Skocz do zawartości
szumacher01

Grafika W Procesorach I5

Rekomendowane odpowiedzi

Składam sobie komputer z między innymi procesora i5 650 i karty graficznej hd5850 i chciałbym się zapytać o udział tego procesora w grafikę, bo czytałem, że i5 ma ją zintegrowaną. Nie wiem teraz czy będą współpracowały ze sobą, czy przy tym procku karty już nie potrzeba?

p.s.: Nie chciałbym odpowiedzi typu:

-wejdź na ten link i poczytaj: www.google.pl

-wiesz, że jest coś takiego jak opcja "szukaj" ??

Z góry dzięki

Edytowane przez szumacher01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam sobie komputer z między innymi procesora i5 650 i karty graficznej hd5850 i chciałbym się zapytać o udział tego procesora w grafikę, bo czytałem, że i5 ma ją zintegrowaną. Nie wiem teraz czy będą współpracowały ze sobą, czy przy tym procku karty już nie potrzeba?

p.s.: Nie chciałbym odpowiedzi typu:

-wejdź na ten link i poczytaj: www.google.pl

-wiesz, że jest coś takiego jak opcja "szukaj" ??

Z góry dzięki

 

Teoretycznie H55/H57 powinien sam przełączać się między grafiką zintegrowaną a dedykowaną. W praktyce jednak to (chyba) nie działa.

 

Osobiście wybrałbym i5 750 i dobrą płytkę P55. A wogóle najlepiej i7 860 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zintegrowaną grafikę można wyłączyć. Ale jeśli nie zamierzasz z niej korzystać to zainteresuj się może i5 750. Podobna cena większa wydajność ale bez zintegrowanego GPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak się okazało przełączanie GPU możliwe jest tylko na laptopach z prockami mobilnymi, w desktopach niestety tej funkcji nie ma.

 

Jak kupwać to tylko i3, i5-6xx nie są w najmniejszym stopniu warte takich pieniędzy, ale i tak lepiej dozbierać do i5-750, bądź czekać na obniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...