Skocz do zawartości
Gość shoxeh

Thermalright Venomous-x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shoxeh

http://www.ocxtreme.org/forumenus/showthre...5576&page=2

 

drop 10'C w prime na gulftownie 6C/12T 4.2GHz w stosunku do 120 true copper :)

Oczywiście test nieprofesjonalny i wypadałoby poczekać na jakieś znane serwisy z oceną, ale daje pewną nadzieje....

 

A TR zapowiadał, że to cooler dla 6-rdzeni :x Ale żeby aż tak... Ośmieszyli swoją poprzednia konstrukcję...

 

 

discuss!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Heh, cuda na kiju. Porównanie powinno być robione na tej samej zapince oraz tak samo wykończonej podstawie, a o tym chyba nic nie wspominają.

A kto tak powiedział? Porównanie powinno być robione na towarze takim jakie jest wyciągniete z pudełka. I takie właśnie jest.

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest Thermalright Ultra 120 extreme rev.C, można go kupić za 229zł z wentylatorem, trochę wydajniejszy od Mugena 2.

Nie? :roll:

 

 

Szczerze mówiąc, to mnie w tym wszystkim najbardziej interesuje to nowe zapięcie, bo z tego co widać, to chyba powinno pasować do ultr wszelakich, czy nie, jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że konstrukcja nie rożni się za wiele to należy sprawdzić na ile to jest ewolucja, a na ile marketing TR'a. Same wycięcia "V" wg TR miało dać 1-2 stopnie Celsjusza mniej, więc pozostają jeszcze fiszbiny i pewnie zapinka, a w rzeczywistości i tak może się okazać, że nie ma różnicy. Zobaczymy co z tego wyjdzie....oczywiście na tych samych zapinkach :wink:

 

Przecież to jest Thermalright Ultra 120 extreme rev.C, można go kupić za 229zł z wentylatorem, trochę wydajniejszy od Mugena 2.

Tak miało być, ale ostatecznie dali nową nazwe Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Zrezygnowali z nazwy Venomus, po prostu nowa rewizja jako kontynuacja Ultra Extreme więc czysty marketing.

Nie wiem skąd czerpiesz te informacje, ale może daj sobie siana i nie wprowadzaj ludzi w błąd? Wejdź sobie na strone TR i zobacz co to za produkt, wygląda inaczej niz ultra itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapinka ma mieć regulowaną siłę nacisku z tego co wiem, i to jest właśnie dużym bajerem który przy równej podstawie może sporo dać.

Nowa zapinka powinna pasować do starszych TRUE.

Nie wspominając już o tym ; ) że po prostu łatwiej na tym zamontować chłodzenie : ) przynajmniej w stosunku do std. mocowania zwykłej ultry + podkładki pod te śruby ze sprężynami [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, ze dawniej taki sposób montażu był na porządku dziennym. Może wizualnie trochę gorszy, ale śruby bez sprężyn+nakrętki to imho najlepsze combo :wink:

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podstawka będzie równa to chłodzenie zastąpi TRUE. Pomyślcie jakby tam wpakować jeszcze podkładkę między cooler a zapinkę :grin: Także nie jestem fanem obecnego montażu TRUE, bardziej podoba mi się nowy tak samo jak design venomousa.

 

Btw dobrze że poprawili także sposób montażu wentyli bo obecny jest do bani.

Edytowane przez stolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

pracuje nad tym, ale czekam na nieco lepszy kurs i płyną do kraju :) >> na początku lutego powinny być u nas w dobrej cenie a wcześniej będą droższe z transportu powietrzem

na początku lutego..... jestesmy 100 lat za murzynami :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można kupić na dniach za +50zł więcej (na chwilę obecną chłodzenie nie jest jeszcze dostępne w unii) ;) Jeżeli chodzi o zapinki to TR ma w ofercie takie jak widać tutaj:

http://www.thermalright.com/new_a_page/pro...#lga1366boltnew

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.thermalright.com/new_a_page/pro...venomous-x.html

 

jak dla mnie to nowy cooler, oczywiscie bazujacy na podstawie TRUE ale cos nowego, nie jak przedmowcy twierdzili ze to TRUE rev. C i tyle, nie prawda

 

Co do dostepnosci to mysle ze dopiero po wyprzedazy starego TRUE nalezy oczekiwac na cos nowego chyba ze interesuje cie ebay?! tam jest juz do dostania, sam o tym coolerze mysle

Edytowane przez DARK666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poinformował mnie pracownik yooki na forum konkurencyjnym własnie ich sklep bedzie mial tego TR'a najszybciej i mozna już zlozyc preorder... na 10 luty ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czym tu się tak ekscytować.. ;-)

 

link

Prosze nie linkuj mi tu bit tech'a, ktoremu wyszlo w testach takze to, ze titan fenrir jest wydajniejszy od noctuy d14, bo narazasz sie na smiesznosc powolujac sie na tego typu site.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...