Skocz do zawartości
chemiczny_ali

Laptop Do £500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie bijcie, zakładam temat, bo już mam mętlik w głowie. Budżet taki jaki jest, ale za to chciałbym dostać wszystko czyli w miarę cichy, z napędem i hdmi no i dwa lata gwary, wiem może takie rzeczy w erze ale może coś się znajdzie nie w erze. Do rzeczy, szukam laptopa dla żony który będzie wykorzystywany głównie w domu, podróże z nim pod pachą nie wchodzą w grę. Na początku myślałem o czymś bardzo mobilnym, ale potem przemyślałem sprawę i to nie jest priorytet, chociaż "czterokilowe" krowy nie wchodzą w grę, czyli do 15".

Na początku byłem już zdecydowany na Della 13z który nieznacznie przekroczyłby planowany budżet. No właśnie potem pomyślałem, że gwara by się dłuższa przydała, no i zacząłem wymyślać na dzień dzisiejszy cena przekroczy 600 i to trochę dużo. Myślałem o 13z, bo ma wszystko co potrzeba czyli to co nie zawsze spotykane w tej klasie, napęd i hdmi. Z napędu już się wyleczyłem i pomyślałem, że zawsze można podpiąć. Następnie po kilku innych wpadłem na trop Asusa UL30 i znalazłem niemal ideał (nowoczesny procek = mało ciepła = chyba cichy, 3GB Ram, HDMI i myślę, że dość porządnie wykonany) http://www.carphonewarehouse.com/broadband...s/buy/ASUS-UL30 No właśnie niemal, boli tylko w nim roczna gwara :sad: Na stronie Asusa mają kilka promocji i myślałem również na czymś takim http://www.asuslaptop.co.uk/proddetail.php...003V&cat=17 ale ale pomimo tego, że zapełnia wszystkie pola, nie ma hdmi i to do dyskwalifikuję :sad:

 

Jeżeli już z roczną gwarą to może zainteresować się czymś poserwisowym? Na tej stronie http://www.ndc.co.uk/browse_sub-Inspiron_13-105.html#GBP jest mnóstwo różnych Dell'i, ale z tego co widzę mają starsze procki i tak myślę czy to będzie ciche?

 

Przewinął się również Sony http://www.kikatek.com/product_info.php?pr...id=121322#specs ale tu również roczna gwara.

 

Napiszcie czy warto zarzynać się i szukać czegoś z dwuletnią gwarą czy odpuścić i brać tego UL30 czy tam coś innego :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys byl zainteresowany 4 miesiecznym lenovo y550 (konfig w podpisie) to daj znac ale za troche wiecej niz 500 ;)

 

Z tą grafiką dodatkowo cicho pewnie nie jest :) pzdr

przy nieobciazonym laptopie jest bardzo cicho :)

Edytowane przez ayabrea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podbiję :wink: Decyzja praktycznie zapadła. Wybór pomiędzy tym Asusem UL30 (ten cw za £400, ale ma tylko roczną gwarę :sad: ) iiiii... W ostatniej chwili wyłonił się czarny koń :D Lenovo IdeaPad U550 (SU4100, 3GB, 320GB, HDMI, napęd, piętnaście cali) z trzyletnią gwarą £560, a z dwuletnią £520 :wink:

 

Nic ciekawszego nie mogę wymyślić :) Domyślam się, że wykonanie obu stoi na przyzwoitym poziomie i do rozstrzygnięcia pozostanie kwestia ceny i gwary :? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro podoba Ci się U550, to spójrz też na UL80 (14" - te już są z napędem) i UL50 (15,6") od Asusa.

 

 

ja bym bral lenovo jednak jakosc wykonania duzo lepsza od asusa

Chyba kpisz :D Widziałeś oba na żywo czy tak tylko gadasz żeby gadać? Edytowane przez QrVicH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz :D Widziałeś oba na żywo czy tak tylko gadasz żeby gadać?

nie sadze aby byl powod do kpin, w zaleznosci od modelu, widziales wykonanie F59 (odpowiednik F5) produkowanego na rynek uk?

ja widzialem F5 przywieziony z pl oraz F59 (posiadalem sam) i roznica w wykonaniu byla zauwazalna,

Edytowane przez ayabrea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro podoba Ci się U550, to spójrz też na UL80 (14" - te już są z napędem) i UL50 (15,6") od Asusa.(...)

Podoba nie podoba, dla niej to by wystarczył jakiś Acer. Ostatnio byliśmy w jakimś sklepie i słyszę "ooo ten jest fajny" :D Patrzę, a to jakiś "Advent". Myślę sobie wtf? Advent? :blink:

 

Dlatego wybór należy do mnie, pomimo tego, że raczej z tego nie będę korzystał. UL50 i UL80 powiadasz, to poproszę o oferty z UK.

 

BTW. Przespałem się i na dzień dzisiejszy bardziej skłaniam się do Lenovo (jakoś wykonania i gwara przeważają), chociaż dalej jestem otwarty na propozycję :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...