Skocz do zawartości
Rikki

Let's Talk Tech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZlyUser

To tak wracając do 5510.

 

Do dzisiaj mnie bawi w jaki sposób nokia zbudowała ten telefon uzywając serii 33xx za podstawe

post-102399-0-08403100-1295720846_thumb.jpg

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ochotę na kindle 3 jak jest z polskimi tytułami na tego readera ? nie chodzi mi o darmówki pokroju chłopów czy krzyżaków, a o jakieś fajne tytuły sensacyjne itd.

 

edit:

odpuszczam temat, baza dobrych tytułów w ojczystym języku jest bidna na obecny czas, niestety potwierdza się to, że jesteśmy 100 lat za murzynami, chociaż nie ukrywam, że sam sobie w brodę pluje przez to, że mój ang nie jest tak wyuczony bym mógł bez słownika w ichniejszym języku czytać książki.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia and Microsoft enter strategic alliance on Windows Phone, Bing, Xbox Live and Office -- Engadget

To na prawdę duża sprawa. Nareszcie Nokia, która potrafi robić fajne telefony nawet dziś (N8), dostanie nowoczesny, solidny system a nie tego cholernego Symbiana. Wygląda na to, że Elop jako CEO to najlepsza rzecz jaka się ostatnio Finom przytrafiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie firmy bardzo na tym skorzystają. W7 w końcu trafi do szerszej publiki, a Nokia w końcu będzie miała OS'a z prawdziwego zdarzenia, a nie smutny żart. Myślę, że finowie wracają do gry. Nie mogę się doczekać co pokażą.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, tak z resztą mówili Balmer i Elop podczas konferencji. Osobiście uważam, że taka N8 z WP7 po akutalizacji która ma nastąpić na początku marca to bardzo silna pozycja przy wyborze telefonu. Oczywiście obecne konstrukcje nie spełniają wymagań sprzętowych (przyciski itd.) ale chyba wiecie, co mam na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska też bez tragedii ale...

3 fizyczne klawisze czy mniej? On/Off oraz Głośności?! Może być ciekawie jak wejdą na rynek.

 

Windows Phone 7 - Wikipedia, the free encyclopedia

6 dedicated hardware buttons - back, Start, search, camera, power/sleep and Volume Up and Down

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego pchania się w 4.0" i więcej. IMO 3.5" (no, maksymalnie .7) z wysoką rozdzielczością jest równie fajne a przy tym dużo bardziej mobilne. Telefony i odtwarzacze powinny pozostać małe i wyjątkowo przenośne a nie ewoluować w mini-tablety.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerz będzie w sam raz na kotleta. Z drugiej strony mocno go odchudzili - 8.5 mm grubości to naprawdę niewiele.

 

Tutaj mały review bardzo ciekawie zapowiadającej się Motki Atrix -> http://www.anandtech.com/show/4165/the-motorola-atrix-4g-preview

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 4" to bardzo dobra wielkość chociaż przyznam, że nie rozważałbym telefonu powyżej tej wartości. 3,5" zdecydowanie za mało, 3,7" już lepiej, ale nadal trochę brakuje. Poza tym przekątna to jedno, ale z racji bardzo małej grubości telefon wcale nie przeszkadza w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kieszeni to jedno, ale do obslugi tego zaczyna kciuka brakowac ;) O, przepraszam, zapomnialem, ze to ulomny ekran pojemnosciowy, ktorego bajeranckie ficzery i tak wymagaja dwoch rak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze inaczej: ja od dawna używałem telefonów z QWERTY i dla mnie obsługa przy pomocy obu dłoni to "norma". Oczywiście jedną ręką też można zrobić zdecydowaną większość najczęściej wykonywanych operacji. A kciuk? Mi starcza :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że costi i maSTHa212 obaj macie sporo racji ;)

Mam tego HTC i przyznaję obsługa jedną ręką wymaga "trochę" gimnastyki ale z drugiej strony aż tak wielki nie jest aby noszenie w kieszeni było uciążliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy taki SGS2 ale właśnie z klawiaturką qwerty oraz ekranem ok 3,5-3,7". Przyzwyczaiłem się do takiego układu i boję się że sam ekran to będzie dla mnie za mało. W sumie byłem zdecydowany na HTC Desire Z, jednak patrząc na jego wnętrze oraz narzekanie części użytkowników na mechanizm rozsuwania, chyba poczekam na coś ciekawszego. Od ery dostanę w międzyczasie iPhona4/16gb - chce ktoś nóweczkę w rozsądnej cenie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz bo Epic 4G jest w technologii CDMA na częstotliwościach Sprint'u więc SIMa nie włoży.

 

Faktycznie - mój błąd.

Myślałem, że obsługa HSDPA 2100MHz idzie w parze z gniazdem SIM ;]

 

Xperia Pro ?

 

Koledze wyżej raczej chodziło o połączenie procesora dwurdzeniowego z ekranem Super AMOLED i klawą QWERTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze wyżej raczej chodziło o połączenie procesora dwurdzeniowego z ekranem Super AMOLED i klawą QWERTY.

 

... i ekspresem do kawy ;-)

 

nic dwurdzeniowego z qwerty na razie nie widać, a ta xperia pro to taki ciut lepszy desire Z (1ghz vs 800mhz, android 2.3 vs 2.2, itd)

Sony Ericsson XPERIA Pro vs. HTC Desire Z - GSMArena.com

 

Zresztą wyczekiwać można w nieskończoność. Pojawi się jakiś sensowny telefon z qwerty, 2 jajami, super amoled, itd to zapowiedzą coś z 4 jajkami, 2x tyle ramu, nowym "rewolucyjnym" androidem i super hiper amoled 2+ 3d...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - czyli jednak nie przeoczyłem żadnego telefonu, który mógłby spełniać moje wymagania. Nie wymieniam słuchawki co pół roku, przez co chciałbym dokonać jednego konkretnego zakupu i mieć spokój na pewien czas. Szczególnie istotne jest dla mnie to, aby telefon dostał więcej niż jedno/dwa uaktualnienia systemu. Obecnie w android markecie ciężko znalezc aplikację, która śmiga pod wersją 1.6. Przypomina mi to wymiany kompa związane z wprowadzeniem nowego windowsa tudzież directx'a, jednak w przypadku telefonów ma to znacznie szybszy przebieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jak na zawołanie - Dell's 2011 smartphone and tablet lineup leaked: Android Ice Cream, WP7 sliders, and a slate running Windows 8 -- Engadget

 

Dell Hancock

- premiera ok. września

- klawiatura QWERTY

- Android Ice Cream (2.4?)

- dual-core CPU

- 4" qHD (960x540px)

- kamery 8MP tył, 1.3MP przód

- 1080p video

 

xpektor, troche za duży pewnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ip jest telefonem prawie akurat (troche mały ekran powoli się robi), takie 4 cale pewnie były by w sam raz, ale nie miałem takiego telefonu w rękach.

Dużym telefonem to było 7710 od Nokii, może i porównywalny wymiarowo z Ip czy jakimiś HTC, ale dwa razy grubszy ;)

Pamiętam jak miałem nogę pod kieszenią obdartą po pewnym czasie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek - te 4" jakoś przeboleję. Krótko mówiąc jest na co czekać. Tymczasem zadowolę się chyba Z'etką, bo wytrzymać z G1 się nie da ( ciągłe samoistne restarty, w czasie rozmów i nie tylko ).

 

Ostatnio ucichł temat projektorów w telefonach - czyżby producenci jednak sobie odpuścili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...