Skocz do zawartości
Sou

Uszkodzona Karta Graficzna? Syf Na Pcie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaczelo mi sie cos dziwnego dziac, przy probie grania "tracilem sterowniki", gra sie wysypywala a windows przywracal sterowniki itd. Dzisiaj to samo, ale dalej mi sie nei chcialo do budy zagladac. W koncu nagle windows mi sie wysypal z blue screenam (takim jak sie np proc przegrzeje ze dump pamieci i restart) i juz nie chcial wlaczyc bo ciagle to samo mial. No to wyciagam ta karte ( GTS 8800 ) i rozkrecam zeby kurz wywalic z radiatorow. Poczyscilem, pomazalem zubrowka ( potem absolwentem;p) po stykach itd Wkladam spowrotem i...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

To w windowsie. Kreski pionowe widac juz przy wlaczaniu kompa samego wiec nie ma to nic wspolnego ze sterownikami czy systemem. Kreski przy wlaczaniu sa po lewej stronie w duzych ilosciach a napisy "dosowe" zamienione sa na "Un p^2 K1" i tak sie ten napis powtarza;) Przy wylaczaniu komputera nawet na ostatnim czarnym ekranie ( czyli juz chyba kompletnie wszystko off ) widac kreski na minitorze. Jak zmieniam monitor ( mam dwa) to to samo jest, jak podpinam kabel pod inne wyjscie z karty to tez to samo. Karta nie wykrywa 2ch monitorow naraz.

 

 

Ktos ma pomysl co jest nie tak? Sprobuje isc do kumpla podpiac grafe i sprawdzic jak u niego dziala, wydaje mi sie ze moze cos z pcie nie dzial ( brud na stykach? ). Czyscilem tam wódą je ale chyba niewiele daje...

 

Pomysly?:)

 

Z gory dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa kaput....

 

ps. a te alkohole to sie pije a nie marnuje!

do czyszczenia wystarczy alkohol salicylowy lub spirytus techniczny....ale na boga nie wodka!;p

Sesja a nie picie:D

 

Dobra dzieki za pomoc. Jeszcze dzis pojde do kumpla upewnic sie ze grafa umarla:/ W sumie chyba mam na nia jeszcze 8 lat gwarancji bo to taka EVGA ;) Musze to sprawdzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVGA gts 8800, dawali 10 lat gwarancji jak sie zarejestrowalo produkt na www

 

 

http://www.evga.de/warranty/images/header.jpg

This EVGA Product is covered by a 2 (two) Years Limited Warranty. You may extend this Limited Warranty to a 10 (ten) Years Limited Warranty

if your Product's model number ends with -AX, -AR, -A1, -A2, -A3, -ER, -WR, or -W1, (from here on referred to as an "E-Series" product);

if your Product was purchased in Europe through a legitimate European EVGA retailer or e-tailer;

and if you register this Product online at http://www.evga.com/register/ within 30 (thirty) days of original purchase.

 

The 10 Years Limited Warranty option is free of charge. It is available to the first owner of this Product only, and it is NOT transferable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa karta juz jest i smiga ( radeon hd 5850 ). Mam tylko problem i moze ktos tu odpowie bez zakladania nowego tematu.

 

Glowny monitor LCD smiga ladnie ale 2gi na ktorym mam rozszerzony ekran to CRT hp p1230, nie moge na nim ustawic odswierzania wiecej niz 60:/ ( albo 59 ). Wydaje mi sie ze poprostu karta nie wie co to za monitor i nie pozwala na inne ustawienia:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...