, przez kilka dni jak admin porty odblokawał to id szło w 100 mln jakiś film ściągałem z predkością 2 MB/s. Już sie to chyba nie powtórzy :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj mulek pokazuje mi aktualnie :

Total download 30,62 G in 81,3 days ( 385,8 Mb/day)

kabelek to sdi w sieci wiec nie mam co narzekac .Btw nie kazda wersja mula mi pasowala.. nie rozumiem dlaczego ( nie wglebialem sie w to) ale pewne wersje mi sie albo wogole nie laczyly, slabo ssaly itp. metoda prob i bledow znalazlem ten ktory mi odpowiada. Sprawa konfigu to juz inna piesn, bo podczas moich poszukiwan kazda wersja mula byla traktowana tym samym konfem.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat bo tez mam chyba problem z tym emulem :cry:

 

mam lacze dsl 512 kbit/s w sieci lokalnej w ktorej jest 6 osob lacznie, od zawsze siedzialem w DC ale odkad pracuje to nie mam czasu na siedzenie przy kompie i sprawdzanie czy dalej jestem na serwerze i sciagam czy tez nie. Dlatego postanowilem przerzucic sie na Emule v0,28a.

 

Zaglodalem na przerozne FAQ i szukalem w archiwum (w miare mozliwosci czasowych) ale to na nic nie dalo, nadal mam wolne tranfery, jesli jest ktos tak dobry o prywatna pomoc to prosze dac znac na prv albo gg 971948 to wtedy wyjasnie o co chodzi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...