Skocz do zawartości
Rikki

Let's Talk Tech

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko nie czaję czemu włączników i portów nie dali z przodu, tylko gdzieś z tyłu przy kablu zasilania. Z resztą takiego maca pro i tak mało który śmiertelnik kupi, bo to zazwyczaj  służy jako serwery/stacje robocze i kosztuje małą fortunę, ale tak samo jest w macu mini czy imacu w którym idealnym miejscem na na te rzeczy bok, a tak trzeba macać gdzieś na ślepo, żeby włączyć, o podłączeniu jakiegoś pendrive'a czy telefonu już nie mówiąc. Co śmieszniejsze nawet jak np. głupie asusu jak zwykle kopiuje design apple w jakimś swoim produkcie, to nawet nie wpadną żeby poprawić tą oczywistą ułomność tylko robią identycznie.

ASUS-VivoPC_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc od strony funkcjonalności - jak gruby musi być kabel dla zasilenia jednostki pobierającej góa 700W mocy. No i sam zasilacz byłby małą, wyjącą skrzynką poza jednostką... Nie halo.

W obecnym projekcie to ma sens ( chyba ) wentylator nawiewa na radiatory końcówki mocy zasilacza a później wszystko idzie na chłodzenie podzespołów.

 

Wielki plus dla inżynierów-designerów. Czakam na kopiowanie pomysłów na rynek urządzeń biurowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzna. Mam przed sobą właśnie tą z przyciskiem od napędu. I fakt-faktem, jest przycisk do wysuwania. Ale na zewnętrznej, począwszy od tej dołączonej do "kolorowego" maca- przycisk włączania gdzieś był.

 

 

EDIT: Klawiatura od e-maca, czy jakoś tak: 

 

Dołączona grafika

 

W nowej chyba jest na boku. Ale jeżeli nie ma- to nie będę się kłócił. :)

Edytowane przez KWS89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak- klawiatura od jabłka ma guzik zasilania. Przynajmniej miała.

Aha. to dlatego. tam gdzie używałem zmienili te klawy na normalne z kabelkiem bez przycisku. Wtedy za to masz łatwy dostęp do usb... 

Dołączona grafika

 

Bo nie można mieć wszystkiego na raz. Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż Ci plusa sam wrzucę, nie pomyślałem nawet, mój błąd Dołączona grafika

Choć jak już dają wersję na kablu to chyba mogli dać hub usb jako dodatek z drugiej strony, zostawiając przycisk power on/off, nie tak?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozglądam się za nowym telewizorem i ciężko było mi zadecydować jak duży być winien. Pokój mam galanty, więc spokojnie na jednej ścianie mogłaby wisieć jara sześćdziesiątka. Portfel jednak podpowiada, że jakby trochę przysunąć kanapę to czterdziestka też by wystarczyła. Nie mogąc podjąć decyzji postawiłem powierzyć ją nauce! Wybiorę najbardziej opłacalny! Jednak ustosunkowanie przekątnej do ceny wydawało mi się tak niemiarodajne, że policzyłem pole powierzchni dla popularnych przekątnych i dzieląc przez cenę otrzymałem ile centymetrów kwadratowych mogę kupić za złotówkę. Brałem pod uwagę najtańsze ledy 1080p z klasą energetyczną A lub lepszą (tv u mnie włączony prawie 24/7). Wyniki:

 

Przek	Pole	Cena	Cena_jm40	4411	1487	2.9742	4863	1518	3.2046	5833	1927	3.0347	6090	2243	2.7250	6892	2394	2.8855	8339	3199	2.6160	9924	4027	2.46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama technologia jest interesująca, MS chce zrobić coś innego niż Siri i w tym celu prawdopodobnie spróbuje wykorzystać Kinecta. W wypadku komórek... nie wiem jak to ma działać, poprawianie błedów w sms'ach? Sugestie dotyczące wyboru stron www oraz contentu? Generalnie przyznaje, że brzmi ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...