Skocz do zawartości
Gość shoxeh

Thermalright Venomous-x

Rekomendowane odpowiedzi

w połowie marca będą dostępne Venomousy w cenie 249, na razie dostępne są radiatory z transportu powietrznego (droższego)... będzie Cogage Arrow za 249 ;) pojawiła się też recenzja na pewnym portalu na literkę F ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zenfist: jesli mowisz o frazpc, to juz byl zamieszczany tu link do tej recenzji ;) (btw. nie rozumiem tej autocenzury... ktos sie obrazi? :) ) ps. gratuluje sensowniejszych cen

 

A tak poza tym, zamowilem wczoraj noctue 295PLN - ekonomicznie taniej - byle dwa wentylatory (nie mowie juz o jakis lepszych sztukach po 50/60PLN) nawet z venomousem wyjda drozej, wydajnosc wieksza, i 'bonusowo' rozmiar tez ;) Wydawalo sie, ze zapowiadany venomous bedzie jakims magicznym coolerem, ktory zdystansuje konkurencje o kilka / kilkanascie stopni - jednak, konkurencja nie spala i podniosla poprzeczke.

 

IMHO kalkulujac - jesli tylko nie mamy super wysokich ramow, to zarowno w stosunku wydajnosc/cena jak i wydajnosc bez ujecia cenowego wygrywa noctua.

 

Ale (bo nie bylbym obiektywny, gdybym tego nie dodal) - tak czy siak: noctua, czy cogage, czy venonomous - wszystko i tak wyjdzie na 'jeden pies' ;) nie czarujmy sie - pol stopnia / jeden stopien roznicy nic nie zmieni... co najwyzej kilkadziesiat zlotych w ta / tamta, choc biorac pod uwage sama cene coolerow sa to niewielkie roznice...

Edytowane przez webjay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

proline ma cogage na stanie już od połowy stycznia, tak tylko chciałem zauważyć. Sma od nich mam.

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proline ma cogage na stanie już od połowy stycznia, tak tylko chciałem zauważyć. Sma od nich mam.

wiem :) wprowadziłem go do proline jak tylko było to możliwe, teraz czekam na dostawę morską aby ciachnąc cenki w dół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu dostawa, dam znać jak ostatecznie uda się cenę skalkulować :) (na razie nie sugerujcie się obecną wprowadzona jest na oko) ;) Będzie też Spitfire, Arrow i inszości (z cenkami też na razie pi razy drzwi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...