Skocz do zawartości
radziuxd

Blue Screen Podczas ładowania Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z nowym sprzętem :/ Złożyłem zestaw taki jak aktualnie w sygnaturce.

Na poprzednich podzespołach siedzę nawet teraz i wszystko chodzi dobrze, a po podpięciu HDD (ATA) do nowej konfiguracji podczas wyświetlania napisu "Trwa uruchamianie systemu" (Windows 7) dochodzi zawsze do tego samego miejsca, wywala w ułamku sekundy BSOD i resetuje się.

I tak w kółko.. Na innym dysku ATA z Windows XP jest identycznie, ale tam nawet ekran wczytywania nie zdąży się pokazać.

Dodam, że BSOD znika tak szybko jak się pokazuje.

Nie wiem co jest nie tak.. Czego to może być wina?

Pozdrawiam :sad:

Edytowane przez .RadziU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz podłączyć dysk z innego kompa ( inna konfiguracja ) z zainstalowanym systemem do twojego obecnego kompa ?

 

Jak tak to gratuluję pomysły , szanse że system zaskoczy są minimalne .

 

Najlepsze wyjście to instalacja systemu na nowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mieliście rację sory :unsure: Myślałem, że jak wrzucę płytkę i dam napraw system to coś da, ale już wszystko śmiga jak należy. Choć chyba przez to, że HDD i DVD są na jedne taśmie to instalacja strasznie się ślimaczyła :damage_wall:

Pozdrawiam.

Edytowane przez .RadziU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dysk mi nie starczyło no :P

Ogólnie mam dwa dyski pod ATA więc żadnego napędu po instalacji już nie podpinam no to przemęczę się jeszcze 2 miesiące i kupię coś z SATA ;)

Temat do zamknięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...