Skocz do zawartości
gustaw77

Zestaw Do Giercowania

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zlozyc cos nowego. Sprzedaje moja bude klik, chciałbym poznac opinię na temat zestawu który chce kupic.

-twardziele w raid0;

-uważam, że ta płyta gł. wystarczy na dobre 4-5 lat wiec za 2 lata wymienie procka na cos pokroju phenom II x4 965.

-nie bede robił OC.

-czy kupowanie hd57xx, ładowanie sie directx11 ma sens? nie za wczesnie?

-i poszukuje taniej, przewiewnej budy bez bajerów.

 

Dołączona grafika

 

kupuje w agito.pl (jedynie grafika jest z esc.pl). Napisałem maila do agito o dostepnosci tej grafiki w najblizszym czasie, czekam na odp.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy tylko jedno mi nie pasuję. Skoro i tak zmienisz procka za jakieś dwa lata na czterordzeniowy to biorąc pod uwagę rynek gier, który jest jak narazie jeszcze nastawiony na 2 rdzonka to sugeruję kupić athlona 2 x2 250. A za dwa lata jak będzie więcej gier na 4 rdzenie to sobie kupisz phenoma. A jak już ci zależy na czymś mocniejszym to kup sobie phenoma x2 lub x3 bo athlon x4 z tym swoim 4x512kb L2 to raczej super nie będzie. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Athlon ma tylko 2,6Ghz. W grach jak pisał kolega wyżej liczą się na razie 2 rdzenie, a ja dodam, że najbardziej się liczą surowe megaherze + w tym roku zaczną wychodzić gry korzystające z 3 i 4 rdzenia. Np. Battlefield BC2. Jako kompromis weź jakiegoś Phenoma II X3. Seria HD5xxx stanieje jak Nvidia wypuści swoje nowe karty - więc poczekaj. Odnośnie OC - jak możesz być graczen i nie kręcić? Z procków AMD ludzie wyciągają średnio po 600 darmowych Mhz i to w granicach standardowego napięcia czyli bez przekraczania norm producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszła przeze mnie równiez mysl, aby poczekac. AMD wypusci nowe procki, ceny spadna (oby..) i moze odrazu kupić Phenoma II x4 955. Wszystko podkreca rowniez to co napisał 'Chris1981': seria HD5xxx stanieje, wyjda nowe karty. Póki co mój athlon x64 6000 + gf9600gt daja rade ze wszystkim na srednich detalach. Za niecałe 2 miesiace kupiłbym uzywanego 5850 za 800 stówek i phenoma x4 955;) ale..... no własnie ale. jest sens? za 2 miesiace znowu powiem zeby poczekac bo cos nowego ma wyjść, wychodzi albo stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...