Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Black Ops (call of duty 7)

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najtańsze key-e do Cod:BS, pytanie tylko o co kaman i czy ktoś "spika paruski" - Плати.ру. Все для World of Warcraft, Lineage II, Aion, Eve Online, Warhammer Online, X-Box Live

 

Ja to bym się bał od nich kupować chyba ze masz puste konto steam.

"От сканированное изображение ключа активации из коробки с игрой Call Of Duty 7: Black Ops (COD 7 BO) от издательства «1С-СофтКлаб» для активации в Steam.

 

ВНИМАНИЕ! Данный ключ - официальная версия от компании "1С - СофтКлаб" предназначена для распространения на территории РФ, стран СНГ, стран Балтии.

 

ДАННЫЙ КЛЮЧ МОЖНО АКТИВИРОВАТЬ И ДРУГИХ РЕГИОНАХ (Region Free), но никаких гарантий за работу в регионах отличных от официальных мы не даем."

 

Mniej wiecej pisze tak:

Zeskanowany obraz klucza z pudełka gry Call of Duty 7 Black Ops z wydawnictwa 1S SoftKłab do aktywacji na Steam.

Uwaga! Otrzymany klucz-oficjalna wersja od kompanii 1S SoftKłab przeznaczona jest do rozprowadzania na terytorium federacji rosyjskiej, państw SNG (pewnie byłe republiki ZSRR ;) ) oraz państw Bałtyckich.

Otrzymany klucz można aktywować również w innych krajach (Region Free), ale żadnych gwarancji na jego działanie w innych regionach spoza oficjalnie przeznaczonych dla tego klucza nie dajemy.

 

No tak by to można przetłumaczyć. Rosyjski ostatni raz miałem 22 lata temu :) więc z góry przepraszam rusofilów za błędy w tłumaczeniu. :)

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss1394

Kupił ktoś w Szczecinie za 99zł? W Tesco i MM jeszcze nie wyłożyli, a specjalnie wstałem na otwarcie :mur: .

Edytowane przez Adamuss1394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy robią włoski strajk... ;) No ale tak już poważnie to trzeba było podjechać po południu. Może rozeszły sie po iluś tam oddziałach i czekają na większą dostawę. We Wrocławskim oddziale pracownicy od razu reagowali na pytanie o COD, więc raczej wiedzą kiedy premiera i są przygotowani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w większości sklepów jeszcze nie dostarczyli, kurierzy z pre-orderami jeszcze nie dojechali, jedynie ci, co kupili na steam już grają.

Ja dopiero się wybieram jak dostanę cynk, że w saturnie - arkadia już leżą. :]

 

kkNd! grać się da, bo odblokowali na steam rano, kolega co kupił przez steam już zasuwa kilka godzin :]

 

No i wystarczy wejść w statystyki na stronie, BO na 2gim miejscy pod względem os. grających, oczywiście zaraz po CS :) Steam: Game and Player Statistics

 

edit:

 

W saturnie po 16-tej dopiero dostawa. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.. jak miałem jechać i wydawać 10zł na podróż + zmarnowany czas w korkach i szukać to wolałem przepłacić na miejscu. :D

 

Jest oddzielny tryb do walki z botami.. tylko niezależny od gry przeciwko innym graczom, czyli nie ma znaczenia co tutaj odblokujemy. No i co śmieszne nazwy botów to lista znajomych ze steam. :] Ogólnie macam mapki, fajnie to wygląda, tylko podobno coś szybko wbija się lvl, jeden typek gra od rana i już 20lvl ma. :o

 

Singla na razie nie odpalam, mp mnie bardziej interesuje. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ponoc straszne problemy sa z gra na mp. Patch dzis najprawdopodobniej w nocy, poprawiajacy sciny, spadki fps i inne uniemozliwiajace komfortowa gre na mp. Chyba sie wstrzymam z zakupem do glebszej relacji z mp. Poki co szalu nie ma, ludzie chwala mapy, ale narzekaja na recoil i ... brak tego czegos? ;FFF przydalby sie free weekend na steam ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z każdą grą na steam, kiedy ma premierę. :] Ja włączyłem instalke, poszedłem na 30 min i po powrocie już było wszystko zupdateowane i gotowe do gry. :]

 

Póki co ja na multi nie zauważyłem większych lagów, ale już podobno pracują na fixem, który ma być niedługo wprowadzony, także będzie ok. :]

 

Na razie w porównaniu do mw2 jest mega. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczyna się dziać, jednak nie wiem czy wszystko idzie tak jak powinno iść. Mianowicie całość tak jakby chce ściągnąć ze steama, a przecież mam wersję pudełkową. Po włożeniu płytki coś się pomieliło, przeskoczyło do steama i mam właśnie 1% ukończonego pobierania ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kuzwa mam problem... Gdy odpalam singla wszystko OK, ale po wlaczeniu multi jest okienko pobieranie statystyk// lacze, i nic sie nie dzieje

 

A gdy z poziomu singla przechodze na multi wyskakuje blad consoli ;|

Dołączona grafika

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade w teren i zobaczymy gdzie kupie i czy kupie jak mowicie, ze w tesco i mm nie ma <_<

 

edit: kupiłem w mm, chyba dopiero rozkładali na półki bo pudełka z wersjami na wszystkie platformy leżały na stoliku dla obsługi. Zawinąłem jedno :)

edit2: co z tą instalacją? w ogóle nie idzie ze steama, bo ciągle wywala błąd przeciążenia serwerów :(

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...