Skocz do zawartości
avallone78

Jak Złożyć Komputer. Prosze O Pomoc W Dokompletowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienią...

 

Lista przeciwprzepięciowa - chroni właśnie przed tym co cię prawdopodobnie spotkało...

Tutaj masz przykład takiej listwy.

Firmy: APC, Lestar, Acar, Orvaldi - kolejność przypadkowa.

Chodzę po forum maglująć te tematy http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...zepi%C4%99ciowa i szukam tematów na temat listw ale nie za bardzo mam czas bo zaraz z zasilaczem jadę.

Dajcie proszę ze 2 nazwy listw i jaki model byle dobre a nie koszmarnie drogie to zapytam od razu w sklepie i jak będzie to ku[pie. Proszę o model bo nie wiem jak to po francusku się nazywa.

Bardzo dziękuję

Edytowane przez avallone78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc:)

Kupię i listwę przy okazji

 

EDYCJA

 

Właśnie wróciłem i zasilacz wymienili bez pytania gdyż sklep daje 6 m-cy gwarancji a po niej trzeba słać do producenta.

Kupiłem też listwę ale nie tą z linku bo na 12 sklepów nie było jej w żadnej a wszystkie 12 miały i polecały tą http://www.infosec-ups.com/produits/parasu...-pfs-5-tfr.html więc ją po prostu wziąłem zrezygnowany chodzeniem po tych sklepach.

 

Druga strona medalu że nawet jak nie jest wybitnie dobra to nie ma obaw ponieważ i tak mam gwarancje na wszystkie części w komputerze więc mogą się palić do bólu ;) zwłaszcza zasilacz.

 

Po zamontowaniu zasilacza i podłączeniu wszystkiego wszystko chula jak ta lala.

 

Dziękuję za podpowiedzi wszystkim :)

 

 

Okazyjnie jedno pytanie.

Mój komp chodzi 24/24 7/7 w wyłączam go raz w tygodniu na 6 godzin, czy to mogło być przez to??

Edytowane przez avallone78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga strona medalu że nawet jak nie jest wybitnie dobra to nie ma obaw ponieważ i tak mam gwarancje na wszystkie części w komputerze więc mogą się palić do bólu ;) zwłaszcza zasilacz.

 

Okazyjnie jedno pytanie.

Mój komp chodzi 24/24 7/7 w wyłączam go raz w tygodniu na 6 godzin, czy to mogło być przez to??

A znasz kogoś kto skorzystałby z takiej gwarancji i komu by ją uznali ;) to tak na marginesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja oddałem zasilacz na gwarancji bez problemu bo po to jest gwarancja, nawet nie zapytali mnie co się stało tylko dali nowy, swoją drogą jak stwierdzić czy zasilacz nie miał wady??? bo mnie przeprosili mówiąc że kilka na 1000 może się zepsuć w ciągu 6 miesięcy a reszta chodzi latami

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...