Skocz do zawartości
smoldom

Kompletowanie Zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam kupić takiego kompa :

i3 530 2.93GHz LGA1156 BOX

GIGABYTE GA-H55M-UD2H

OCz ModXStream Pro 500W

 

Komputer będę podkręcał.

Mam problem z wyborem pamięci. Czy wystarczy pamięć o częstotliwości 1333 czy lepsza będzie 1600.

Mam tez drugie pytanie, chciałbym na początku kupić jedną kość 2 giga, a za jakiś czas dokupić drugą 2 gigową. Czy jest możliwe wtedy włączenie trybu dual channel? Kości do duala powinny być jednakowe, ale czy da sie kupić najpierw jedna , pózniej drugą i połączyć to w dualu?

Myslałem o pamieciach:

kingston 1333 2giga

kingston_hyperx_khx1600c9 2 giga

Jeżeli macie inne propozycje to tego zestawu to piszcie śmiało, też sie to dotyczy reszty częsci.

dzieki za pomoc

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zamierzam kupić kompa, wybrałem juz procesor i płyte głowną

i3 530

GIGABYTE GA-H55M-UD2H

nie wiem co z resztą, tzn z pamięciami - 4giga, zasilaczem, dyskiem, chłodzeniem procka.

Komputer nie jest mi potrzebny do gier wiec grafe odpuściłem i wybrałem płyte z H55. Planuje go podkręcic.

Prosze o pomoc i opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś do jasnej cholery nie spamować tak?

 

Najpierw nawaliłeś 3 posty w jednym temacie w Pamięciach - 1 w nocy, 9 rano i bodajże 16 po południu (pierwszy post łączony z 3 oddzielnych), a potem dowaliłeś drugim tematem w Co kupić. Opanuj się, wyluzuj. To nie jest chat. Daj ludziom czas na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko,

myślałem nad jakimś mocniejszym zasilaczem 500W ocz modXstream, chciabył za 2 lata włożyć zamiast i3 jakiegos 4 rdzeniowca i chyba jakis mocnejszy bedzie lepszy. Zależy mi tez bardzo żeby był cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc, i sorry za te posty, w gorącej wodzie byłem kąpany;)

 

Mam jeszcze pytania:

1. Jaki cichy ale wydajny dysk.

2. Czy pamięc 1600 będzie znacze lepsza do podkręcania niz 1333.

3. Co do pamięci to słyszałem przy nowych procesorach i3 i i5 napiecie nie powinno przekraczac 1.65V - czy to prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...