Skocz do zawartości
Omen

Pomniejsze Problemy Z Outlook 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Ci ja dziwnie zachowującego się Outlook'a. Otóż kilka spraw w jego działaniu mnie mierzi.

 

Zacznijmy od uruchomienia - klikam na ikonę obok Start i odpala mi się wersja okienkowa, czyli pełny Outlook, ale nie zmaksymalizowany. Mija chwila i otwiera się drugi Outlook, tym razem zmaksymalizowany. W rezultacie mam dwa procesy Outlook. Bezsens.

Druga rzecz - jeśli przyjdzie do mnie mail, to pojawia mi się tylko dymek powiadamiający, nie ma jednak tej żółtej koperty obok zegarka, która tam sobie siedzi, gdy nadchodzi nowa poczta. Skutkiem tego jest konieczność otwierania okna, zamiast szybkiego spojrzenia na tray, czy jest coś nowego. Dodam, że w oknie Dostosuj (gdzie ustawiamy wyświetlanie powiadomień) nie ma nic z tą kopertką, tylko ikona Outlook (czyli ta kopera z zegarkiem).

Ostatnia rzecz - na górze, w paskach narzędzi, ciągle pojawia mi się durny BlueSoleil Addin. Pies by go trącał, gdyby pojawiał się w jednej belce ze wszystkimi. Ale nie, ciągle pojawia się w belce niżej, przez co ogranicza wielkość okna. Opcja dostosuj i Usuń drania nie działa, zawsze pojawia się od nowa... Dodam, że wszystko co związane z BlueTooth (bo to to) mam powyłączane w msconfig.

Aby było piękniej - tak samo instalowany Outlook na takim samym systemie (win 7) działa pięknie: koperta jest, Addin'u nie ma i uruchamia się jedno okno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mogę robić archeologię, ale w sumie to mój temat i może komuś się przyda.

Jeśli ktoś boryka się z problemem BlueSoleil Addin w Outlook wystarczy, że w Uruchom wpisze takie coś

regsvr32 /u "C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\outlookAddin.dll

Jeśli zaś chodzi o otwieranie się dwóch okien oraz brak kopertki - po jakimś czasie zaczęło mi się otwierać tylko jedno okno, a kopertka magicznie powróciła. Tak że problem rozwiązał się sam - uwielbiam komputery :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...