Skocz do zawartości
Gość

Proszę O Sprawdzenie Loga

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wdarł mi się ktoś na komputer i od tego czasu znalazłem pliki z zapisem wszystkiego co robie na swoim lapku, a antywirus zaczął wykrywać dużo niebezpiecznych plików i nie mogę włączyć menedżera zadań bo pisze, że został wyłączony przez admina chociaż ja jestem adminem. Zrobiłem skana antywiremale chciałbym żebyście przyjrzeli się logom z HiJackThis, OTL i GMER. Niestety wklej.org mi nie działa więc dodaje do załączników.

Z góry dziękuję za zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Załączników w poście nie widzę.

2. Wklej.org nie jest jedyną stroną na świecie, na której można wkleić log.

3. Pliki można spakować i wrzucić np na sendspace.com - żadne rapidshare czy inne badziewie z limitami!

4. Oczywiście zapoznałeś się z tymi zasadami:

http://forum.purepc.pl/Centrum-Bezpieczens...aj-t312048.html ?

5. Użyłeś wymienionych w poście programów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wdarł mi się ktoś na komputer

Jak? Zdalnie (przez sieć) czy siadł przed kompem??

 

i od tego czasu znalazłem pliki z zapisem wszystkiego co robie na swoim lapku,

Nazwa pliku? Lokalizacja? Zawartość?

 

a antywirus zaczął wykrywać dużo niebezpiecznych plików

Nazwy plików? Lokalizacje? Treści komunikatów?

 

 

i nie mogę włączyć menedżera zadań bo pisze, że został wyłączony przez admina

A do czego on Ci jest potrzebny? Jest dużo zamienników, których zazwyczaj nie blokują wirusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłano mi plik pod pretekstem, że to gra ;] Plik z zapisem wszystkiego co robie usunąłem od razu jak go zobaczyłem, ale był na dysku C i było tam zapisane wszystko co robiłem w przeglądarce i co pisałem na gg. Dziennik wyeksoprtowany z eseta:

Dziennik

 

Menadżer jest mi potrzebny do wyłączania czasami procesów (Firefox'a itp.) jak się np. program zawiesi.

 

Dodaję jeszcze raport z Malwarebytes' Anti-Malware:

Raport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej to do OTL i nacisnij Run Fix:

 

:OTL

IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://home.myquickfinder.com

O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (Gameztar Toolbar) - {D45817B8-3EAD-4D1D-8FCA-EC63A8E35DE2} - Reg Error: Value error. File not found

 

 

W logach nie widac zeby menadzer byl zablokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem już zagrożenia. Menadżer już działa. Dzięki ;]

@Kolobos, wkleiłem to do OTL i oto rezultat:

Error: Unable to interpret <IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://home.myquickfinder.com> in the current context!Error: Unable to interpret <O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (Gameztar Toolbar) - {D45817B8-3EAD-4D1D-8FCA-EC63A8E35DE2} - Reg Error: Value error. File not found> in the current context! OTL by OldTimer - Version 3.1.25.2 log created on 01192010_122042

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z :OTL na początku jest taki log:

========== OTL ==========HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\\Start Page| /E : value set successfully!Registry value HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\WebBrowser\\{D45817B8-3EAD-4D1D-8FCA-EC63A8E35DE2} not found.Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{D45817B8-3EAD-4D1D-8FCA-EC63A8E35DE2}\ not found. OTL by OldTimer - Version 3.1.25.2 log created on 01192010_230515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...