Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Black Ops (call of duty 7)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze to w koncu osiągnie jakiś szczyt bo kurcze naprawdę coraz gorsza papka wychodzi. Czekam na nowe konsole bo bez nich nie bedzie w ogolę progresu w grach (grafika, fizyka, AI i inne możliwości). Current geny ostro blokują postęp - co z jednej strony jest plusem bo na kompiku z przed lat (8800gt) moge na full w wiele nowych rzeczy pograć (M2,BC2 itd.). Przydało by się coś nowego, raytracing, kapitalne AI i fiza, gry tzw ogromne czyli z ogromną ilością unikatowych opcji itd.

 

Oddalając się od technikali brakuje gier z klasą (no może mafia 2 ale i tak ciach!lone DLC musieli dodać i obciąć gre nieźle...) z polotem, z czymś co nam szczękę urwie (nieważne czy pod względem audio/video czy po względem fabuły, pomysłu,wykonania czy klimatu).Dają taką papke "popkulturową" że głowa boli. Wszystko płytkie i jakby przygotowane na rynek usa/mtv...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią.

Kiedyś gry to były gry Baldurs Gate, NFS Porsche, Diablo, Heroes, a teraz wszystko robione pod dzieci (byle kolorowo i byle zbierało się punkty - szkolne podejście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wlasnie konsole przyczynily sie do tak drstycznego obnizenia poziomu gier na pc pieprzeni arcadowcy z xbox i ps3 teraz gry robi sie pod nich i dla nich a pc'owcy zostali wyruchani w dupe i dostaja porty gier pokroju gta (coz lepiej inwestowac tam gdzie nie ma piractwa czyli na konsole)

 

Przydało by się coś nowego, raytracing, kapitalne AI i fiza, gry tzw ogromne czyli z ogromną ilością unikatowych opcji itd.

 

na konsolach tego nie uswiadczysz :) bo to sa za slabe zabawki dla takich rzeczy kupujesz konsole i stoi sie w miejscu do premiery nastepnej werski kilka lat a juz w dniu premiery nowych konsol beda przestarzale z obecnymi pecetami w tatym okresie :) gry na konsole sa robione na silniku UT3.0 ktory na konsolach wspiera tylko dx9 archaiczne zabawki dla malo wymagajacych graczy fajna rzecz dla niedzielnych graczy ktorz spedzaja po 2-3 godziny w weekendy a nie dla mnie osoby ktora w tygodniu gra 6-9 godz a w wekkend po 10-12 godz

 

klasyczny przyklad zacofania technologicznego a dawniej wyznacznik standardow graficznych przyszlosci jest nowy crysis na konsole jak zobaczylem gameplay to oczy mnie bolaly to tak jakby przesiasc sie z porsche do poloneza a na pc wersja tej gry bedzie portem z konsoli na 90%

Edytowane przez AquaSplash
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

to wlasnie konsole przyczynily sie do tak drstycznego obnizenia poziomu gier na pc pieprzeni arcadowcy z xbox i ps3 teraz gry robi sie pod nich i dla nich a pc'owcy zostali wyruchani w dupe i dostaja porty gier pokroju gta (coz lepiej inwestowac tam gdzie nie ma piractwa czyli na konsole)

 

 

 

na konsolach tego nie uswiadczysz :) bo to sa za slabe zabawki dla takich rzeczy kupujesz konsole i stoi sie w miejscu do premiery nastepnej werski kilka lat a juz w dniu premiery nowych konsol beda przestarzale z obecnymi pecetami w tatym okresie :) gry na konsole sa robione na silniku UT3.0 ktory na konsolach wspiera tylko dx9 archaiczne zabawki dla malo wymagajacych graczy fajna rzecz dla niedzielnych graczy ktorz spedzaja po 2-3 godziny w weekendy a nie dla mnie osoby ktora w tygodniu gra 6-9 godz a w wekkend po 10-12 godz

 

klasyczny przyklad zacofania technologicznego a dawniej wyznacznik standardow graficznych przyszlosci jest nowy crysis na konsole jak zobaczylem gameplay to oczy mnie bolaly to tak jakby przesiasc sie z porsche do poloneza a na pc wersja tej gry bedzie portem z konsoli na 90%

 

Większego bełkotu to już dawno nie słyszałem. Ale owszem, widać że nic nie robisz tylko grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend marnować na 12 godzin gry???? O jaaaa współczuje podejścia do życia. Kilka godzin w tygodniu starczy (ja mam nawet miesiące że absolutnie zero grania). Czasu często brakuje jak i chęci, gdyż gry nie sa już takie wciągające jak kiedyś.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak widać nie zawsze wiek o tym świadczy. Często gracze tłumaczą sobie, że gry ich nie wciągają, bo są już w takim wieku, że ich to tak już nie kręci. I czasu na to nie mają. Call Of Duty 7 to kolejny tasiemiec wydawany co rok przez dwa różne studia. Oba ostatnio wydały dość średnie pozycje (COD5 i MW2).Chociaż IW ma się za to czym pochwalić,. Zarówno COD2 i COD4: ModernWarfare to porządne pozycje. Zarówno dla pojedynczego gracza jak i w trybie multiplayer. W zasadzie COD4: ModerWarfare to już była multiplatformówka. Ostatnia, która się nie poddała rynkowi konsolowemu. Potem już było gorzej czego przykładem jest wydanie MW2 przez IW (brak dedyków). Treyarch obiecuje, że będzie inaczej, ale jeśli chodzi o sam tryb singleplayer to nie robię sobie zbytnio wielkich nadziei. Ani w przypadku Treyarch i Black Ops , ani w przypadku IW i CO8, który z pewnością wyjdzie i będzie kontynuacją chaotycznego SP z MW2... To że oba studia nie kwapią się wydaniem nowego silnika jest jednak spowodowane rynkiem konsolowym. Jak napisał yuucOm obecne currect-geny mocno hamują rynek gier PC jeśli chodzi o grafikę. Wiadomo, że ona nie jest najważniejsza, ale grając na tym samych silniku faktycznie odczuwa się rodzaj znużenia i ma się złudzenie jakby się grało w DLC. A ostatnio to dość znane pojęcie w rynku gier PC. Czas najwyższy, by to wszystko ruszyło do przodu. Mamy wystarczająco mocne układy, które już dawno prześcignęły obecne currect-geny. Developerzy z chęci szybkiego zarobku nie wykorzystują potencjału i mocy obliczeniowej dzisiejszych komputerów PC. To już jest fakt i się z tym zgadzam. Konsole posiadam w zasadzie dla Exclussive'ów, których próżno ostatnio szukać na rynku gier PC. Są oczywiście nieliczne wyjątki jak Metro 2033, które wygląda zdecydowanie lepiej na PC niż na konsolach. Jak napisałem póki nie wyjdą next-geny ten proceder będzie dalej trwał. Sorry za OT, ale musiałem napisać co tak naprawdę o tym myślę. Dosyć mydlenia sobie oczu.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jak część kolegów tutaj jestem fanem starego podejścia do tematy fpsów. Gdy wyszedł Modern Warfare 2 bez dedykowanych serwerów, mod toolsa oraz wsparcia autorów nie potrafiłem pojąć dlaczego ta gra się tak dobrze sprzedała. Polecam poszukać informacji o nowej Red Orchestrze - Heroes Of Stalingrad. Tym razem studio TWI ma pełny budżet na grę i już po zdjęciach, filmikach z gameplaya, liście nowości widać, że na blaszaka da się jeszcze zrobić interesującą grę. Single player to co prawda jeszcze niewiadoma, ale multiplayer oraz co-op zapowiada się interesująco.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem call schodzi na psy nie ma to jak dobra partyjka w coda 1 uo (1,2 i 4 też są fajne ) od graymater studios. To studio z fajnej gry zrobiło za.....tą grę dodając pojazdy awanse (nawet dobrze że były na rundę ), a pozatym sam singiel był fajny chociażby misja w b-17 i to że po skoku przezywasz i dołączasz do komandosów a nie jak by to teraz zrobili i napisali Player K.I.A . moim zdaniem tak najbardziej rozbudowanego singla pod wzgledem ilości map miał Medal:AA , to był twardy orzech do zgryzienia . Kolega Aposs ma dobry pomysł co do nowej red orchestry sam mam ostfronta i naprawdę fajna interaktywna gierk świetnie symulująca starą dobra drugą wojnę.

Edytowane przez Ptyszoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest dzisiejsza Polityka gier robi się gry dla zysku na ilość jak chinole robią wszystko inne . Zakładam że jak by zrobili calll of dutyy to i tak by było lepsze od chłamu Treyarch bo jak narazie to nie zrobili oni żadnej dobrej gry począwszy od Call of Duty 3 (tylko na konsole ŻAL )po 5 WaW (wydajność że aż głowa boli ) po 7 ( nie wiadomo co z tego wyjdzie ).Infinityward natomiast udały się Call 1,2 i 4 bo MW 2 to tragedia pozatym zawsze lubiłem w infinity Cpt price to jest moim zdaniem ikona tej gry ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ich Call of Duty: United Offensive było o niebo lepsze od CoD1, natomiast CoD3 fakt średni tak jak i WaW choć nie są to gry tak bardzo fatalne jak przesadnie niektórzy twierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurza stopa miałem nie kupować na 100% a zastanawiam się.. ile można w mw2 grać, znajomi się przesiadają na "bo", na rynku nic ciekawszego nie ma... cholera chyba będę musiał to kupić. :] W sumie jak dedyki będą to można zrezygnować z tych zabawek jak sterowany samochodzik itp. więc może jakoś da się to przełknąć. Oby się dało FOV ustawić, bo w mw2 pojechali po bandzie w tej kwestii.

 

R4KET gdzie złożyłeś preordera ? Z gram.pl dostarczają na czas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X360 już grają i chwalą sobie. Jak MP się sprawdzi to kupuje wersje PC. COD 4 już mi się przejadł ;) Nie ma to jak kolejne 500 godzin spędzone na MP. Zabawa z COD4 była przednia, więc liczę na równie udany tytuł również pod single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych doniesień jakie czytalem to BO bije na głowę MW2 jeśli chodzi o tryb dla jednego gracza. W mutli w MW2 nie grałem, więc nie wypowiem się. Przechodziłem tylko single i szczerze dla mnie średniak i to mocny. Gra wylądowała na Allegro po tygodniu. Zbyt chaotyczny jak dla mnie i zniechęciło mnie wtedy brak dedyków. . Zobaczymy co Treyarch nam zaprezentuje. Tak czy inaczej Preordera zamówiłem z odbiorem osobistym i raczej mam zamiar odebrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ze SP powinni olać totalnie na przyszłość, zrobić na szybciuch zombie, i walić cały czas MP, aby było dopieszczone na max'a... Kurde właśnie nie wiem gdzie będzie najtaniej, bo najdrozej w empiku 139,99 na miejscu, media markt 120, komputronik 119, serio tesco 99??? :o

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych doniesień jakie czytalem to BO bije na głowę MW2 jeśli chodzi o tryb dla jednego gracza.

 

Masz jakieś źródła, które twierdzą coś takiego? AFAIK embargo na recenzje opada dopiero 9-tego. Sam podchodzę sceptycznie do tego tytułu (kampania MW2, a WaW to niebo a ziemia). No coż, niedługo przekonamy się czy Treyarch podołał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zrobie tego bledu co z BFBC2.. zaplacilem 140 z przesylka a po tygodniu kolega kupil steamkey za ~60zł... paranoja 80zł za płyte którą uruchomiłem 2 razy.

 

Poczekam na steamkeye i tez zakupie, w grudniu. o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu już jest w tesco/media czy dopiero będzie? Może ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć?

 

W Media nie ma i przed premierą raczej nie będzie - pierwszeństwo mają empiki (LEM)... Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś źródła, które twierdzą coś takiego? AFAIK embargo na recenzje opada dopiero 9-tego. Sam podchodzę sceptycznie do tego tytułu (kampania MW2, a WaW to niebo a ziemia). No coż, niedługo przekonamy się czy Treyarch podołał.

 

Tak od znajomych co przerabiali X'a i grają teraz w BO. Mnie niestety nęka RRoD od dawna, a szczerze chciałem wypróbować grę przed zakupem.

Latamy helikopterem i nic więcej nie chcę zdradzic. Misja jest naprawdę przednia. Mamy też misję, gdzie z samolotu zwiadowczego dowodzimy grupą (widok z góry jak z satelity) i po dojściu do jakiegoś budynku kamera nagle zjeżdża w dół i mamy normalny tryb FPS i musimy oczyścić jakiś budynek. Po czym wybieramy kolejny punkt. Wyglądało to naprawdę przednio. A takich smaczków ponoć jest dość wiele

Swoją opinie opieram na tym co mi mówili ludzie w pracy co grali. Mnie to wystarcza i kupuję. Nawet jak MP się nie sprawdzi to po przejściu SP gra wyląduje na Allegro tak jak to było z MW 2. Zresztą 99 zł to nie jest jakiś majątek.

 

ChS bez urazy, ale walisz głupoty i to straszne. Dla mnie i może dla wielu SP też jest ważne. MP to przedłużenie przyjemności z gry. A tryb SP z dobrą fabuła i mega grywalnoścą musi być w takie grze. Do dziś wspominać ModerWarfare. To było jak obejrzenie dobrego filmu. A potem setki godzin na serwerach. Jak chcą to niech zrobią osobny produkt pod MP, a osobny pod SP. Wtedy może i faktycznie MP byłby lepiej dopracowany. Ale znając dzisiejsze trendy do oszczędzania to wątpię, by któryś developer na to poszedł.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChS bez urazy, ale walisz głupoty i to straszne. Dla mnie i może dla wielu SP też jest ważne. MP to przedłużenie przyjemności z gry. A tryb SP z dobrą fabuła i mega grywalnoścą musi być w takie grze. Do dziś wspominać ModerWarfare. To było jak obejrzenie dobrego filmu. A potem setki godzin na serwerach. Jak chcą to niech zrobią osobny produkt pod MP, a osobny pod SP. Wtedy może i faktycznie MP byłby lepiej dopracowany. Ale znając dzisiejsze trendy do oszczędzania to wątpię, by któryś developer na to poszedł.

 

No nie wiem czy "wale głupoty" i to straszne po prostu mam swoje zdanie a to nie glupota, chyba ze wedlug Ciebie kazdy kto mysli inaczej niz Ty, to glupiec...

Ile razy zagrasz w SP? W SP takie wysmienite jakie nam serwuje activision? Sory ale raczej nie spedzisz tyle samo czasu na gre ile w MP, gdzie dochodzi sie do 700 h... Fakt MW1 i MW2 mialo spoko SP, ale naprawde mi na tym nie zalezy, wolabym aby spedzili o wiele wiecej godzin przy dopracowaniu mp... Bo tak czy siak cala seria cod'a, ma wiekszy nacisk na MP, takze chyba sami tworcy gry mysla podobnie jak ja ;)

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...