Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Black Ops (call of duty 7)

Rekomendowane odpowiedzi

Ile MB musi się ściągnać ze steama. żeby gra sie uruchomiła?

edit: na razie zassało 250MB, czy to ma dojść do 8,02GB? jeśli tak, to co zajmuje 7,8GB na płytce? żal.pl ;/

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

•• Polonizacja CoD: Black Ops jest fantastyczna! | => Gamezilla.pl

 

"Zdobądź 10 Granat odłamkowy zabić" :D :D :D :D :D

 

Nic nowego... niestety...

 

Serwery zawalone, więc póki co męczyłem boty :D fajnie się będzie w tej gierce bawiło w snajpa - praktycznie zero odrzutu, więc nawet "maszyną śmierci" (co za durna nazwa) można ze znacznej odległości sprzątnąć kolesia... Grafika wydaje się być trochę gorsza :unsure: niż w MW2, ale za to całość wydaje się chodzić płynniej niż poprzedniczka... Dobrze że chociaż tryb zombi daje radę :) Póki co gra nie wydaje się gorsza, ani tym bardziej lepsza niż MW2, chociaż widać, że Treyarch trochę się wziął do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenia: TRAGEDIA! jakbym grał w grę sprzed 5lat. SP jest fatalne, gorsze na pewno od poprzednich części. jakoś przypomniał mi się COD2. MP na razie nie łapie oszo tu chozi? co respawn to leże, o lagach itp nie wspomnę. jako posiadacz/miłośnik wszystkich części COD,a jestem strasznie zawiedziony. chyba chwilowy przeskok na BC2 zmienił moje gusta, albo ktoś tu strasznego gniota wypuścił.... ehhhhhhhh

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia są z kolei skrajnie odmienne, nowy CoD jest przynajmniej tak samo dobry jak MW - single wykręca worki :D Misja w kopalni-więzieniu jest świetna. Byłem strasznie nastawiony negatywnie do tej gry, ale chyba nie będę mógł jej z czystym sumieniem zbesztać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to im dalej tym lepiej (SP)...

Misje podobnie jak w poprzednich częściach - oskryptowany interaktywny film, ale fabuła powinna to nadrobić...

Przerywniki/animacje między misjami świetne jak dla mnie (w WaWie też niezłe były), muzyka też niczego sobie...

 

Czy gra jest tylko na STEAM'a?

 

Tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania co Caleb. Kopalnia miażdży pomysłowością. W ogóle całe przedstawienie fabuły jest dość innowacyjne. Miejscami czułem się podobnie jak w Metro 2033.

 

Sieka jest niemiłosierna. Skojarzyło mi się z 'house of the dead', gdy jak graliśmy we dwóch z kumplem. On klikał a ja myszką operowałem bo nie dało rady samemu i paluchy aż bolały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od godziny 17:00 uporałem się z błędem i muce w MP... Lagi, fpsy tak, ale im dalej w las, czyli im później tym lepiej się gra, właśnie przed chwilą gra trzymała mi ze 140 fpsów...

Jutro z rana dalej siekana, a pewnie łatka już będzie także dobranoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenie - wyglada jak cod2. Drugie - ooo chodzi gorzej od crysisa. Trzecie - gameplay byl chyba lepszy nawet w moh xD (po ~40 min kampanii). Multi nie da sie grac, wiec poki co mozna przyjac, ze go nie ma :P Wlacze to jak wydadza kilka poprawek, narazie smialo mozna sobie darowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku godzinach SP/MP (znowu się nie wyspałem -_- ):

- nie widzę tu nic nowego, innowacyjnego jeżeli chodzi o rozgrywkę, ale za to menu jest ciekawe :D

- skrypty skrypty. można się było spodziewać

- grafika: optymalizacja tragiczna, porównując do MoH czy BC2 ... blado to wygląda (grafika na full monitor 19"). jakoś to sztuczne wszystko, oprócz beczek i pojazdów znowu nic nie można rozpier$%#$%#, no jakieś dziurki na ścianach widać :D, a te wybuchy?! ale to kiepsko wygląda

- wrażenia jakbym już w to grał, dejavu (cod2, 5?)

- multi (grałem tylko w DM) poza lagami to ogólnie napierdalanka na małych mapach czyli po staremu :)

- z plusów hmmmm? mjuzik, nowe bronie, menu, animowane przerywniki, historia może się podobać....

 

spodziewałem się tego ale miałam nadzieje na COŚ więcej, coś nowego, że mnie ta gra znowu wciągnie jak bagno, bałem się że dostanę od baby czerwoną kartkę za granie po nocach a było jak zwykle: tylko żółta i spanie na kanapie ehhhhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Sprawdzał któs użycie proca podczas gry? Czy 100% idzie na BO czy moze tez na steam? Zle sie dzieje, tendencja spadkowa jakosci produktow PC ostatnimi czasy. Na + DICE zasluguje mozliwosc gry w SP w BC2 zaraz po premierze, ale za to nie mozna bylo pograc MP bo servery nie pozwalaly sie zalogowac. W BO widze ze nie da sie nawet normalnie pograc w SP, no ale mozna z lagiem poogladac mapki na MP. To wszystko bardziej przypomina degustacje kupy posolonej i poslodzonej :F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak było po premierze bc2, z tydzień albo i lepiej nie można było używać normalnie przeglądarki i dziwne cuda się działy. Tak to jest, że kupując w dniu premiery trzeba się liczyć z utrudnieniami. :]

Mapki na multi są w/g mnie zarąbiste, ogólnie feeling dużo lepszy niż w mw2, singla nawet nie tknąłem to się nie wypowiadam, ponieważ zbytnio nie kierowałem się tym trybem kupując BO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jutro ma pojawić się patch naprawiający błąd w grze który wpływa na płynność rozgrywki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko bardziej przypomina degustacje kupy posolonej i poslodzonej :F.

 

Na pudelku powinni napisac, ze to alpha i nikt by nie mial pretensji :D

 

Jakie wymagania w porównaniu do COD4?

 

Na oko jakies 3x wieksze :D

btw wg serwisu metacritic nowy cod ma srednia ocen 89%. I jak tu wierzyc w recenzje? Ta gra w obecnej postaci nie zasluguje na 6/10..

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

hahah dobre ;>

Motyla noga, ze tez ktos z wiedza nt. prawa konsumenta nie wzial takich developerow za jajca, jak dla mnie to jest towar niezgodny z umowa ... no chyba ze na pudelkach jest jasno napisane, ze produkt sluzy do:

pudelko - podstawka na kawe

plyta - wisiorek na klucze

instrukcja - material to skladania origami

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem:

 

Call of Duty: Black oOps, tudzież...

 

Call of Duty: Black klOps

 

:D

 

 

Czyli, nowy cod to nie odgrzewany kotlet, a... klops, odgrzewany klops, coś dla prawdziwych hardcore'ów :twisted:

 

 

[ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady...

MP zoptymalizowalem sobie cfg i mam 125 - 70 fpsow, i wszystko oczywiscie na medium... Gram, bez wiekszych lagow, tylko przy ak74 strasznie tnie... :|

SP nie ruszylem wcale ;p

No maja do poprawienia, ale jak to @ath powiedzial, wszystkie gry tak maja w dzien premiery nic nie jest dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej to się wypowiadają ci, co nie mają gry. :]

Sp jest w pełni grywalny, chodzi bardzo dobrze ze wszystkim na max, historyjka z ciekawej perspektywy, gameplay i akcja podobna do poprzednich części, to w końcu cod, więc spodziewajcie się masy skryptów i filmowej akcji. To trzeba po prostu lubić i już. :]

 

A multi to kwestia optymalizacji, chociaż duzo os. już powbijało 30lvl więc tak tragicznie nie jest, zależy jaki serwer się znajdzie, na niektórych gra się normalnie, inne strasznie lagują, ale to kwestia czasu kiedy ogarną temat.

 

Faktycznie jeśli ktoś się spodziewał rewolucji to takiej nie uświadczy, ale nigdzie nie było zapowiedzi, że to nextgenowy tytuł będzie, po prostu kolejna gra dla fanów serii cod, nastawiona na mp - bo co by nie mówić jest bardzo grywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze optymalizowali pod nvidie, na 5870 w singlu rwie nawet na filmikach. Dzwiek tez przycina jakbym mial 512 mb ramu a nie 4 gb o_O Nie zartowalem z tym crysis'em, lepiej mi chodzi. 

 

Co do akcji to kwestia gustu, ale tyle olowiu w kazdym momencie przyjmujemy na klate, ze czulem sie jakbym biegl jakims T1000 :P

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdzie logo nv także nie mogę potwierdzić. :] Póki co 3cia misja i 0 problemów, chodzi super płynnie, dźwięk także ok.

Posiadacze ati albo muszą czekać na fix'a albo jakiś patch, bo faktycznie dziwne. Zresztą kilku znajomych ma właśnie ati i nic takiego nie potwierdzają. Może seria 5xxx coś ma problemy.

Co do jakości singla to trzeba to potraktować jako interaktywny film. :]

 

kkNd! to zapraszam do multi, tam już nie ma skryptów i przebacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te problemy mozna zaobserowac najczesciej u graczy, ktory maja dwurdzeniowe procesory. Gra w aktualnym stanie dosc mocno obciaza procka, przy quadach jest normalnie. Ktos sie rowniez bawil i podobno zmiana priorytetu steama (w menadzerze zadan) badz wylaczenie steam cloud tez pomaga. Sam gram na Phenomie II x4 i ATI 5870 i problemow ani w singlu ani multi (poza wczorajszymi lagami) nie zauwazylem, wszystko chodzi w 60fpsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jako fan MW/MW2 black ops w multi mi wogóle nie podeszlo, jest jakies wolne (sama gra, poruszanie postaci, strzelanie, dziwny HUD) w stosunku do MW/MW2. Do tego całe menu jakoś mniej intuicyjne.

Dzis kupilem z mysla ze sprzedam MW2 i niestety skonczy sie na tym ze przejde singla i wracam do multi w MW2, a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...