Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Black Ops (call of duty 7)

Rekomendowane odpowiedzi

W katalogu /Players masz config.cfg. Otwórz go w notatniku i wyszukaj linijki

 

seta r_rendererPreference "Default"

 

zmień na:

 

seta r_rendererPreference "Shader model 2.0"

 

 

Zresztą tu masz trochę na ten temat

 

BASHandSlash.com - CoD4 Tweaks: Yitch1 Config

 

No i ktoś tu miał gotowy config, który dawał sporego kopa w MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ten katalog? w katalogu Steam'a?

 

To nie problem z wydajnoscia ino nie moge odpalic gry zeby dostac sie do Main Menu =/ gra sie wiesza. Z Multi nie ma problemu bo odpalam z ikony do Multi. Podejrzewam ze sprawa jest identyczna jak z MoH i BFBC2. Moj problem to AA - jak je wlacze gry sie wieszaja. Musialem pozmieniac na Dx9 i dopiero gry smigaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Po przedostatnich updateach ze Steama gra chodzi teraz znacznie płynniej. Aczkolwiek zdarzają się nadal lekkie przycinki. Jednak po zmniejszeniu detali w MP gra się lepiej. Chociaż ja już sobie darowałem na razie BO i wróciłem do starszego i sprawdzonego COD4 z małymi przerwami w COD 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z graniem w black ops-a na Multi. Tzn łącze się ze steamem, wchodzę do gry, daje serwery i wybieram pierwszy lepszy Polski serwer. No i tu zaczyna się problem, jak się już doładuje do końca to pokazuje się w prawym dolnym rogu oczekiwanie na resztę graczy i po chwili wyskakuje utrata połączenia z hostem, co to może być? Na każdym serwie się tak dzieje GB, GER czy jakie tam inne.

Słyszałem że jak się wyłączy zaporę to błąd zniknie a tu nadal to samo.

Mam liveboxa od TP połączonego kartą sieciową na USB jeśli jest to w czymś pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phenom x2 3.2ghz 4gb ram gtx 460 1gb

nowe stery nvidi, nowe physix, win 7 64

 

gra sie przycina, ta gra ma takie problemy z optmalizacja?

da sie to jakos poprawic ?

 

przeczytalem to Black Ops – kłopoty z wydajnością wersji PC. Jak przyśpieszyć grę. | I Necik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i3 530 i grafice GTS 250 nie chodziło na maxa płynnie, ale po zamontowaniu karty GTX295 wszystko absolutnie na max i zero mowy o przycinkach. Obecnie na moim configu to gra śmiga aż miło, albo śmigała, gdyż parę dni temu zakończyłem kolejne Call od Duty. Jak na razie wszystkie dostępne części na PC ukończone w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazane, problem tkwi w x2, odlokowałem na x4 i 70-90fps i zero przycinek

 

czyli ta gra poprostu lubi 4 rdzenie.

 

oczywiście mowa o full hd, max, aa az

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Phenomie X2 555 bez unlocku i OC nie widziałem różnicy w porównaniu do unlocku na X4 w działaniu gry z HD 5770, zawsze płynnie w multi. Troche zaczęło gorzej chodzić po patchu tym nowym, który wyszedł gdzieś z tydzień temu :blink: Na mapie Crash o ile dobrze pamiętam, taka dość duża, czuć spadki fps, ale gram z v-synch więc może tu problem.

Za to szwagier na Athlonie I X2 6000+ i 8800GTS 512 ma niełatwo, chodzi tak, że ja zbytnio nie umiem grać u niego, na oko 30 fps i co chwilę jakieś dropy, ścinki i to na 1280x1024. Może To od karty, albo samej architektury procków. Dla testów u mnie na X2 nawet obniżyłem zegar do 2,8ghz i nadal miałem płynnie! Więc co? Nie wiem co, bo pamiętam jak kupiłem gierkę to w styczniu miałem jeszcze HD 4850 i też chodziło mi o niebo lepiej niz jemu... :unsure:

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX 11 w CoD? Zapomnij, marzenia ściętej głowy :lol2:

Jak chcesz potestować dx 11 to na ten czas Bad Company 2, Dirt 2, albo Metro.

 

Tego się obawiałem...

...na tych 3 grach które wymieniłeś już testowałem moją grafe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym temacie tak będziesz pytał o każdą grę czy korzysta z DX 11? Zmartwię Cie, ale DX11 w grach na razie w pełni nie występuje. Jak chcesz tak bardzo sobie zobaczyć efekty DX 11 to odpal sobie benchmark'a Heaven lub Stone Giant. Niestety jeśli chodzi o rozwój DX to od czasu DX9 idzie to bardzo poooowoli, a czasem mam wrażenie że stoi w miejscu Jeszcze najnowszy Aliens vs Predator korzysta z DX11. Może Crysis 2 będzie korzystał za parę miesięcy. Jak z innymi grami to nie wiadomo. Jak napisałem to , że gra korzysta z Bibliotek DX 11 to nie znaczy, że zobaczysz jakieś nowe efekty. Bo ja na przykład w takim Bad Company 2 różnicy za bardzo nie widzę między DX 9, 10, a 11. Dirt II oferuje lepsze efekty wody i zdaje się oświetlenia pod DX 11. Ogólnie efekty raczej średnie ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to marketing i wszystkie (może prawie) "efekty" z dx11 i dx10 mogliby uzyskać na leciwym dx9. Może się myle ale spójrzcie na Crysisa 2 w dx9. Albo na płaskie schody w Unigine Heaven w dx10, które myślę, że zrobili sztucznie i mogłyby wyglądać jak "prawdziwe" wypukłe schody nawet w dx9. Kończąc OT imo najlepiej prezentującą się grą w dx11 jest Metro (choć nie widziałem AvP) i myślę, że długo jeszcze pozostanie...

 

Co do tematu, spytam btw kiedy/czy można liczyć na jakąś promocję DLC. Tak, wiem, że tu nie ma wróżek, ale może ktoś ma więcej gierek tego typu i potrafi oszacować mniej więcej po jakim czasie robią jakieś promocje. Bo chcę/muszę :P w najbliższym czasie sobie sprawić to DLC i nie wiem czy opłaca się czekać (w mw2 była jakiś czas promocja na DLC i to chyba spora, bo za pół ceny, ale nie pamiętam po jakim czasie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A gdzie sie kupuje, na Steamie? Jak tak to pewnie cały wielki tydzień będą promocje, może nawet dłużej. Dodatki też bywają, więc może ci sie coś trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...