Skocz do zawartości
mpeg-4

Oferty Z Ibood

Rekomendowane odpowiedzi

Pocku bierz bierz! A jak nie będą chcieli wysłać to targaj chamidła po sądach :lol: Cena ma być niższa od tych 0 PLN, więc powinni Ci zwrócić więcej niż 279 zł. A tak na poważnie to troszkę zapomniałem o tej stronce. Akurat dostałem małe dofinansowanie i zastanawiam się nad jakimiś dobrymi słuchawkami (zamknięte) w dobrej cenie jakby się trafiły.

 

Były jakieś 15 minut temu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy podczas Hunta jak kupię kilka przedmiotów to za przesyłkę muszę płacić za każdym razem ??

 

 

http://www.ibood.com/pl/pl/how_place_order#delivery_costs

 

 

Nie no ludzie trzymcie mnie dziś, bo nie wytrzymam. Gzie Moderatornia ? Cena jest uzależniona od wagi paczki. Także nawet jak wyślą kilka przesyłek to pewnie policzą to wagowo od sztuki. Mało kto oferuje kilka przedmiotów w jednej przesyłce. W zależności od wagi i wielkości paczki.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem tą sanse 16 gb :D za 300 zl mysle ze nigdzie nie znajde chociaz na allegro sa po 379 i tak mysle ze sie oplaca a co do sluchawek to widzialem jakies pchelki sony tylko.

Edytowane przez OL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się co do jakości tych sztućców? Właśnie szukam do mieszkania.

 

/ok, poszło się czesać.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A na jakiej zasadzie działa gwarancja? I ile trwa wysyłka. Bo w sumie mam trochę pieniędzy na koncie które się nudzą. Jakby tak udało się coś kupić na huncie i sprzedać na allegro za kilkaset zł więcej to bym nie pogardził ;)

 

PS. Wiem typowy Polaczek kombinator :x

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila przez sekunde widzialem jakis amplituner onkyo byl za 900 zl na allegro ceny od 1500 :D przydalo by sie wiecej kasy bo mozna by bylo pare rzeczy kupic do domu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ja kupilem tą sanse 16 gb :D za 300 zl mysle ze nigdzie nie znajde chociaz na allegro sa po 379 i tak mysle ze sie oplaca a co do sluchawek to widzialem jakies pchelki sony tylko.

 

też ją kupiłem, nie sugeruj się allegro, bo teraz cena spadnie na parę tygodni (póki ci, którzy się nachapali na huncie nie wyprzedadzą "zapasów), a potem znowu będzie wyższa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. wczoraj łyknąłem dwie wagi. Będzie jak znalazł na urodziny jakieś ;]

 

A o której były, jaki model i po ile ? , bo dzień wcześniej zastanawiałem się nad modelem ''medisana psm'' niestety tuż po drugiej poszedłem spać .W sumie posiedziałbym dłużej ale zdenerwowało mnie straszne przymulenie strony ibooda i notoryczne błędy w rodzaju komunikatu ''502 Bad Gateway'' gdy klikałem na ''kupuję'' albo wskakiwały całkiem inne oferty w tabelce do wypełnienia danych niż te na które klikałem ''kupuję'' ,poza tym niektóre oferty najpierw startowały w holandii i jak pojawiały się u nas to były już na starcie z komunikatem ''wyprzedane'' . Dopiero po tym jak padło forum ibooda (około drugiej) ,to dałoby się wtedy już coś normalnie zamówić bez tych wyskakujących błędów ale już nie miałem do tego nerwów . Zobaczymy jak korzystne oferty będą dzisiaj do północy ,bo niektóre są np tylko 20zł taniej od tych co były przed huntem na iboodzie .

 

EDIT:

 

Teraz jak padło oryginalne forum ibooda ,to akuratnie przyda się poniższa alternatywna stronka z archiwum poprzednich ofert wraz z podanymi byłymi cenami ,tak że będzie można bezpośrednio porównać o ile taniej wystawiają produkty w dzisiejszym huncie od tych cen co były przed huntem na iboodzie .

 

http://www.ibood.info.pl/archive.php

http://www.ibood.info.pl/forum/viewforum.php?forum_id=2

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to dali do pieca :lol2:

Legendarne syreny iBOOD HUNT ! « wstecz

 

* Dystrybutor: iBOOD

* Typ: syreny iBOOD HUNT

* Kolor: czarno-niebieski

* Skomentuj produkt >>

6,95 zł

Cena: 6,95 zł

 

Więcej informacji

 

To do Ciebie należy decyzja kiedy zapalić syreny iBOOD Hunt! Od dziś możesz się cieszyć błyskiem tego niebanalnego gadżetu, który rozjaśni Twoje biurko! Wystarczy, że podłączysz je do komputera i od razu masz atmosferę jak z HUNT’a! Syreny są zasilane przewodem USB, więc nie musisz się bać, że baterie się wyczerpią! Na co czekasz? Złap okazję! Złap legendarne syreny iBOOD HUNT!

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

najfajniejszy był chyba zestaw grający nie pamiętam dokładnie producenta itd. ale przeceniony z 4 z hakiem na 1 z hakiem, tak to nic jakoś strasznie mi się nie rzuciło w oczy

 

edit: znowu sansa... już była 32, 8 teraz 16, to juz chyba ostatnia ;p

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest Multimedialny odtwarzacz przenośny MP3 Sandisk Sansa View 16GB za 279zł

 

Chyba nie zrozumiałeś pytania ale co tam ;) trochę się powtarzają z tą ofertą więc chyba nie będzie już nic ciekawego no ale może się mylę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą był Olympus E-600 z kitowym obiektywam za ~1600zł, chciałem sobie sprawdzić cenę i już nie było... był może 2 minuty.

wg ibooda przecena z 3 tysi.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ten zegarek co teraz jest, to w polsce w ogóle nie znajduje go ani na allegro ani w sklepach...

 

w jakimś włoskim kosztuje 119 EURO, więc oferta imo jak najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sansy View juz się conajmniej 2 razy dzisaij wszystkie przewinęły, tak samo aparat (olympus). Syreny widziałem ze 3 razy juz ;P

 

W Niemczech już po hunt`cie.

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Właśnie chyba jednak nie jest po - w nocy, przy największym natężeniu (koło 2 godziny) w pewnym momencie było tak, jak teraz - zdjęte te syreny i odliczanie, napisy, że jest hunt itd. myślałem, że już koniec, w końcu po godzinie oferty dalej były wystawiane (ale bez licznika) i dopiero potem wrócił także licznik - więc polecam obserwować :)

 

Tym bardziej, że wtedy było identycznie jak teraz (nie działały "skomentuj" i "poprzednie oferty"). Byłem pewny że koniec (były te krótkofalówki takie), brat który ze mną siedział poszedł spać, a potem zonk, strona wróciła ;). Ale jak wolicie, jakby co więcej dla mnie :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W holandii i belgii znowu jest hunt , przed chwilą były zegarki a teraz są walkie talkie , tak że całkiem możliwe że i u nas po chwili przerwy będzie trwał nadal ,tym bardziej że ten Ekspres do herbaty co jest teraz dostępny u nas był przed chwilą oferowany we wszystkich krajach obsługiwanych przez ibood .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze ze jest Ibood Box teraz w Holandii. A cały czas na niego poluje ;P

 

Coś mi się zdaje ze faktycznie i u nas to nie koniec Hunt`a - Hufi pokazuje 56% sprzedanych tych kubków do kawy :P

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas był dość długo. A co tam takiego jest?

 

masz na mysli ze był ten box u nas ??

 

Co tam jest - niespodzianka :P kazdy box jest inny. Nie którzy podostawali w ostatnich boxach słuchawki, aparaty, itd. A kosztowało to 70 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

no był u nas, jakos z godzinę-dwie temu, niedawno

 

szkoda że nie wiedizałem, wziąłbym :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...