Skocz do zawartości
kiszek

Myszka I Klawiatura Głównie Do Cs'a - Około 120zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie poszukuję myszki głownie do gry w Counter Strike'a. :wink: Chcę na nią wydać około 120zł, nie chcę kupić byle czego, więc proszę o pomoc w znalezieniu jak najlepszej myszki do tej gry w podanej cenie. :razz: Z góry dzieki za pomoc :)

Edytowane przez kiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzeba ponad 800DPI.

Pomyśl nad MX518, A4Tech X738K, X748K.

Jakbyś trochę dołożył, to na allegro są też DeathAddery z poprzednimi sensorami (1800DPI - bez problemów z trakcją, jak w nowej wersji). Niestety ok 160zł z przesyłką.

DeathAdder jako jedyny z tych myszy nie ma predykcji aka "drift control".

Dołączona grafika

im wyższa czułość, tym bardziej ta predykcja się liczy, a Ty masz całkiem sporą...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi, osobiscie bylbym za mx518. imo 518 > ie 3.0, logitech jest bardziej dopracowany (mam na mysli rolke i side button's), co do samej optyki to jestem pewien, ze nie bedziesz na nazekal. DA sa spoko ale (podobno) czesto sie kisza LPM :< nie wiem ile w tym prawdy... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również proponuje DA, gram dużo w cs'a i myszka sprawuje się wyśmienicie ;]

Co do problemu z LPM, ja tego nie doświadczyłem, a myszka jest używana dość intensywnie ;p

Dodatkowo nowy firmware załatwia sprawę predykcji.

Edytowane przez David523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deathadder 1800 albo mx 518. Obie myszki są dobre maja dużo zalet jak i też wad. Minusem DA jest niewygodny kształt, śliskie boki no i jakość wykonania porównując do mxa. Za to mx ma predykcje która może przeszkadzać, w DA można włączyć albo wyłączyć predykcje poprzez wgranie odpowiedniej wersji firmware. Co do sensora to DA wydaje się trochę bardziej bezpośrednia. Odnośnie rzeczy które mogą się popsuć w obu myszach to: DA - główne przyciski, skrzypiąca rolka, kabel a w mxie prawy przycisk i kabel. Ale to wszystko można naprawić w ramach gwarancji. Ja bym radził wizytę w sklepie i porównanie obu myszek jak lezą w dłoni.

 

W skrócie kształt jakość wykoania mx>DA, sensor trochę lepszy w da ze względu na możliwość pozbycia się predykcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Copperhead

No to pojechales. http://esreality.hexus.net/?a=longpost&amp...679&page=11 Copperhead bazuje na tym samym sensorze co G3/G5/G7 i habu + kilka a4techow i z tej grupy wypadał najgorzej. Sensor gubi się przy szybkich ruchach, mid sensowcy mogą przekroczyć jego max speed 0.85m/s nie wspominając o low sensach. Sry ale technika poszła trochę dalej od czasu copperhead'a to jest od przełomu 2005/2006.

Edytowane przez flex one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...