Skocz do zawartości
coldain

Studia Stacjonarne Dzienne Na Pg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam mały problem, nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat kosztu 1 semestru na studiach stacjonarnych na kierunku Informatyka. Przeglądając Google, znajduję tylko jakieś rankingi albo koszty studiów zaocznych... Chodzi mi tylko o koszt semestru, nie o koszty życia studenckiego, bo to swoją drogą. Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

 

BTW. Jakiekolwiek informacje jak się tam studiuje, na co kładzię się nacisk itp. mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy są płatne, ale w Polsce studiowanie za darmo wydaje się nie do uwierzenia... I już dzwoniłem na ETI ale tam tylko automat się odzywa, zero możlwiości kontaktu z człowiekiem (przynajmniej dla nie-studenta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Państwowe studia dzienne w Polsce są bezpłatne-co w tym dziwnego?

Musisz jedynie dobrze napisać maturę z wymaganych przedmiotów na dany kierunek studiów. Dobrze to znaczy <75%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam mały problem, nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat kosztu 1 semestru na studiach stacjonarnych na kierunku Informatyka. Przeglądając Google, znajduję tylko jakieś rankingi albo koszty studiów zaocznych... Chodzi mi tylko o koszt semestru, nie o koszty życia studenckiego, bo to swoją drogą. Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

 

BTW. Jakiekolwiek informacje jak się tam studiuje, na co kładzię się nacisk itp. mile widziane :)

Studia są bezpłatne jeśli napiszesz matematykę rozszerzoną na maturze w miarę przyzwoicie, czyli powyżej 70%. 

 

Jak się studiuje ? Jeśli lubisz programowanie to zupełny lajt, jeśli nie, będziesz się musiał trochę pomęczyć. Generalnie łatwo. 

 

EDIT : A tak w ogóle to i tak się niczego dobrze nie nauczysz, :lol: więc jeśli idziesz z myślą, że dowiesz się czegokolwiek, to zapomnij. ;)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, podnieśliście mnie na duchu... :D

 

@MaciekCi

 

Studiujesz/studiowałeś tam? Mógłbyś mi dać jakieś swoje namiary gg/mail, mam pare pytąn bardziej szczegółowych jeśli można ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia dzienne są za free tak było i na razię tak będzie.

 

Wpisowe jest płatne + legitka + indeks

 

A potem to zależy ile masz przedmiotów do powtarzania bo za to się płaci.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...