Skocz do zawartości
adam8

Geforce GTS 250

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy zasilacz , który ma jedno trafo to tak naprawdę posiada jedynie jedną linię 12v , jedynie powielone są filtry dolnoprzepustowe i diody schotkiego. Także dopiero zasilacze o największych mocach , które w praktyce zlepkiem dwóch zasilaczy ,posiadają więcej niż jedną linię 12v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie Asusa ENGTS250 1G, ale nie poczytałem wcześniej o jego głośności. Oczywiście po pierwszym uruchomieniu karty szok, że tak głośno może pracować wentylator. Więc go wywalilem i powiesiłem na tym fabrycznym radiatorze jakąś tam 80-tke skręconą do akceptowalnego poziomu głośności. Myślałem, że po takim zabiegu temp. drastycznie wzrosną.

 

Jednak Asusowy Smart Doctor pokazuje 45stopni w idle i do 50 podczas grania w GTA4. Te temperatury to chyba coś za niskie ? Czyżby czujnik temp. przekłamywał ?

 

EDIT:

 

Ok, źle testowałem. Zapuściłem FurMark-a i się zagotowało. Musze pomyśleć o zmianie chłodzenia.

Edytowane przez TomekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie Asusa ENGTS250 1G, ale nie poczytałem wcześniej o jego głośności. Oczywiście po pierwszym uruchomieniu karty szok, że tak głośno może pracować wentylator. Więc go wywalilem i powiesiłem na tym fabrycznym radiatorze jakąś tam 80-tke skręconą do akceptowalnego poziomu głośności. Myślałem, że po takim zabiegu temp. drastycznie wzrosną.

 

Jednak Asusowy Smart Doctor pokazuje 45stopni w idle i do 50 podczas grania w GTA4. Te temperatury to chyba coś za niskie ? Czyżby czujnik temp. przekłamywał ?

 

EDIT:

 

Ok, źle testowałem. Zapuściłem FurMark-a i się zagotowało. Musze pomyśleć o zmianie chłodzenia.

Niestety jedyne rozsądne wyjście to zakup S1 . Jak masz możliwość dopłacić , wymień na 260 gtx . Ta karta z S1 będzie cie kosztować prawie tyle samo co 260 z stok chłodzeniem ( de fakto dobrym ) . Ja osobiście to przerabiałem w wakacje ubiegłego roku :/ . Jedyne z czego jestem zadowolony to temperatury 54 stopnie w Xtreme Burn Furmark . Dodatkowo Cie zmartwię że ta karta jest niemal nie podkręcalna .

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu zaraz chłopaki chłodzenie przerabiają. A próbowałeś z rivatuner? Przeca czasami wystarczy fanfix w rivie i karta jest cicha. Ja tak z moim gainwardem zrobiłem, bo zmiana chłodzenia to utrata gwarancji a bawienie się jakimiś wentylatorkami 80mm i przywiązywanie tego opaskami do oryginalnego radiatora mi nie pasuje.

 

http://www.egielda.com.pl/forum/index.php?...mp;#entry189172

 

Takie coś j.w. jak zwykłymi suwakami się nie da. Albo wejść w opcje fan i tam pozmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety maksymalnie da się skręcić na 35 % w rivatunerze a hałas i tak jest większy niż 6 wentylatorów 120 mm puszczonych na 1500 obr/min z chłodnicy . Gainward ma najlepsze chłodzenie ze stokowych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem dziś kartę graficzną Asus GTS250 1GB.
Karta w sumie działa ładnie, w 3dmark Vantage są skoki w wydajności w stosunku do poprzedniej (8800GS).

Ma kilka pytań do znawców tematu i do ewentualnych posiadaczy tej karty:
1. Karta w spoczynku osiąga temperaturę 40-42 stopnie C.
W czasie obliczania ratingu w Windows 7 temperatura skoczyła na 62 stopnie C.
Wskazania wg. Riva Tuner i GPU-Z.
Fan speed 17% - wg GPU-Z. Czy to normalne
Uruchomienie GTA IV (1680x1050, wszystko na maksa, paski od dystansu widoczności ustawione na 50%)spowodowało wzrost temperatury do 60 st C.

2. Poprzedni model karty który miałem - 8800GS - miał Glaciatora, ale był cichutki w spoczynku, w obciążeniu dopiero dawał o sobie znać, ale też nie było to jakieś super głośne. Wentylator (Glaciator) na tej karcie jest natomiast - delikatnie mówiąc - głośniejszy. W czasie obciążenia (GTA IV, 3dMark Vantage) mam wrażenie ze wentylator zaraz odleci :-)
Czy ta karta faktycznie tak hałasuje tzn. konkretnie wentylator, nawet w spoczynku ? Czy może mam uwaloną kartę ?

Przyjmujemy do recyklingu uszkodzone telewizory LCD, Plazma, które nie nadają się już do dalszego użytku lub koszty naprawy telewizora przewyższają jego wartość Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic. Naprawę sprzętu RTV przeprawadzamy w domu u klienta lub w serwisie w przypadku skomplikowanego uszkodzenia Prowadzimy serwis telewizorów już od 15 lat! Zajmujemy się naprawą telewizorów lcd, plazma oraz CRT. Tania i profesjonalna naprawa telewizorów tylko u nas! Firma Serwis LCD zajmuje sie naprawą telewizorów oraz monitorów LCD, LED, Plazm oraz zwykłych kineskopowych (CRT) wszystkich firm (Samsung, Manta, Panasonic, Sony, LG, Philips, Hitachi, Clatronic oraz wielu innych...). Między innymi zajmujemy się wymianą zbitych lub uszkodzonych matryc, naprawą matryc, naprawą zasilaczy, inwerterów. Nasza firma posiada stały dostęp do części, co pozwala nam na szybką oraz profesjonalną naprawę telewizora. Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje  osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza. Na życzenie klienta wystawiamy również w takim przypadku bezpłatną informacje serwisową  dotyczącą przeprowadzonej diagnozy.  Jedynie klienci którzy oddali sprzęt do naprawy za pośrednictwem naszego kuriera zobowiązani są do pokrycia kosztów transportu. Co oznacza, że są to koszty 12 zł netto (+ 5 zł za dodatkowe ubezpieczenie o ile zostało ono wybrane)  za przesyłkę do 30 kg w jedną stronę.Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów BGA których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych które kształtują się odpowiednio dla poszczególnych urządzeń i zostały podane poniżej.

Pozdrawiam
Jacek

Edytowane przez yodacki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zakupiłem dziś kartę graficzną Asus GTS250 1GB.

Karta w sumie działa ładnie, w 3dmark Vantage są skoki w wydajności w stosunku do poprzedniej (8800GS).

 

Ma kilka pytań do znawców tematu i do ewentualnych posiadaczy tej karty:

1. Karta w spoczynku osiąga temperaturę 40-42 stopnie C.

W czasie obliczania ratingu w Windows 7 temperatura skoczyła na 62 stopnie C.

Wskazania wg. Riva Tuner i GPU-Z.

Fan speed 17% - wg GPU-Z. Czy to normalne

Uruchomienie GTA IV (1680x1050, wszystko na maksa, paski od dystansu widoczności ustawione na 50%)spowodowało wzrost temperatury do 60 st C.

 

2. Poprzedni model karty który miałem - 8800GS - miał Glaciatora, ale był cichutki w spoczynku, w obciążeniu dopiero dawał o sobie znać, ale też nie było to jakieś super głośne. Wentylator (Glaciator) na tej karcie jest natomiast - delikatnie mówiąc - głośniejszy. W czasie obciążenia (GTA IV, 3dMark Vantage) mam wrażenie ze wentylator zaraz odleci :-)

Czy ta karta faktycznie tak hałasuje tzn. konkretnie wentylator, nawet w spoczynku ? Czy może mam uwaloną kartę ?

 

Pozdrawiam

Jacek

 

1. Temperatury

 

W furmarku na glaciatorze latem miałem ~85 stopni .Czyli nie masz się czym martwić .

 

2. Hałas

 

Tak jak pisałem kilka postów wyżej nic z tym nie zrobisz , nie skręcisz Rivatunerem czy czymś innym do poziomu akceptowalnego hałasu . Jedyne co faktycznie możesz to zmienić chłodzenie .

 

Ps. Asus z glaciatorem to najgorszy wybór . Witamy w klubie .

Edytowane przez Suanis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Glaciator, Glaciatorowi nierówny. Tak jak pisałem wyżej. W mojej poprzedniej karcie - Asus 8800GS - też był Glaciator i takiego hałasu nie było. Nawet jak karta była obciążona na maksa to tak nie było ją słychać, jak ten GTS250 w spoczynku.

Dziś spróbuje podmienić Glaciatora z 8800GS. Może to coś da.

 

Dziękuję za uspokojenie odnośnie temperatur. Myślałem, że może coś z moja kartą jest nie tak.

Edytowane przez yodacki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak zdjąć to chłodzenie z GTSa 250. To co ujrzałem pod wentylatorem trochę mnie zdziwiło. Nie było tam żadnej pasty tylko "coś" dziwnego, skamieniałego.

Przesmarowałem kartę ponownie pastą, założyłem chłodzenie z 8800GS. Efekt był taki, że karta w spoczynku miała 48-50 stopni, a wiatrak kręcił się dużo szybciej i głośniej niż przy oryginalnym chłodzeniu.

Założyłem więc oryginalne chłodzenie, przedtem ponownie smarując chipset. W tej chwili karta ma 37-40 stopni w spoczynku, wiatrak chodzi trochę ciszej. Przy obciążeniu oczywiście zaczyna wyć jak odkurzacz.

 

Czy znacie jakieś alternatywne chłodzenie do tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili karta ma 37-40 stopni w spoczynku, wiatrak chodzi trochę ciszej. Przy obciążeniu oczywiście zaczyna wyć jak odkurzacz.

 

Czy znacie jakieś alternatywne chłodzenie do tej karty?

 

Wyluzuj. Jeśli w spoczynku karta jest cicha, to powinno wystarczyć. Pod obciążeniem po prostu załóż słuchawki i się nie przejmuj. Z alternatywnych jest np

Arctic Cooling Accelero L2 Pro, ale raczej będzie porównywalne do glaciatora lub

Arctic Cooling Accelero S1 rev. 2, ale tu musisz sprawdzić (zapytać w sklepie), czy będzie pasował do gts250, bo może się zdarzyć że nie. I oczywiście dokupić jakiś wentylator z PWM

Moim zdaniem pakowanie ok 100 zł lub więcej w kartę za ok 400 zł mija się z celem. Zmniejsz do rozsądnego minimum obroty w spoczynku przy pomocy softu asusa (jeśli się da, a z tego co widzę na zdjęciu na karcie jest 3-pinowe złącze, więc powinno się udać), a w gierce bądź dzielny i nie marudź.

Edytowane przez prze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są wyjściem, tylko ciekawe jak zareagują domownicy np. o 2-giej w nocy jak się włączy odkurzacz :-)

Co do softu Asusa, podejrzewam że chodzi o Smart Doctor.

Czy ktoś z Was używał tego softu do wyciszenia wiatraka? Daje to jakieś efekty? I czy wyciszanie wiatraka nie wpływa na występowanie artefaktów w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba faktycznie był Smart Doctor. Artefakty powinny wystąpić, jeśli przesadzisz z wyciszaniem i karta się przegrzeje. Ewentualnie nie wystąpią i wszystko się powiesi, napędzając ci strachu. Zależy w co grasz. Niektóre gierki obciążają w mniejszym stopniu niż np. furmark i mógłbyś skręcić wentylator śledząc temperatury, czyli metodą błędów i prób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pisałem do Asusa, opisałem problem głośnego coolera.

Najpierw zalecili zrobić update biosu. Niestety Part Number mojej karty nie znajduje się na liście kart do uaktualnienia biosu.

Pytałem się jak wygląda sprawa ze zmianą chłodzenia we własnym zakresie, głównie chodzi o gwarancje. Może to kogoś zainteresuje. Dostałem następującą odpowiedź:

"Wymiana chłodzenie nie wiąże się bezpośrednio z utratą gwarancji jednak uszkodzenia powstałe na skutek używania takiego chłodzenia, jego instalacji/demontażu nie są pokryte przez gwarancję."

 

Wczoraj poradziłem sobie inaczej z tym problemem. Zamontowałem dodatkowy cooler na bocznej ścianie obudowy, dmuchający powietrze na grafikę. Temperatura w spoczynku waha się od 29 do 32. Pod pełnym obciążeniem już tak mocno nie wyje. Temperatura w czasie 3dMark Vantage poszła maks na 68 stopni.

Ciekawe jak będzie latem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie chciałbym przeprosić za założenie kolejnego tematu o GTS 250, pomimo że jest zbiorczy, ale wydaje mi się, że problem dotyka nie tylko karty graficznej.

 

Mianowicie dokupiłem do mojego sprzętu w/w kartę graficzną. Po zamontowaniu wszystko przebiegało zgodnie z planem. Instalacja sterowników i ponowne uruchomienia komputera przebiegały bez problemów. Postanowiłem zobaczyć jak ta karta poradzi sobie z takimi tytułami jak Counter Strike: Source czy Far Cry. Wiadomo, że są to starsze tytuły także powinna bez zająknięcia uciągnąć te gry. W obydwóch przypadkach gry zaczęły mi krzaczyć przy włączonym HDR (w CS:S jeszcze filtrowanie anizotropowe x16). W konsekwencji zabawa kończyła się zwiechą. Bez HDRu takiej sytuacji nie było. Jednak prawdziwy problem zaczął się później...

 

W późniejszym czasie komputer się włączył bez problemu tylko raz. Potem z włożonym GTSem komputer nie chciał odpalić nawet BIOSu. Gdy wykładałem kartę z gniazda odpalał na zintegrowanej jakby nigdy nic. Różne czary odprawiałem, m.in. przedmuchiwanie slotu PCI-E. Sprawdzałem czy dochodzi napięcie z zasilacza - owszem, jest i to stabilne. W BIOSie funkcja "Onboard VGA ustawiona na [Enable In No Ext PEG], Init Disably First [Onboard]. Na płycie głównej jak i zasilaczu nie zauważyłem żadnych wybrzuszeń na kondensatorach. W BIOSie też różne kombinacje sprawdzałem... Jestem kompletnie bezradny. Dodam jeszcze, że zdarzyła się sytuacja, że przy włączeniu komputera z GTSem odezwał się głośnik systemowy sygnałem krótki-długi-krótki. Kolejnym razem znowu niby załadował BIOS, ale na ekranie mogłem podziwiać krzaczki z literek i cyferek, a systemu nie ładował. Poza tymi dwoma przypadkami komputer nie odpalał z kartą graficzną...

 

Moja konfiguracja:

- Gigabyte GA-G31M-ES2L KLIK

- Core 2 Duo E3200 (2,4 Ghz) KLIK

- Gigabyte GV-N250ZL-1GI KLIK

- GoodRam 1GB 800 Mhz CL6

- BeQuiet! Pure Power 530W KLIK

- Samsung F1 SpinPoint 320 GB

- SB Xtreme Music

 

Proszę o fachową pomoc.

Pozdrawiam, Witold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Postanowiłem jednak zdjąć to chłodzenie z GTSa 250. To co ujrzałem pod wentylatorem trochę mnie zdziwiło. Nie było tam żadnej pasty tylko "coś" dziwnego, skamieniałego.

Przesmarowałem kartę ponownie pastą, założyłem chłodzenie z 8800GS. Efekt był taki, że karta w spoczynku miała 48-50 stopni, a wiatrak kręcił się dużo szybciej i głośniej niż przy oryginalnym chłodzeniu.

Założyłem więc oryginalne chłodzenie, przedtem ponownie smarując chipset. W tej chwili karta ma 37-40 stopni w spoczynku, wiatrak chodzi trochę ciszej. Przy obciążeniu oczywiście zaczyna wyć jak odkurzacz.

 

Czy znacie jakieś alternatywne chłodzenie do tej karty?

 

lepszym rozwiązaniem będzie edycja biosu? ja mam do swojej kilka samemu z edytowanych biosów. jeden ma który sprawia że karta jest ciut mniej wydaja ale za to w stresie bardzo cicha, drugi lekko podkręcona z standardowymi ustawieniami wentylatora i trzeci własne ustawienia wentylatora i temperatur jakich karta ma nie przekraczać i mocno podkręcona. oczywiście ważne jest żeby mieć oryginalny bios w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Okazją okazał się poserwisowy egzemplarz, więc nie sądzę, żeby w serwisie asusa źle nałożyli pastę lub nie dali jej w ogóle. Z drugiej strony wszystko mogło się zdarzyć. Odesłałem do sprzedawcy celem naprawy gwarancyjnej. Zobaczymy co będzie.

Napisałem maila do drugiego z allegrowiczów, który zakupił taką kartę na tej samej aukcji. U niego w furmarku jest 91-93 C. Moim zdaniem to trochę dużo, ale przynajmniej nie rośnie jeszcze wyżej jak u mnie. Z tymi kartami zdecydowanie coś jest nie tak.

 

Po ponad 2 miesiącach czekania dostałem z powrotem swoją 'okazję z allegro' i wg furmarka (v1.7.0) karta osiąga inne wartości temperatur niż wg gpuz. smart doctor w momencie wyłączenia furmarka te same temperatury co furmark. Muszę to jeszcze dokładnie sprawdzić, ale to trochę dziwne. Zaobserwowaliście coś podobnego?

Edytowane przez prze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy cewki na karcie graficznej moga piszczeć tak jak to czasami bywa przy MOBO lub zasiłkach ? Bo coś mi piszczy i wydaje mi się,że to dobiega właśnie z grafiki tej co w sygnaturze. A jak tak to może to być powodem do zwrotu na gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mogą piszczeć , ale raczej tylko pod obciążeniem. W 2D nie powinno nic się dziać. Zapodaj furmarka tam to jest najbardziej "widoczne". A czy kartę można oddać na gwarancje to nie wiem , moja trochę piszczy pod furmarkiem ale normalnie to jej nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to nie cewki na karcie piszczą ,a raczej z MOBO będzie bo gdy zapodałem Furmarka nastała błoga cisza. Oprócz wentylatora z karty nie było słychać piszczenia. Nic będzie trzeba zobaczyć czy mobo można oddać na gware ze względu na cewki.

 

szokookoten GTS którego mam w sigu jest cichy. Jest to Gainward Green Edition 512MB. Chociaż po tym jak potrzebuje on aż podwójnego zasilania nie wiem czy nadal mozna go zwać Green Edition :D . Słyszalny jest tylko podczas startu systemu do czasu aż nie zacznie się ładować pasek postępu windowsa (wtedy to wiatrak nie wiem czemu ale lata na max obrotach i chodzi jak suszarka). Pózniej już jest cichuteńko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to nie cewki na karcie piszczą ,a raczej z MOBO będzie bo gdy zapodałem Furmarka nastała błoga cisza. Oprócz wentylatora z karty nie było słychać piszczenia. Nic będzie trzeba zobaczyć czy mobo można oddać na gware ze względu na cewki.

Wlacz np. 3dmark05/06.

W sterowniku nvidi wymus wylaczenie vsync.

Jak zacznie piszczec w czasie testu to bedzie to wlasnie karta grafiki.

Wejdz w panel nvidi i wymus wlaczenie vsync.

Uruchom 3dmarka.

Jak piszczenie zniknie to bedziesz miec potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 250gts tez piszczy jak najeta, wczoraj wrocila z gwary (spalony mosfet) i mnie ch*j strzela. Nie wiem jak w grach, wlasnie instaluje gta iv i zobaczymy - ale w furmarku jest to nie do zaakceptowania.

I jeszcze jedno jak tam wasze karty sie grzeja? Moja przesmarowana zalmanem stg-1 w idlu 42 w stresie nawet 80. I co dziwne, to przy tych 80'c wentylator jeszcze nie rozkreca sie na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się pisać od początku to wkleje stary post (nie zauważyłem tego tematu - przepraszam). Karta GF Gainward GTS 250 512MB (745/2200).

 

Witam wszystkich.

Mam nadzieję że piszę w dobrym temacie... Dwa dni temu zakupiłem wyżej wymienioną kartę, ale wczoraj miałem pechowy dzień.. Robiłem pożądki z kablami w kompie (nie wyłączyłem go ;() i przez przypadek wiatrak z karty graficznej wciągną jeden i urwały się 2 skrzydła od tego wiatraczka (były koło siebie). Teraz komputer chodzi jak traktor, karta bardzo wibruje i nie da się wytrzymać. No więc tutaj zaczyna się moje pytanie: Co mam zrobić? Wie ktoś z was gdzie mógłbym kupić taki cooler? Albo może da rade to skleić ;p ? Nie mam dużo kasy (wszystko poszło na kartę) i nie mam zamiaru kupować całego chłodzenia bo stracę gwarancję. Jestem bardzo na siebie zły, że zepsułem nową kartę ;/. Proszę o wszelkie porady.

Edytowane przez kakashi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob fotke karty uwzgledniajac turbinke.

Chce zobaczyc czy turbinka z gtx 260 bedzie pasowac do Twojej karty.

Jak bedzie pasowac, to mam na zbyciu sama turbinke.

Spraezentuje Ci ja.

Tylko sobie przesylke zaplacisz i wymienisz we wlasnym zakresie.

To jednak bedzie wymagalo sciagniecia calego chlodzenia z karty i rozebranie turbinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...