Skocz do zawartości
Damian777

Myszka Do Gier Do 100 Zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w Counter Strike 1.6. Gram już w niego przeszlo 2 lata i moja myszka mi sie zlozyla. Miałem bezprzewodową także szmelc jakich miało. W CS gram na rozdziałce 1680 x 1050. Przy starej myszce miałem czułość 4,1 na 20. Jestem w stanie dostosowac sie do każdej myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona będzie działać dobrze, tylko nie wiem czy te oprogramowanie dołączane do mychy będzie. :)

więc spoko, niektórzy nawet nigdy się nim nie bawią.

jak będzie jakiś problem to po prostu zmienisz sobie ustawienia według potrzeby na innym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnych ustawień nie bede zmieniac, bo nie umiem.

 

 

 

Szukam myszki, która kupie i będzie działac od razu.

 

Mam na ten cel 100 zł, może polecisz mi jakas inna myszke ? Która bedzie dzialac na Windowsie 7 ? Na wyglad tej x748 .

 

 

Moze ta ? http://www.allegro.pl/item872065125_mysz_a...zy_wys_24h.html

Edytowane przez Damian777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że jak ja patrze na jej cfg to pisze że nie współpracuje z Win7. ;/ Ale myszka ładna, podoba mi się. Właśnie na taki wzór, trzeba będzie szukać.

A4-Tech Oscar X740, czyli ta sama mysz z laserem i dokładnie tym samym oprogramowaniem Oscar współpracuje idealnie z Win Seven x64 RC. (więc dlaczego X748 ma nie działać? :blink: ) Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IME 3.0 jest do 100zł, sam kupilem za 100. mysza dobra, polecam.

no wyśmienita, ale przy tej rozdzielczości (i sensie), to tak nie do końca

 

 

EDIT:

Damian777

ile DPI miała Twoja mycha?

i ile cm Ci potrzeba, żeby obrócić się o 360 stopni

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY MACIE JAKIŚ PROBLEM Z OCZAMI? KUPIŁ JUŻ.

 

Damian777 pamiętaj, żeby korzystać z mychy tylko w trybach 400, 800, i 1600. - te są nieinterpolowane

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Razer Death Adder świetna mysz, duża, dobrze się w CS gra. Maksymalnie można ustawić aż 3600 DPI. Polecam kupiłem za 140zł +przesyłka na allegro.pl

 

Przykładowy link 3439370[/snapback]

CZY MACIE JAKIŚ PROBLEM Z OCZAMI? KUPIŁ JUŻ.
heh - a to (poza polecaniem myszy ponad budżet) już pomijam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpisać bo w może to pomoże w przyszłości innym osobom szukającym myszy.

 

Czyli 2x więcej niż a4Tech ... i w tym razere nadal nie ma programowania klawiszy (trochę wiocha jak na mysz tej klasy i w tej cenie).

3439373[/snapback]

Jak już dokładać to do Lachesisa ... a to już 2x zakładany budżet.

Kupno Lachesis to jak strzał we własną stopę. Mysz ta bazuje na sensorze twin-eye philipsa który jest słaby, bo co po 4000dpi jak sensor ma problem z trakcją, samoczynnie powoduje poruszanie kursora, cierpi na akceleracje ect. Raczej trudno znaleźć osobę która uważa ten sensor na dobry produkt.

 

Ja mam Razer Death Adder świetna mysz, duża, dobrze się w CS gra. Maksymalnie można ustawić aż 3600 DPI. Polecam kupiłem za 140zł +przesyłka na allegro.pl

 

Przykładowy link Death Adder

Deathadder występuje w 2 wersjach 1800dpi i 3500dpi (pomijając fakt ze są 2 rewizje wersji 1800dpi - na sensorze avago 3668 i 3688 oraz wersje "specjalne"). Sensor w wersji 1800dpi jest świetny ale niestety kształt i obudowa są kiepskie. Mówię z doświadczenia swojego oraz moich kolegów, którzy jak sami się przyznali nie są za bardzo szcześliwi z kształtu myszki. Graja na niej ze względu na osiągi sensora albo dali sobie spokój i wrócili do poprzednich myszek. Ja osobiście po kilku latach grania na myszkach z rodziny mx o charakterystycznym kształcie (mx510, 518, g5) nie wytrzymałem nawet tygodnia grania na oryginalnej obudowie DA. Pcb DA powędrowało do obudowy z mx-a 518 i tak stałem się szczęśliwym posiadaczem hybrydy mxa z da.

 

Odnośnie porównania i wyboru pomiędzy wersjami 1800 i 3500 dpi warto przeczytać i się mocno zastanowić:

http://www.esreality.com/?a=post&id=1810290

http://razerblueprints.net/index.php/compo...9/topic,8463.0/

 

btw Akurat mówiąc o swoim DA 3500dpi dałeś link do wersji 1800 ;>

Edytowane przez flex one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpisać bo w może to pomoże w przyszłości innym osobom szukającym myszy.

 

 

3439772[/snapback]

Kupno Lachesis to jak strzał we własną stopę. Mysz ta bazuje na sensorze twin-eye philipsa który jest słaby, bo co po 4000dpi jak sensor ma problem z trakcją, samoczynnie powoduje poruszanie kursora, cierpi na akceleracje ect. Raczej trudno znaleźć osobę która uważa ten sensor na dobry produkt.
I aktualizacja firmware nic nie pomaga ? ... w takim razie trzeba będzie kupić Logitech G9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolacze sie do tematu poniewaz mam taki sam problem (mycha do 100) i juz nie moge zniesc mychy za 20 zl :D

cs 1.6

cod 1.1

cod uo

cod 2

max payne 1&2

gram na rozdziałce 800x600 lub 1024x768 mam wejscie ps2 i usb 1.1 (wiem ze sa przejsciowki bo sam mam z usb2.0 na ps2, ale czy wtedy wykorzystam w pelni myche?)

jestem w tym zielony wiec prosze was o pomoc

winXP (stacjonarny), byc moze vista na laptopie (wiadomo rozdzialka 1440, 1600)

Edytowane przez Hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na rozdziałce 800x600 lub 1024x768 mam wejscie ps2 i usb 1.1 (wiem ze sa przejsciowki bo sam mam z usb2.0 na ps2, ale czy wtedy wykorzystam w pelni myche?)

jestem w tym zielony wiec prosze was o pomoc

winXP (stacjonarny), byc moze vista na laptopie (wiadomo rozdzialka 1440, 1600)

np tego nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem x-738

w ramach testow przepiolem na chwile do laptopa dziewczyny (ma win7) i nie udalo sie jej odpalic (nie bawilem sie poki co w instalacje sterownikow)

mam dokładnie tą samą myszkę i na win 7 działa bez żadnych problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...