Skocz do zawartości
Kazanowski

Proszę O Sprawdzenie Loga-przycinanie Neta, Ukryte Katalogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę o sprawdzenie loga z (logi zamieściłem na wyslijto bo nie działa wklej.org):

 

hijackthis

hijackthis.log

 

combofix:

combofixLOG.txt

 

Dodatkowo zamieszczam logi z OTL:

 

Extras.Txt

 

OTL.Txt

 

Problemy:

-przycinanie się neta(z tego co czytałem to przez NOD32)+pewnie jakieś wirusy

-mam część katalogów ukrytych; gdy biorę narzędzia/opcje folderów/widok/pokaż ukryte to system

automatycznie zmienia to na UKRYTE pewnie przez jakiś wirus - jak temu zaradzić?

-pdfforge Toolbar - nie mogę tego usunąć - jak to usunąć?

 

Jak zabezpieczyć pendriva przed wirusami?

Edytowane przez Kazanowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wykonales skanowania przy pomocy mbam oraz cureit?

 

Wklej to do OTL i nacisnij Run Fix:

 

:OTL

PRC - [2009-12-04 18:48:34 | 00,058,744 | ---- | M] () -- C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\QuestService\questservice128.exe

PRC - [2009-12-04 18:48:34 | 00,058,744 | ---- | M] () -- C:\Program Files\QuestService\questservice.exe

SRV - [2009-12-04 18:48:34 | 00,058,744 | ---- | M] () [Auto | Running] -- C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\QuestService\questservice128.exe -- (QuestService Service)

O4 - HKLM..\Run: [searchSettings] C:\Program Files\pdfforge Toolbar\SearchSettings.exe (GreenTree Applications, Inc.)

 

:Files

C:\Program Files\Mozilla Firefox\searchplugins\questservice128.xml

c:\documents and settings\All Users\Dane aplikacji\QuestService

c:\program files\QuestService

c:\documents and settings\All Users\Dane aplikacji\QuestService\questservice129.exe

c:\documents and settings\All Users\Dane aplikacji\QuestService\questservice128.exe

C:\Program Files\Customized Platform Advancer\

 

Po wykonaniu daj log z OTL z opcja File Age na 90, oczywiscie wczesniej mbam oraz cureit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...