Skocz do zawartości
MacOSek

Konsolowa Gra Roku 2009 [purepc.pl]

Konsolowa gra roku 2009  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kategoria: Xbox 360

    • Assassin's Creed II
      6
    • Batman: Arkham Asylum
      15
    • Call of Duty: Modern Warfare 2
      4
    • Dragon Age: Origins
      1
    • FIFA Soccer 10
      3
    • Forza Motorsport 3
      24
    • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
      7
    • Halo 3: ODST
      3
    • Left 4 Dead 2
      3
    • Street Fighter IV
      1
    • inna (jaka?)
      2
  2. 2. Kategoria: Playstation 3

    • Assassin's Creed II
      1
    • Batman: Arkham Asylum
      8
    • Call of Duty: Modern Warfare 2
      4
    • Demon's Souls
      1
    • FIFA Soccer 10
      2
    • inFamous
      0
    • Killzone 2
      2
    • Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
      1
    • Street Fighter IV
      3
    • Uncharted 2: Among Thieves
      43
    • inna (jaka?)
      4
  3. 3. Kategoria główna - PurePC.pl GOTY 2009

    • Assassin's Creed II
      7
    • Batman: Arkham Asylum
      14
    • Call of Duty: Modern Warfare 2
      4
    • FIFA Soccer 10
      2
    • Forza Motorsport 3
      9
    • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
      4
    • Halo 3: ODST
      0
    • Killzone 2
      1
    • Street Fighter IV
      2
    • Uncharted 2: Among Thieves
      24
    • inna (jaka?)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś wybierze opcję "inna (jaka?)" proszę o napisanie tytułu w odpowiedzi :)

 

Nie dodałem kategorii Wii, PSP i NDS gdyż po pierwsze nie znam zbytnio tych platform, a po drugie sądzę, że ich popularność na tym forum jest znikoma. Jeśli ktoś podejmie się zebrania 10 tytułów na w/w konsole to dodam odpowiednie kategorie :)

 

Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane.

 

No to głosujemy :]

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybka pilka i padlo na Uncharted 2 :) zadna inna gra w tym roku tak mnie nie wciagnela, choc Batman rowniez bardzo dobrze sie prezentowal i wysmienicie sie w niego gralo. Gdybym mial okazje zagrac to pewnie jeszcze zastanawialbym sie nad Demon Soul's jednak moje zamowienie jeszcze nie dotarlo z USA :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Oczywiścia Forza, ale tylko dlatego że nie było nic innego wartościowego, a normalnie wyścigów bym nigdy grą roku nie wybrał.

 

A jako że DiRT 2 słabszy, to została tylko Forza.

 

 

Epizodów z LC nie wybrałem ze względu na TBoGT, które jest chore. Gdyby była kategoria DLC roku, to oczywiście bym wybrał The Lost and Damned.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż w zeszłym roku jak jeszcze miałem okazję pograć na Ś.P X360 (chlip ;() to zdecydowanie najlepszy dla mnie był Call of Juarez: Więzy Krwi. IMO bardzo dobra grywalność i świetna fabuła. Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. W przypadku wersji PC gorsza tylko była grafika, bo w 1 była zdecydowanie lepsza. Nie wiem czemu nie ma tej gry na liście.

 

PS3 nie posiadam, ale zagłosowałem na U2, bo to czytając opinie i patrząc na screeny i trailery mogłem w ciemno zagłosować na tą grę. I to będzie pierwsza gra jaką kupię na PS3. Z X360 jeszcze przypadła mi do gustu Forza 3.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kategorii X360 oczywiście Epizody do GTA. Moja najbardziej ukochana gra do której powracam co chwila. Natomiast na PS3 wygrywa bezkonkurencyjnie Uncharted 2. Bez dwóch zdań. Ta sama pozycja ląduje także w grze roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż w zeszłym roku jak jeszcze miałem okazję pograć na Ś.P X360 (chlip ;() to zdecydowanie najlepszy dla mnie był Call of Juarez: Więzy Krwi. IMO bardzo dobra grywalność i świetna fabuła. Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. W przypadku wersji PC gorsza tylko była grafika, bo w 1 była zdecydowanie lepsza. Nie wiem czemu nie ma tej gry na liście.

Jakoś musiałem ograniczyć listę do 10 pozycji, a CoJ:BiB ma stosunkowo niską (<80%) średnią ocen. Ale właśnie dla takich gier jest pozycja nr 11 w sondzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 - nie grałem, ale skoro Episodes from Liberty City to to samo co GTAIV tylko więcej i lepiej to wybór był dla mnie jasny ;)

PS3 - którą grę wybierasz i dlaczego Uncharted ? ;)

GOTY - jak wyżej ;)...gdzieś daleko w tyle o drugie miejsce mogą się Ezio z Batmanem bić, ale to Drake posprzątał wszystko w 2009r ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj glos poszedl na FM3 (X360), bo uwazam, ze tutaj powinna wygrac gra typu "exlusive". Bardzo chcialbym tez nagrodzic AC2, ale jeszcze nie gralem, a na zapas glosowac nie bede. Natomiast tak chwalony Batman na chwile obecna troche mnie rozczarowuje (~1/3 story).

 

Co do PS3 to i tak wiadomo bylo, ze U2 w tym roku nie ma sobie rownych, takze zadnych niespodzianek.

 

A GOTY? Nie glosuje, musialbym zagrac w dwa powyzsze tytuly (AC2&U2) i wybrac miedzy nimi.

ale to Drake posprzątał wszystko w 2009r

Nie wedlug Gamespotu, best ps3 2009 dostal Demon's Souls a GOTY poszlo do...Demon's Souls. Nie wiem, bo nie gralem, ale wydaje mi sie, ze to dosc kontrowersyjny wybor majac U2 jako przeciwnika do tych tytulow. Ale co ja tam wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 - w tym roku nie było dobrego dla mnie exlusiva, ogólnie posuuucha ale mase czasu zjadł mi GoW2 w multi.

PS3 - w Uncharterda 2 grałem parę minut, ale daje popalić.

Multiplatforma - IMO to powinno być Borderlands, bo wysysa z ludzi czas jak szatan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maSTHa212 - widziałem ten filmik z gamespota z wyborem Demon's Souls - też się zdziwiłem, powiem więcej jak zagram, czyli najszybciej początkiem do lutego bo ramach akcji "Zdajemy ładnie sesję" zostawiłem chlebak w domu ;p. Patrząc na gameplaye - ja tam cudów nie widzę, ale to nie mój gatunek gier..

 

W Assassins Creeda grałem przez święta (i z braku czasu nie skończyłem, jak tylko wrócę do domu nadrobię go od razu z DLC, początkiem lutego mają już chyba obydwa być dostępne ;)) Gra świetna, porównując do innych hitów bardzo długa (skończyłem 9 rozdział, pozbierałem trochę znajdziek, 16h gry, równe 50%), ciekawa historia, piękne miasta, ale...zdarzały się momenty kiedy miałem ochotę przywalić padem w ścianę - nie jakieś duże wpadki, tylko takie drobne, irytujące drobiazgi, które najbardziej mnie denerwują, bo wiem, że można było je łatwo usunąć (chociażby problemy ze sterowaniem w połączeniu z zadaniami typu jeden błąd i wszystko zaczynasz od nowa - :mur:) Strasznie to psuło odbiór całości gry, której mimo to stawiam 9+/10 bo mało jest gier, które mnie do tego stopnia wciągnęły. Do Florencji chce się wracać.

Uncharted - porównując do AC 10h na skończenie gry wydaje się śmieszne, ale..to było najlepsze 10h z grą jakie spędziłem gdzieś od czasów HL2 - U2 mnie po prostu wdeptało w parkiet. Nic innego jak 10/10 nie wchodzi w grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...