Skocz do zawartości
Kwazor

Rozgrzewka Przed Di

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem proca.. cóż agregat daawno temu był odpalany i nie pamieta co to szron wiec przypomniałem mu.

A ze trwaja pewnie przygotowania pod DI to powiedziałem zobaczymy co dziad potrafi pod FC..

 

Szybkie stanowisko testowe :

Dołączona grafika

Zabytkowy 1/8 na ronsonie ...do tego bez nawiewu na skraplacz..szlag trafił wentylatory... wiec bench musiał być szybki :D

Ładnie zaklekotał zaworami po poł roku stania...

 

Test na szybkiego :

 

Dołączona grafika

 

Na poczatku były problemy z przebiciem 4 GHZ ale pozniej szybko poszło..

 

Taki nudny test... bo niestety Agregat jest słaby ale dalej jary...

Dłuzszych testów nie byłem w stanie przeprowadzic bo skraplacz parzył a o agregacie to nie wspomne...

 

Moze jutro wszystko wyladuje na dworze dodatkowo to zobaczymy moze jeszcze cos się ukreci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobo robi 330 ( musze z TRFC powalczyc ) bo 350 tez da sie ale juz sie problematycznie robi....

Asrock A770CF WRÓĆ !! Kurna 2 sztuki w głupi sposób ubiłem... ta trzaskała 390 HTT...

 

Bumel--> Oto własnie chodzi !

Wiem zjedziecie mnie za zwykłe SPPI... żeby było śmieszniej tego progsa mam juz 4 lata? A AV bodajrze w 2004 powstał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzis powalczyłem dałem nawiew na skraplacz do tego poprawiłem paste pod parownikiem :

Dołączona grafika

 

To jest max co moge pokazac pod agregatem 1/6 i dupnym gazem..

 

52% mocy wiecej.. czyli jest to nastepny procesor który przekreciłem ponad 50%.. ( wczesniej Athlon 64Venice 3200+ 2000->3100 55% )

 

Jesli dorwał bym inny kompresor to moze jeszcze coś uciągnę...

 

Co do DI Bumel to bądź cierpliwy ale to bedzie Ghetto style .. pokaże cos czego jeszcze nikt nie stosował.. ale narazie ciii... :D

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...