Skocz do zawartości
kremuwa

Przenośny Dysk Twardy Do 250 Zł - Proszę O Propozycje.

Rekomendowane odpowiedzi

SGJ na allegro chyba jakos taniej sprzedawal nawet.

to inny model stad nizsza cena, a 210 to zadna okazja wyglada na to ze w Carrefour jest na nie promocja 199zł

 

pytanie jak z wydajnoscia w porownaniu do h550 pqi czy modelu samsunga?

 

 

Czy zasilanie USB sprawdzi sie w kazdych warunkacj, tj. port w telewizorze, bramce?

 

Chciałbym kupić przenośny dysk twardy w cenie do 250 zł. Interesuje mnie rozmiar 250-500 GB. Byłoby dobrze, gdyby granica pieniężna nie była przekroczona.

 

Z góry dziękuję za propozycje :)

Akurta stoje przed podobnym wyborem i chyba zdecyduje sie na tego wd za 199zł, mysalem jeszcze o pqi h550, h560, samsungu, ewentualnie wd esential, ale poza tym rodzynkiem h560 pozostale maja ladne, ale bardzo delikatne (H550 etui w komplecie) obudowy poza tym sa minimalnie drozsze. Na niekorzysc wd elements mozna zaliczyc to, ze nie ma zadnego oprogramowania przewidzanego przez producenta, do szyfrowania danych czy kopii bezpieczenstwa.

 

Tu jhest test h550 http://www.frazpc.pl/b/239733

Edytowane przez Manial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to inny model stad nizsza cena, a 210 to zadna okazja wyglada na to ze w Carrefour jest na nie promocja 199zł

Wygląda na to ze carfur nie stoi w kazdym miescie i wiosce i nie sprzedaje z wysyłka.... Jak ktoś nie ma carfura w miescie to na allegro powinno byc jeszcze kilka auckji do ~230 i nadal jest to okazja biorąc pod uwagę normalną cene tego dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk juz mam na biurku, niestety nie rusza z bramka. Z tego co wiem USB daje 500mA co dla niektorych dyskow moze byc za malo, niestety i dla tego. W srodku siedzi WD WD3200BEVT. http://dyski.cdrinfo.pl/benchmark-by-user/87210 Z tego co widze na rynku sam dysk kosztuje okolo 200zł, wiec 199zł na prawdę warto.

Edytowane przez Manial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jak z wydajnoscia w porownaniu do h550 pqi czy modelu samsunga?

A jak ma być skoro wszystko ogranicza USB?

Same dyski w środku są jednymi z najwydajniejszych 2.5" ale kiedy jest wewnątrz obudowy nie ma to większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk juz mam na biurku, niestety nie rusza z bramka. Z tego co wiem USB daje 500mA co dla niektorych dyskow moze byc za malo, niestety i dla tego.

Stety temu dyskowi jak i innym zasilanym bezposrednio z USB tyle wystarcza. Trzeba miec jeszcze tylko sprzet który rzeczywiscie daje tyle ile trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stety temu dyskowi jak i innym zasilanym bezposrednio z USB tyle wystarcza. Trzeba miec jeszcze tylko sprzet który rzeczywiscie daje tyle ile trzeba.

Wszystko na to wskazuje, sa jednak dyski ktore bez problemow ruszaja

 

A jak ma być skoro wszystko ogranicza USB?

Same dyski w środku są jednymi z najwydajniejszych 2.5" ale kiedy jest wewnątrz obudowy nie ma to większego znaczenia.

Różnice większe lub mniejsze, ale zawsze jakieś są. Co ciekawe H550 z toshiba wypada całkiem nieźle w tym porównaniu. http://www.chip.pl/testy/pamieci-masowe/dy...032da-e32-320gb

 

Kombinowałem, kombinowałem i w końcu kupiłem inny dysk samsung s2 320gb,. Ten bez problemu działa na porcie usb bramki.

 

WD jest na sprzedaz! :)

Edytowane przez Manial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Słuchajcie mam problem . . . :( Chciałbym kupić przenośny dysk WD Elements 1 tb. Jednak czytalem wypowiedzi innych i wychodzi na to ze to kompletne dziadostwo. Wiec mam prosbe jakby ktos z was wiedzial cos na ten temat to bardzo prosze o pilny kontakt na e- mail Danio585@wp.pl. Bo glownie to zalezy mi najbardziej na tym czy warto go kupic?? czy pochodzi dluzszy czas czy odrazu trzeba bd go oddawac na gwarancje i czy mozna go podlaczyc do komputerow marki ,, DELL" bardzo prosze o pomoc. A jesli to faktycznie jest jakis bubel to czy jest jakis inny ktory jest naprawde dobry, i moze byc podlaczony do komputera marki ,,DELL"

:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączysz go do każdego komputera, jego marka nie ma nic do rzeczy. Zewnętrzne dyski WD z tego co wiem lubią padać (znam kilka przypadaków).

Na przyszłość staraj się pisać składnie i przejrzyście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...