Skocz do zawartości
prez

Esi Maya 44 Pci A Wszelkie Asusy I Audiotraki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zapytać, czy ktoś tutaj miał możliwość obcowania z Maya 44 (nie USB), a tym bardziej porównania jej z generalnie chwalonymi kartami pokroju Xonara czy Prodigy (którą to podobno Esi przejęła). Planuję kupić tę kartę, bo mam okazję dorwać ją całkiem tanio i generalnie myślę nad małym domowym studio, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak ona i jej podobne (M-Audio Audiophile 2496, E-mu 0404) wypadają na tle kart służących typowo do odsłuchu w wysokiej jakości, nie mających wiele wspólnego z recordingiem a cenowo z tej samej półki. Dzięki za wszelkie odpowiedzi, zależy mi na dobrym zakupie, więc sami rozumiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złom i dziadostwo - beznqadziejne parametry, jakiś kiepawy phantom(teraz już w esi 48V) który łatwo upalić i wejścia które podatne na uszkodzenie już podczas podłączania...dam ci dobrą radę - trzymaj się od tego dziadostwa z boku choćbyś mógł ją mieć i za 100 pln.....nie warta nawet 50...

i nie porównuj tego do prodigy czy xonara bo to kompletnie co innego i do zupełnie innych zastosowań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, no to mnie zaskoczyłeś, czytałem dotychczas raczej pochlebne opinie na jej temat. Miałeś tę kartę czy czytałeś jakieś testy (jeśli tak to zarzuć jakimiś linkami)? Może ktoś inny się wypowie w ramach pewności.. Podejrzewam, że w przypadku pozostałych 2 kart o których wspominałem sprawa ma się podobnie. W takim razie co dobrego można dorwać do 250zł? Byleby było 24bit/96khz, poza tym liczy się tylko dźwięk (słuchawki CAL!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochlebne opinie o maya44? nie no nie wierzę....miał ją kumpel - odłączył mikrofon przy włączonym phantomie i zdechła.Zreszta w necie jest wiele opinii ludzi zajmujących się dźwiekiem zawodowo i tam ta karta nie ma żdnych dobrych opinii - jedyna kiedys dobra to zwiazana była z ceną.

Po co ci 24/96 z kiepskich kart do 250 zeta?to nie ma najmniejszego sensu - jak ci zalezy na dźwięku to dołóż sporo więcej bo tanim kosztem nic nie uzyskasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...