Skocz do zawartości
PCGustaw

Lian Li / Lancool K58 Vs Antec 300

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Nie chcialem zakladac nowego tematu :blink:

 

Dobrze mysle ze kupowanie tej obudowy to kiepski pomysl ??

Zasilacz w dziwnym miejscu :rolleyes: (cena bardzo fajna jak na Lian Li do tego front tez z aluminium i brak festymu )

 

Link do obudowy

 

Dołączona grafika

 

Moze ktos poradzi mimo ze temat "stary" :unsure:

 

 

 

 

Jak w temacie ktora wybrac ?? ceny bardzo podobne w sumie :rolleyes:

 

Kilka pytan do userow K58/K62

 

1. Czy kupilbys ja ponownie ??

2. Czy bardzo bedzie przeszkadzac jesli zamontuje zasilke wentylem do gory i przypne tym "klipsem" ??

3. Jak sie sprawuja filtry w zaslepkach ?? nie wypadaja ??

4. Zainstalowane wentyle... bardzo glosne ?? jest regulacja ??

 

Szkoda wielka ze nie mozna kupic w Polsce K62 bez okna.... :damage_wall: (cena mniejsza - 430 zl to jednak sporo - nie mowie juz o slabo dostepnych Lian-Li gdzie z wysylka wychodzi 500 zl :damage_wall: )

 

Prosze o pomoc

Edytowane przez PCGustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wielka ze nie mozna kupic w Polsce K62 bez okna....

k58 to k62 bez okna... pozatym dziwny masz dylemat - k58 jest lata świetlne przed antekiem czysta... i zamiast pooglądać/poczytać reviewy to zadajesz pytanie w stylu 'czy kupiłbys ponownie' - gwarantuje ci ze 75% użytkowników i-boxów też by powiedzialo ze by kupiło ponowie..

 

2. Czy bardzo bedzie przeszkadzac jesli zamontuje zasilke wentylem do gory i przypne tym "klipsem" ??

zasilacz na dole NIE służy do wentylowania budy jeżeli o to ci chodzi. Jedyne sluszne rozwiazanie to wentyl do dołu, (pomijając antka 300 bo on nie ma wlotu powietrza na spodzie), wiec nie wnikaj czy da sie inaczej. Edytowane przez sosna24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k58 to k62 bez okna... pozatym dziwny masz dylemat - k58 jest lata świetlne przed antekiem czysta... i zamiast pooglądać/poczytać reviewy to zadajesz pytanie w stylu 'czy kupiłbys ponownie' - gwarantuje ci ze 75% użytkowników i-boxów też by powiedzialo ze by kupiło ponowie..

 

 

zasilacz na dole NIE służy do wentylowania budy jeżeli o to ci chodzi. Jedyne sluszne rozwiazanie to wentyl do dołu, (pomijając antka 300 bo on nie ma wlotu powietrza na spodzie), wiec nie wnikaj czy da sie inaczej.

K62 ma dodatkowo 2 wentyle na gorze... czarny srodek i okno.... z tym zasilaczem troche sie boje ze bedzie dzialac jak odkurzacz :lol2: co prawda filtr jest... dlatego to pytanie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Jak w temacie ktora wybrac ?? ceny bardzo podobne w sumie :rolleyes:

 

Kilka pytan do userow K58/K62

 

1. Czy kupilbys ja ponownie ??

2. Czy bardzo bedzie przeszkadzac jesli zamontuje zasilke wentylem do gory i przypne tym "klipsem" ??

3. Jak sie sprawuja filtry w zaslepkach ?? nie wypadaja ??

4. Zainstalowane wentyle... bardzo glosne ?? jest regulacja ??

 

Szkoda wielka ze nie mozna kupic w Polsce K62 bez okna.... :damage_wall: (cena mniejsza - 430 zl to jednak sporo - nie mowie juz o slabo dostepnych Lian-Li gdzie z wysylka wychodzi 500 zl :damage_wall: )

 

Prosze o pomoc

1. Tak ( mam K62)

2. Chyba nie da rady z wentylem do góry i klipsem - tzn da rade na siłę ale to bez sensu będzie

3. Nic nie wypada

4. Dość ciche ale nie ultra ciche . Nie ma dodatkowej regulacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam k58 + blackmod + customowe okno - IMO lepiej niż k62 (w k62 jest kiepskie okno)

 

2. nic nie przekszadza. mam zasilacz zamontowany odwrotnie bez klipsa (z klipsem też da radę) i zasilacz nawet nie drgnie.

3. filtry dobrze siedzą. same nie wypadną trzeba im pomóc.

4. standardowy 140mm wentyl @12v tornado (chodzi mi na 6V)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo wchodzi cooler master cm 690 II Advanced ;) tez fajna budka...

Wiem....za drogo wyjdzie - 100$ czyli w Polsce 400+ zl :unsure: ... juz bym chyba wolal dorzucic do LianLi tylko dostepnosc kiepska :angry:

 

Dzieki wszystkim za odpowiedzi... :wink:

 

Edit

 

Ten nowy CM bedzie dostepny w Yooki za 389 zl

Edytowane przez PCGustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...