Skocz do zawartości
mpeg-4

Oferty Z Ibood

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ,niedawno trafiłem na ciekawy międzynarodowy sklep wysyłkowy ,który co noc o 24:00 wystawia nowy produkt w mniej lub bardziej atrakcyjnej cenie. Niektóre produkty wychodzą tam z przesyłka nawet o połowę taniej a niektóre są w cenie praktycznie porównywalne np z ofertami z allegro , no ale jak wiadomo niejednokrotnie nawet jak coś jest o połowę tańsze niż normalnie w sklepach ,to nie jest to od razu równoznaczne z tym że jest to warte zakupu .Dlatego założyłem temat aby osoby mające jakieś praktyczne doświadczenia lub jakieś konkretne pojęcie odnośnie wystawianych tam produktów wypowiadały się co jest godne do rozważenia i jest okazją a co jest niczym specjalnym nawet przy znacznym obniżeniu ceny .

 

http://www.ibood.com/pl/pl/faq_ibood/

 

http://www.ibood.com/pl/pl/product_list/

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych starych ofert nie ma cen, więc wiele z tego nie wiadomo...

Ceny można zobaczyć najczęściej w pierwszym poście na forum , i ponoć dopóki nie pisze pod reklamą ''wyprzedane'' to znaczy że produkt jest nadal dostępny ,ale dokładnych szczegółów nie znam bo jeszcze tam nie kupowałem .

 

''Codzienna oferta jest dostępna tylko przez 24 godziny lub do wyczerpania zapasów''

 

Znalazłem jakiś filmik nagrany z holenderskiej telewizji ( bo magazyny są w holandii ) gdzie widać z grubsza fragment magazynów tego sklepu .

 

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadna ściema, wszystko przychodzi jak należy. Serwis ten cieszy sie sporą popularnością na pewnym znanym forum o tematyce odtwarzaczy mp3 i słuchawek. Ostatnio na iBoodzie była promocja najlepiej grającego MP3 (Sony X1050) za bodaj 650zł. Ci co korzystają z NK, mają możłiwość włączenia iboodowskiej 'wtyczki', ktora codziennie pokazuje co tam mają ciekawego do zaoferowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem, ale to znana strona i nie słyszałem negatywów na jej temat (poza tym, że niektórych rzeczy nie opłaca się tam kupować). Kiedyś współpracowali z wykopem (z prawej strony był prezentowany produkt który danego dnia można było kupić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna jest stronka w Stanach (no tylko tu cło+podatek VAT), ale jak ktoś ma rodzinę to naprawdę opłaca się kupować. Linka znalazłem kiedyś na edealinfo.com. Natomiast jeśli chodzi o zzegarki, czasami biżuterię to worldofwatches.com i codziennie nowy sikor po atrakcyjnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem właśnie na forum hdtv watek o tym jak ludzie zamawiali z ibooda plazmy Panasonic TX-P42U10E za pół ceny z przesyłką i się potem obawiali że to jednak chyba była pomyłka w druku ... jak się potem okazało jednak nie była i wszystkie plazmy doszły :lol:

 

http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/436...-p42u10e-9.html

 

Być może że dzięki iboodowi spadną nieco ceny w sklepach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś jest zajebista oferta, ta nakładka masująca. Swego czasu bardzo chciałem takie coś mieć, ale było wiecznie za drogie. W tym momencie kupiłbym, gdyby nie to, że sesja i w tym miesiącu nie zarabiam = muszę ciąć koszty

 

tak to świetna sprawa to jest, jak testowałem to miałem ochotę w ogóle nie wstawać z fotela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odnośnie iBooda, dla zainteresowanych - staram się zrobić nieoficjalne forum o tym sklepie wraz z archiwum produktów z cenami, dzięki czemu będzie można szybko i łatwo porównać cenę danego produktu z poprzednimi ofertami - jak wiadomo część produktów się powtarza. Dodatkowo do każdej oferty będę starał się dodać linki do porównywarek cen oraz allegro jeżeli dany przedmiot będzie tam dostępny co także ułatwi określenie atrakcyjności oferty, oraz artykuły i recenzje na temat danego produktu.

 

Także zapraszam wszystkich Łowców okazji

 

Osobiście jestem zadowolony z iBood'a trochę rzeczy tam kupiłem, chociaż od dłuższego czasu nie ma dla mnie atrakcyjnych ofert.

Swojego czasu była afera z kierownicami Logitech'a - wszystkim osobą w całej Europie został wysłany wcześniejszy model kierownic, ale iBood wszystko ładnie załatwił i każdy (a przynajmniej większość) dostała wymieniony produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z regulaminu iBood > ''Codzienna oferta jest dostępna tylko przez 24 godziny lub do wyczerpania zapasów.'' .

 

Czy ktoś zarejestrowany na iBoodzie może potwierdzić to, że jeżeli po upływie 24h kiedy już jest wystawiony nowy produkt a nie pisze jeszcze w niektórych poprzednich ofertach na pomarańczowo że produkt jest już wyprzedany (nawet jeżeli minęło kilka tygodni) ,to znaczy że produkt jest nadal dostępny ? ,kupował tam ktoś coś po upływie 24 godzin przy braku komunikatu ''Wyprzedane!'' ? .

 

Piszę o tym bo widzę że ludzie powystawiali drożej na sprzedaż produkty z iBooda przy których nie ma jeszcze komunikatu ''Wyprzedane!'' i piszą że są one kupione na iBoodzie ,no ale jeżeli są one nadal dostępne bo nie ma jeszcze komunikatu ''Wyprzedane!'' to po co mają ludzie przepłacać skoro są one nadal dostępne ? .

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zaciekawiła mnie ta stronka. Będę codziennie wieczorem śledził oferty. Może akurat coś się trafi co mnie będzie interesowało. Chociaż w cuda i super okazje nigdy nie wierzyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zaciekawiła mnie ta stronka. Będę codziennie wieczorem śledził oferty. Może akurat coś się trafi co mnie będzie interesowało. Chociaż w cuda i super okazje nigdy nie wierzyłem ;)

 

Zapraszam na moją stronę, tam znajdziecie archiwum z poprzednimi cenami, klikając na producenta wyświetlą się wszystkie przedmioty które były na iBood'ie danego producenta. Wkrótce postaram się zrobić wyszukiwarkę i zestawienie produktów także po modelu. - 3456518[/snapback]

Masakra. Dobre 5-8 lat nie widziałem takiego zegarka.

 

Nie wiem czemu ale przypomina mi się stadion X-lecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nigdzie nie znajdziesz równie niebanalnego zegarka na rękę!" buahahaa

Biedaki, nie byli nigdy na zwykłej giełdzie, bądź w sklepiku na dworcu pkp? tam jest wszystko:P

 

 

Co do IBOOD - Polska siedziba, z tego co widzę jest w Poznaniu - szkoda że nie pozwalają na odbiór osobisty:p

 

A widzieliście cennik przesyłki?

 

Waga Koszt

do 0.01 kg 0,00 zł

do 5.00 kg 29,95 zł

inne 39,95 zł

 

stroją sobie żarty :D

Edytowane przez Dvd3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do IBOOD - Polska siedziba, z tego co widzę jest w Poznaniu - szkoda że nie pozwalają na odbiór osobisty:p

 

A widzieliście cennik przesyłki?

 

Waga Koszt

do 0.01 kg 0,00 zł

do 5.00 kg 29,95 zł

inne 39,95 zł

 

stroją sobie żarty :D

Tak, tylko siedziba to siedziba a nie magazyn :) Wszystkie przesyłki idą z centrali, najczęściej z Holandii więc jak na przesyłkę kurierską międzynarodową to nie jest dużo, wysyłając taką samą paczkę w Polsce Kurierem zapłacimy tyle samo jak nie więcej. Wiadomo nie wszystko się opłaca kupować, ale jak trafia się Plazma za pół ceny i przesyłka wynosi 40zł to grzech nie kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko siedziba to siedziba a nie magazyn :) Wszystkie przesyłki idą z centrali, najczęściej z Holandii więc jak na przesyłkę kurierską międzynarodową to nie jest dużo, wysyłając taką samą paczkę w Polsce Kurierem zapłacimy tyle samo jak nie więcej. Wiadomo nie wszystko się opłaca kupować, ale jak trafia się Plazma za pół ceny i przesyłka wynosi 40zł to grzech nie kupić :)

Bawi mnie ten zakres 0.00 zł do 0.01 kg - ciekawe kiedy wystawią jakis przedmiot o masie 10 deko :)

 

 

W sprawie uczciwej ceny, jak i magazynów, bezsprzecznie masz rację - Ale myślę, że mogliby działać jak niektóre firmy -sklepy- magazyn posiadają w jednym miejscu, zaś gdy klient składa zamówienie, rozsyłaja produkty do danego sklepu -klient przy tym nie płaci za przesyłkę :_) Na pewno mają kilkanaście -kilkadziesiąt ofert, więc wysłanie w ramach firmy, przykładowo raz w tygodniu zbiorczych zamówień nie powinno im zbyt wiele wynieść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...