Skocz do zawartości
Adyan

Przesiadka Na Lcd Z Crt Lg Flatron F700b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam monitor LG FLATRON F700B i ogólnie zadowolony jestem z niego. Niestety jest to crt, 17 cali i rozdzielczość 1024x768.

Czy warto wymienić go na LCD i odczuję dużą różnicę na plus ?

Jeśli tak to jaki polecacie monitor najlepiej 22-23 cale fullhd do kwoty max. 800zł

Monitor będzie głównie wykorzystywany do internetu, filmów i programów satelitarnych przez kartę dvb-s skystar2. Rzadko do gier.

Zastanawiam się nad LG Flatron W2353V-PF ? Dobry wybór ? Czy polecacie inny monitor (lepszy) do kwoty max. 800 zł ?

Jaki format monitora jest lepszy/bardziej przyszłościowy 16:9 czy 16:10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam dysponowalem podobna kwota co Ty i ponad tydzien temu wybralem własnie W2353V-PF i nie zaluje ;-) Na początku bedzie wydawal sie duzy, ale po jakims czasie moglby byc wiekszy ;-)

W tej cenie nic lepszego nie dostaniesz, cos lepszego to juz trzeba okolo 1tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ty powiesz? bo ja wiem nt tego monitora niewiele. cena wyzsza od BENQ a jakosc?

No ja wlasnie niewiele wiem i dlatego pytam:)

 

Po co te nerwy. Jesli sie nie myle to iiyama ma 30 dni gwarancji na pixele martwe a benq chyba nie.

 

Taka iiyame ale 22 cale ma moj znajomy i zachwala bardzo.

Poczytajcie komentaze: http://www.komputronik.pl/index.php/produc...HDS_czarny.html

 

A tu 24 cale : http://www.komputronik.pl/index.php/produc...DSD_czarny.html

oraz druga wersja z hdmi: http://www.komputronik.pl/index.php/produc...HDS_czarny.html

 

Same pozytywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e ja sie w tamtym poscie nie denerwowalem. myslalem, ze sam masz taki monitorek i go proponujesz :)

 

no tak BENQ nie daje gwary na bady, ale co by nie mowic mozna towar w ciagu 10 dni zwrocic. bez podawania przyczyny. zawsze to jakies wyjscie.

 

co do BENQ na pclabie piszą (aczkolwiek jeden post) ze czarny to szary a z bialego robi sie fioletowy. szkoda ze ta iyama ma glosniki. niepotrzebnie sie przeplaca za nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze w przyszlym tyg. w tym nie dam rady odebrac paki :(

 

tylko jakos **olera nie moge zadnych testow a tym brdziej recki znalezc

A gdzie zamowiles i za ile ? Bo tez chcialbym juz dzisiaj zamowic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bys nie kupił wystrzegaj się matrycy tn, kąty i palta barw cie zabije i czasem zamiast euforii popadniesz w depresję, warto dołożyć kilka złotych i kupić coś na pva, mva czy ips

http://www.allegro.pl/item879564757_23_sam...omputronik.html tanio gwarancja co można chcieć więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że monitor kupujesz na lata , u mnie średnio wytrzymuje kilka generacji sprzętu i dlatego właśnie warto wydusić trochę kasy na ten sprzęt, lepiej odpuscić procka ramy grafikę, dobry monitor to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec skąd dusić xD z mojego portfela wiecej nie wydusze. jak tak dalej pojdzie to zostane na obecnym przez kolejnych pare lat. i tez bedzie dobrze ;]

 

@Kinslayer -opisz wrazenia jesli kupisz:)

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec skąd dusić xD z mojego portfela wiecej nie wydusze. jak tak dalej pojdzie to zostane na obecnym przez kolejnych pare lat. i tez bedzie dobrze ;]

 

@Kinslayer -opisz wrazenia jesli kupisz:)

Dzisiaj lub jutro z samego rana bede chcial cos kupic, i fajnei jakybym do piatku go juz mial :). Na agito chyba kupie ale jutro zadzwonie do nich czy wysla mi jutro max, pojutrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytaj z ciekawosci czy sprawdzają bady przed wyslaniem. watpie, ale moze :D wiem, ze Iiyama daje 30 dni na bady, ale trzeba kupic u jednego z partnerow Iiyama polska. mam nadzieje, ze agito do takich nalezy :)

Ok Iiyama zamowiona, w piatek powinna byc :) model HDSD-B1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to czekam :) napisz jak mozesz jakiej dlugosci jest kabel DVI.

Monitorek jest :) Ogolnie jestem zadowolony, chcialem duzo miejsca na ekranie i mam :D. Kąty wiadomo jakie sa, ale kto oglada filmy siedząc z boku monitora ?

 

Ustawiajac sobie parametry kolorki wygladaja calkiem niezle. Jest opcja ACR, ktora dodaje barwy wiecej przez co np. gry wygladaja super. Filmy takze, ale glownie HD, dvdripy czasem sa za ciemne.

 

Smurzenia nie zauwazylem w CoD4, gra sie rwelacyjnie w 1920x1080.

 

Szczerze to polecam monitorek. Wart jest swojej ceny i to bardzo.

 

Jakby ktos potrzebowal fotki itp, to moge zrobic na dniach. Ino biurko sprzatne :)

 

Kabel DVi ma okolo 120 cm

 

Edt:

jeszcze drobna wada jest przy filmach z panoramą lekka, dolny pasek panoramy jest bardziej podswietlony, tzn jego czesc ktora " wychodzi " z dolnej czesci monitora :). Nie jest on wyrazne czarny. Ale to mi nie przeszkadza.

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a badow brak? bo niestety dowiedzialem sie ze 30 dniowa gwara na pixele od iiyamy nieobowiazuje przy kupnie w agito :/

nie pozostaje mi chyba nic inneo jak kupic. czekalem na twoją opinie :P

 

przyszedl w piatek?

badów zero. ja kupilem tez z innej firmy i nie mam gwary 30 dniowej.

Tak w piatek :)

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...