Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Black Ops (call of duty 7)

Rekomendowane odpowiedzi

Uwazam ze cod4 i cod6 na;ezy traktowac jako niezly wojenny film. Trzeba tez grac na naprawde dobrym sprzecie zeby miec najwyzsza rozdzielczosc i wszystkie detale. No i jeszcze dobre naglosnienie. Narzekaja glownie ci ktorzy nie maja szans wycisnac z gry wszystkich jej sokow.

-1, wiecej mi się nie chce pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Student81, Wspieramy Cię... szczerze. Mam nadzieję, że to 81 to przypadek. Jeśli nie, to mi Cię żal. Strach pomyśleć, że ktoś pamiętający Heretica, Duka czy Operation Flashpoint pisze takie pier**ły. Z tym, że bezmózgie masy hamburgerowej młodzieży które nie wiedzą co to dobra gra bo od dzieciństwa pamiętają tylko pokemony i inne syfy to już się pogodziłem. Jednak zdarzają się wyjątki... po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co te lamenty? Przeciez doskonale wiadomo jak to wyglada: teraz wszyscy marudza, a jak gierka ujrzy swiatlo dzienne to i tak kazdy kupi/sciagnie i zagra. Zamknac temat az pokaza cokolwiek wiecej niz jakies prasowe wypierdy i tyle, w przeciwnym razie ten temat bedzie wspominkami i wypominkami dotyczacymi serii COD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Student81, Wspieramy Cię... szczerze. Mam nadzieję, że to 81 to przypadek. Jeśli nie, to mi Cię żal. Strach pomyśleć, że ktoś pamiętający Heretica, Duka czy Operation Flashpoint pisze takie pier**ły. Z tym, że bezmózgie masy hamburgerowej młodzieży które nie wiedzą co to dobra gra bo od dzieciństwa pamiętają tylko pokemony i inne syfy to już się pogodziłem. Jednak zdarzają się wyjątki... po obu stronach.

Wszystko zalezy od tego czego oczekujesz. Pamietam jak najbardziej DUKEa 3D, Blooda, Heretica i Hexena, Dooma 1,2, i wiele innych. Niemniej teraz liczylem na wartka akcje i jak to sie mowi totalna rozpierduche. To dostalem. DOstalem tez aktualne uzbrojenie US Army itp. O gustach sie zreszta nie dyskutuje. NIemniej bede bronil swojego zdania. Gra wyglada zupelnie inaczej odpalona w 1024 na 768 a 1920 x 1200 z full detalami. I NIE JEST to zadna prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol uparłeś się na te "detale" i brak "prowokacji". Jak dla mnie rozdzielczość to tylko rozdzielczość tym większa im większy ekran. Detale to wszyscy mieliśmy max jakie dało się ustawić wszakże ten silnik mający wieeele lat na dzisiejszym sprzęcie działa jak szalony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachodnie serwisy, w tym MapModNews donoszą, że kolejna odsłona cyklu Call of Duty – opracowywana przez studio Treyarch (CoD 3, CoD: World at War) – będzie nosić tytuł Call of Duty: Black Ops. Jako źródło poniższych wieści wskazuje się pracownika koncernu Activision.

 

Z raportu wynika, że w Call of Duty 7 weźmiemy udział w działaniach militarnych mających miejsce w okresie tzw. Zimnej Wojny. Zmagania rozpoczniemy rzekomo na frontach II wojny światowej w końcowej fazie jej trwania. Następnie zostaniemy przetransportowani na Kubę, na terenie której wybuchnie tzw. rewolucja kubańska (lata 1956-1959).

 

Kolejnym przystankiem okaże się Wietnam, gdzie w kilku misjach zapoznamy się z tłem krwawej wojny wietnamskiej, a także kraje Ameryki Południowej. Informator MapModNews sugeruje również, że w grze znajdzie się misja wzorowana na słynnej akcji pod kryptonimem „Nimrod” (1980 rok), w trakcie której brytyjska jednostka specjalna Special Air Service (SAS) uwolniła 19 zakładników przetrzymywanych w irańskiej ambasadzie w Londynie.

 

Powyższe informacje są dosyć zaskakujące. Do tej pory plotkowało się bowiem, że w nowym Call of Duty studio Treyarch przeniesie nas tylko i wyłącznie do Wietnamu (gra miałaby być wzorowana na Plutonie, Czasie Apokalipsy oraz Full Metal Jacket). Z drugiej jednak strony, swego czasu pojawiły się sugestie, z których wynikało, że Activision poszukiwało usilnie licencjonowanych utworów z czasów wojny wietnamskiej, a także kompozycji kubańskich, afrykańskich oraz mających coś wspólnego ze Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich.

 

Z raportu wynika ponadto, że w Call of Duty 7 znajdzie się tryb Zombies znany z World at War, a pecetowa edycja gry będzie oferować wsparcie dla serwerów dedykowanych. Aktualnie czekamy na odpowiedź koncernu Activision, który został poproszony o weryfikację powyższych wieści. Call of Duty 7 od Treyarch powinno zadebiutować jeszcze w 2010 roku.

Największe konflikty zimnowojenne w nowym Call of Duty | Wiadomość 2010-03-29 09:10:54 | GRY-OnLine

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co Ath kupisz nowego CoD'a tak? ;) Wiesz, że będe się z Ciebie śmiał :D? Bo CoD1 i CoD2 to jeszcze były dobre gry już CoD2 był młodszym synkiem i dodane małe wodotryski. Ale później to już coooraz gorzej ;)

 

W 5 biegały psy, tutaj będą kriooopijcy zwani KOMARAMI i będą roznosić malarie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co Ath kupisz nowego CoD'a tak? ;) Wiesz, że będe się z Ciebie śmiał :D? Bo CoD1 i CoD2 to jeszcze były dobre gry już CoD2 był młodszym synkiem i dodane małe wodotryski. Ale później to już coooraz gorzej ;)

 

W 5 biegały psy, tutaj będą kriooopijcy zwani KOMARAMI i będą roznosić malarie :lol:

 

Może i kupię do kolekcji. :]

Cod2 mi się średnio podobał, od niego zaczęła się fala uproszczonego gameplay'u. Chociaż mw1 na pewno wszystkich mile zaskoczył. Mw2 na pewno byłby inną grą, gdyby posiadał dedyki, serwery bez perków, z modami, mogło by to dać tej grze drugie życie a tak jest jak jest... się zobaczy zresztą. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: Black Ops | Zapowiedź strona 1 | PC Gry-Online

 

zapowiedź

 

Jedna z niewielu gier, których zapowiedź wiele miesięcy przed utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto wydać na nią złotówki. Dlaczego.

 

1) nowy CoD to kalka MW2, a zatem:

a) kampania sp 6-8 h, a biorąc pod uwagę oskryptowanie gry to raczej bliżej tych 6 niż 8 godzin

b) fabularny mix. W Studio ktoś zadał ważne pytanie: "Programiści: Szefie ale jak my zrobimy dobrą kampanię na 8 godzin w Vietnamie? Przecież już mizernie to nam wyszło z poziomami w CoD2, a tu taki wymóg!? Szef: Spoko chłopcy, zróbcie 10 poziomów każdy z innej bajki tak by był na 30-40 min i będzie bajera" Otóż bajery nie będzie bo z frontu IIWŚ skoczymy na Kubę, nie zdążymy powiedzieć "Rewolucja", a już będziemy W Wietnamie ...

c) kolejny raz silnik znany od części chyba 4. Chłopaki za mało zarobili na MW & MW2 by kupić/napisać nowy @2010, a nie 2005.

 

Ale loozik. Znów będzie ogromny pre-order, rekordy sprzedaży, recki rozpływające się w zachwytach. Społeczeństwo coraz głupsze to i gry mniej wymagające.

 

Aha, biorąc pod uwagę jaki dziś dzień mamy to oczywiście powyższa opinia jest aktualna tylko w wypadku gdy istotnie jest to prawda ;) choć wydaje mi się teraz, że nie jest :)

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 dało się przeżyć, gra była za krótka =/ CoD6 tragedia w tak słabą grę już dawno nie grałem... szkoda gadać :angry: .

 

Oby CoD7 nie był taką klapą ...

Edytowane przez Kondzinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej martwi multi... podobno mają wrócić dedyki ?

Zresztą mnie te klimaty, w których będzie się działa akcja jakoś nigdy nie kręciły.

Albo II WŚ albo modern, nic innego nie uznaję. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Też mi sie wydaje, że seria CoD dolaczy do grona "niekonczacych sie historii" (Fifa, PES itd.). Wg mnie MW2 jest kompletną kaszanką - zarówno single jak i multiplayer. Miliony punktów za nic, odznak, bannerów, bezsensownych opcji i takich tam zniechęcają do gry. Jedynie pare piosenek Hansa Zimmera wpadło mi w ucho.

 

Jestem ciekaw jak będzie nazywać sie Call of Duty 10 (o zgrozo, pewnie powstanie). Moze "Galactic Assault"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby inaczej. Silnik wciąż ten sam, który ma już swoje lata, ale nie wygląda tak tragicznie jeszcze.

 

Zresztą nie ma to jak wydawanie tasiemców tylko dla zbicia kasy. Byle jak najmniej się narobić, wydać średniaka, a ludzie i tak to kupią. Podobnie jak z Fifa i NFS'em. Ludzie psioczą na to, że chała, albo średniak (w przypadku NFS), a i tak to kupują w milionowych ilościach. Ja tam sobie jednak podziękuję. No chyba, że multi w COD7 będzie naprawdę dobre. Klimatem tak się nie przejmuje zbytnio. Jak będą ciekawe mapki, perki i oczywiście bronie to chętnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na mw2, ale jednak jest to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii.

 

Kilka rzeczy jak choćby brak dedyków denerwuje, ale mimo wszystko gra daje wiele radości i emocji. Pisząc to nie mam na myśli tego że konkretnie np. perki, mapy czy bronie są fajne, ale całość jako tako, daje to niezłą frajdę, przynajmniej mi i 20mln innych ludzi.

 

@Snups:

Denerwują cię odznaki i tagi? Czemu w ogóle na nie zwracasz uwagę? Przecież dla samej gry nie mają one żadnego znaczenia. To tak jakbyś się wkurzał że ktoś ma nicka który ci się nie podoba.

Mnie osobiście w ogóle te ciach!ły nie interesują, ale znam ludzi którzy się podniecają że zdobyli jakąś tam nową odznakę bo coś tam zrobili. Jeżeli są tacy ludzie i dla niech gra przez to jest ciekawsza, to przecież świadczy na plus gry.

 

Każdy może mieć swoje zdanie, ale pisanie że się na pewno nie kupi gry gdy nie wiadomo o niej jeszcze prawie nic jest chyba bez sensu? Nie sądzicie? Ogólna koncepcja pozostanie, ale przecież do czasu jak zostanie wydana może się zmienić prawie wszystko.

 

Zaczekajmy może z osądami aż będzie wiadomo coś więcej.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze fajnie to wyglada. Conajmniej na poziomie MW2 (mowa o trailerze). Zaczyna jednak bic w oczy jedna sprawa. O ile jeszcze rozumiem, ze strzal z karabinu po prostu kladzie na glebe to czemu wybuch granatu czy rakiety nie rozrywa ludzi na kawalki? 2010 rok jest w koncu i nadal taka kicha przechodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze fajnie to wyglada. Conajmniej na poziomie MW2 (mowa o trailerze). Zaczyna jednak bic w oczy jedna sprawa. O ile jeszcze rozumiem, ze strzal z karabinu po prostu kladzie na glebe to czemu wybuch granatu czy rakiety nie rozrywa ludzi na kawalki? 2010 rok jest w koncu i nadal taka kicha przechodzi?

 

Coś nieuważnie oglądałeś (hint - 0:20, 01:19).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno jak długo oni jeszcze mają zamiar ciągnąć ten wysłużony engine Q3, świat gier idzie do przodu, a Ci utknęli w okolicach CoD 2 czyli 2005 rok. O tyle ile jeszcze CoD 4 i 5 jakoś można było przeboleć o tyle dzisiaj konkurencja pod względem grafiki i fizyki po prostu zmiata to z siłą prędkości przeskakiwania scen w tym trailerze :wink:. Wiem, że grafika i fizyka to nie wszystko, ale nie można całej gry opierać tylko na efektownych skryptach rodem z amerykańskich filmów, albo inaczej można tylko o ile lepiej można by było je zrobić na jakimś nowoczesnym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nieuważnie oglądałeś (hint - 0:20, 01:19).

 

W 0:20 nie widze nic, a to w 1:19 wyglada i tak nadal biednie (bez zmian w stosunku do tego co prezentowalo "wiekowe" juz, w momencie premiery Black Ops, World at War). Ale i tak jestem nastawiony optymistycznie, w koncu to COD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno jak długo oni jeszcze mają zamiar ciągnąć ten wysłużony engine Q3

 

Jeśli mają dalej realizować plan wydawniczy Activision (call of duty co roku, aż Ci uszami wyjdzie), to moim zdaniem zmiana silnika nastąpi nieprędko. Szkoda im czasu i środków na tworzenie nowej technologi, tym bardziej że stara sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...