Skocz do zawartości
nosweratu

Jaka Kieszeń Z Lan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej możecie mi polecić jakąś dobrą kieszeń na dysk sata z dobrą obsługą sieci torrenta - bo z tego co wiem to spora część obsługuje je bardzo kiepsko - dodam też że dobrze by było gdyby kieszeń posiadała opcje oszczedzania energi gdy dysk będzie nie używany (z tym akurat chyba bedzie mniejszy problem).

 

Żona narzeka że komp cały czas chodzi i żre energie a że łącze jest słabe... no coż w każdym razie będę wdzieczny za polecenie czegoś sęsownego.

 

Pozdrawiam

 

PS co powiecie o Ovislink AirLive WMU-6500FS - liczylem ze kupie cos do 250zł wiec ogólnie niewiele ponad tylko czy ten sprzet rzeczywiście nie będzie miał problemów z obciążeniem torrentami?

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestaty odpada

potrzebuje czegos w co moge wsadzić dysk (tak aby mieć wszystko w jednym) - dysk juz mam (samsung F1 640)

z tego co wyczytałem to to urządzenie które znalazłem też może być serwerem wydruku, ftp, torrentem itd - najbardziej interesuje mnie skuteczność urządzenia - czy poprostu nie będzie się blokować lub też ograniczać liczby peerów/wielkości kolejki - (na pomysł zakupu czegoś takiego wpadłem dziś rano więc narazie szukam zagrożeń przy uzytkowaniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co używam sobie tego tydzień - ściąga z max prędkością łącza (o ile dana pozycja na to pozwala, chyba że przycinam transfer bo i to można) i większych problemów z tym nie mam - podpiąłem pena 16gb i śmiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...