Skocz do zawartości
Dalton

Abit IC7-G MaxII Advance

Rekomendowane odpowiedzi

też się zastnawiam nad kupnem albo ten abit albo asus P4C800 deluxe ale jak narazie cena ~1200zł jest dla mnie nie do przejścia :(

W jakim sklepie widziałes ją za 1200 podaj link jesli jest :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się zastnawiam nad kupnem albo ten abit albo asus P4C800 deluxe ale jak narazie cena ~1200zł jest dla mnie nie do przejścia :(

W jakim sklepie widziałes ją za 1200 podaj link jesli jest :) :D

ASUS jest w komputroniku za 1234 zł. ABIT'a jeszcze w sprzedaży w Polsce nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się zastnawiam nad kupnem albo ten abit albo asus P4C800 deluxe ale jak narazie cena ~1200zł jest dla mnie nie do przejścia :(

W jakim sklepie widziałes ją za 1200 podaj link jesli jest :) :D

ASUS jest w komputroniku za 1234 zł. ABIT'a jeszcze w sprzedaży w Polsce nie widziałem.

Właśnie ja bym już kupował na dniach Abita IC-7 ale nigdzie go nie ma :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się zastnawiam nad kupnem albo ten abit albo asus P4C800 deluxe ale jak narazie cena ~1200zł jest dla mnie nie do przejścia :(

W jakim sklepie widziałes ją za 1200 podaj link jesli jest :) :D
ASUS jest w komputroniku za 1234 zł. ABIT'a jeszcze w sprzedaży w Polsce nie widziałem.
Właśnie ja bym już kupował na dniach Abita IC-7 ale nigdzie go nie ma

Witam,

Płyta IC7-G jest w tej chwili na stanie u naszych dystrybutorów (na przyklad California Computer) - więc proszę dopytać w sklepie w którym się Pan zaopatruje - mogą stamtąd je ściągnąć, wystarczy by złożyli tam zamówienie.

Co do cen - właśnie sprawdziłem w Komputroniku - płyta IC7-G kosztuje tam 974 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czerwcu kupuje Abita albo Asusa na Canterwoodzie tylko nie moge się zdecydować.

:arrow: wlasnie mam w lapach ASUS'a P4C800 Deluxe (i875). bede go testowal i porownywal z ABIT'em IS7 (i865PE). gdy porownanie i recenzja bedzie juz gotowa, dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...