Skocz do zawartości
Pietrekt

Monitor 24'' - Samsung P2470h Lub Coś Innego.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Słuchajcie mam pewien problem, mianowicie od jakiegoś czasu szukałem nowego monitora. Ciężka sprawa z tym jest bo oceny często są dość subiektywne ale ogólnie wybrałem kilka modeli jednak skłaniałem się do SAMSUNGA P2470H. Jednak ciekawi mnie czemu ten monitor jest w pewnym sensie monitorem widmo - na oficjalnej stronie producenta jest tylko instrukcja i sterowniki, a pokazany jest tylko jego poprzednik P2450H. W sumie nie wiem co robić. Może wiecie coś na jego temat bo ogólnie w sieci informacji na jego temat jest tyle co kot napłakał. Ewentualnie coś innego w granicach 1000 zł. Monitora używam do pracy w sensie teksty (czytanie i pisanie), programy typu AutoCad i inne pochodne również 3D, często filmy i czasem gry.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Edytowane przez Pietrekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell 2209WA lub LG W2353V-PF te 2 monitory moge Ci polecic... sam wlasnie chce tez kupic i nie wiem ktory, ale napewno oby dwa sa dobre ;-) Dell ma lepsza matryce o wiele ale mniejszy i mniejsza rozdzielczosc brak HDMI oraz brak skalowania ale matryca IPS jest swietna - zobacz na youtube filmik ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no raczej myślałem żeby choć jedno HDMI się znalazło. Tak w roli ścisłości to chodziło mi o monitor 24'' calowy ale wiem że są ich większe odmiany :) Nad LG zacząłem się zastanawiać po przeczytaniu kilku tematów na forum ale powiem szczerze, że dalej intryguje mnie ten Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...