Skocz do zawartości
mpeg-4

Oferty Z Ibood

Rekomendowane odpowiedzi

Amplituner Onkyo TX-SR577 z zestawem głośników Jamo A402 HCS5

za ile to było ? bo na tej stronce co podałeś pisze 1zł...

 

qfaa tego nie przeżyje

 

Amplituner Onkyo TX-SR577 899.95 zł

1500 normalnie :/

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bieżące archiwum znajdziecie tutaj:

HuFI - hunter for iBOOD :: Archiwum produktów

 

Uaktualniane automatyczne, nawet w czasie Hunta.. Do tego od razu linki do Skąpca i Nokauta (przy czym też tworzone automatycznie, nie zawsze pokażą to co trzeba).

 

Swego czasu napisałem też program o nazwie HuFI, jednak iBood zabronił mi udostępniania go.

Program wykrywał Hunta, wyliczał przybliżoną ilość przedmiotów (czasami podawał dane z kosmosu, ale zgodne z procentami podawanymi przez iBood), pokazywał nową ofertę od razu, gdy tylko się pojawiła.

 

Może któryś z forumowiczów używa, popytajcie :) Ja w każdym razie nie mogę Wam go udostępnić...

 

 

 

 

 

Szukajcie, a znajdziecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jak to jest z gwarancją? Zakupiłem te głośniki JBL jakie ostatnio były i zastanawiam się nad tym. Na stronie piszą tylko:

 

"Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta iBOOD, w razie jakichkolwiek problemów technicznych lub uszkodzeń zakupionych produktów. Aby skontaktować się z działem obsługi gwarancyjnej prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie."

 

Rozumiem, że podstawą do roszczeń gwarancyjnych jest faktura, jaką dostaje się z przesyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To tyle to i ja wiem ;P w pudełku była tylko ta faktura z lisem od nich. SlavOK, ty chyba coś kupowałeś od nich ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr przepięciowy Gembird Silvershield Surge Protector SISF-PMS

 

189,95 zł

 

Cena zaproponowana przez iBoodTeraz! 94,95 zł + (29,95)

 

IMO 90 zł za listwę to i tak dla mnie za dużo. Bez względu co ona tam posiada za bajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyle to i ja wiem ;P w pudełku była tylko ta faktura z lisem od nich. SlavOK, ty chyba coś kupowałeś od nich ;>

 

Mistrzu, dostałeś już paczkę z Creature II?

 

U mnie jeszcze się zaległe wagi łazienkowe nie pokazały.

 

@ Devil tyle że ta listwa jest faktycznie przecież przepięciom, a nie jak te zwykłe rozgałęźniki za 19zł z lampką.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj dostałem ten Ekspres do herbaty. Ogólnie fajna zabawka do robienia ICE TEA z normalnej sypanej herbaty. Problem jest taki, że nie mam do tego żadnego dzbanka z odpowiednim otworem, by móc do nie wlać naciągniętą herbatę bez fusów. Ale jak coś znajdę to z pewnością będę częściej korzystał w domu. Mam serdecznie dosyć mdłych herbatek z torebki. Zero aromatu. Teraz tylko zaopatrzyć się w mieszankę dobrych herbat. ;)

 

Na realizację zamówienia czekałem 7 dni od dnia potwierdzenia wpłaty na konto. Paczka szła gdzieś z zachodnich Niemiec. Kurier UPS może i porządny, ale chyba się pomylili. Śledziłem dokładnie trasę paczki i po wyjeździe z Niemiec pojechała gdzieś do Łodzi. Do jakiegoś miasta/miasteczka Krosniewice. Taki był przynajmniej przedostatni skan zanim paczka pojechała do Wrocławia. Co dziwne, w tym mieście, które znajduje się koło Łodzi nie ma żadnych magazynów UPS. Także nie wiem skąd ten dziwny skan. W każdym razie było ponowne planowanie wysyłki i w rezultacie czas dostawy z piątku 19 marca, zmienili na poniedziałek 22 marca . Troszkę to dziwne ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej było kupić takie coś?

ZAPARZACZ DO KAWY-HERBATY-KOMPLET-4 SZKLANKI-HIT! (966648333) - Aukcje internetowe Allegro

 

Ostatnio kupowałem dość podobne urządzenie w Tesco chyba za 30zł. Sprawdza się wyśmienicie. Najpierw sypiesz herbatę, potem wkładasz cedzak i zalewasz wodą. Po minutce dwóch podnosisz ten tłok i opuszczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem dokładnie trasę paczki i po wyjeździe z Niemiec pojechała gdzieś do Łodzi. Do jakiegoś miasta/miasteczka Krosniewice.

 

Do mnie też paczki z UPS idą przez Krosniewice... nie wiem o co z tym chodzi ale już któraś paczka przy monitoringu właśnie ma skan w tej miejscowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

U mnie to samo.

 

Podzielę się moim spostrzeżeniami - kupiłem sanse 32GB na huncie, dziś przyszła, razem z iriverem 8gb (podaję pojemności bo różnych modeli tych marek nie było ;)). Iriver jest normalnie w opakowaniu, a sansa przyszła sama, ze słuchawkami i kablem - wtf?! :blink: W ofercie nie było słowa o tym... Z ciekawości spojrzałem też w opis irivera i pudełko też nie jest zaznaczone, trochę się wkurzyłem...

 

Dodatkowo 3cia paczka, którą zamawiałem na huncie (i to przed tymi!) jeszcze nie doszła, jak spojrzałem w śledzenie paczki, to wyszła z niemiec, do holandii, wróciła do niemiec i cały czas tam przebywa :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta chyba była dobra ;)

Elektroniczny stojak pod telewizor Vogel z pilotem

 

* Więcej informacji »

* Skomentuj produkt »

 

1 789,95 zł

Cena zaproponowana przez iBoodTeraz! 279,95 zł + (39,95)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowałem na Sony x1050. Był za 589zł z wysyłką. Kliknąłem "kupuję". Lux, myślę - udało się. Weryfikuję dane, daję "dalej". Błąd. Nic się nie dało zrobić, strona nie odświeżała się. Bez sensu...

A lagi jak nie wiem co.

 

Walkmany Sony x1050 są teraz w vobisie za 599 zł :

http://www.vobis.pl/oferta/odtwarzacze_mp3/mp4/893565_odtwarzacz_mp4_sony.aspx

 

Dla porównania cena z hunta :

iBOOD.com - Internet's Best Online Offer Daily!

 

...i ze standardowej oferty ibooda :

iBOOD.com - Internet's Best Online Offer Daily!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...