Skocz do zawartości
mpeg-4

Oferty Z Ibood

Rekomendowane odpowiedzi

Oferty na iBOOD rzeczywiście trafiają się interesujące, sam kupiłem tam kilka rzeczy. Jednak najbardziej denerwuje mnie cenzura na forum - moderator non stop śledzi wszystkie wypowiedzi i jeśli tylko pojawi się coś niepochlebnego na temat produktu albo serwisu, natychmiast jest usuwane.

 

Bawi mnie ten zakres 0.00 zł do 0.01 kg - ciekawe kiedy wystawią jakis przedmiot o masie 10 deko :)

 

To dotyczy wysyłki dokumentów, np. faktury albo brakującej instrukcji po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie też dotarła w sumie to już we wtorek (26.X) gierka wymiata, GH:WT się do GH:M nie umywa.

 

Szczerze mówiąc brakuje mi większej ilości kawałków. Metallice lubie, ale nie do znudzenia ;]

 

Skąd wiadomo że zaraz hunt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iBOOD skończył się na Kill 'Em All... !

 

Headshot ;]

 

Skąd wiadomo że zaraz hunt?

 

29 października wysłali następującego maila:

 

Łowiectwo - to jedno z najstarszych obok zbieractwa sposobów przetrwania rasy ludzkiej. Z czasem jednak łowiectwo utraciło swoje znaczenie na rzecz rolnictwa.

 

Drogi iBOOdowiczu,

 

U nas możesz powrócić do korzeni! Możesz odkryć skrywaną od tak długiego czasu łowiecką naturę i zapolować na całe stado atrakcyjnych ofert! A wszystko to jest możliwe dzięki iBOOD Hunt!

 

Przygotuj się na tę jedyną w swoim rodzaju wirtualną pogoń! Przygotuj się na polowanie, którego ofiarami będą nasze niesamowite oferty! Wiele z nich to przedmioty, których od dawna wyszukiwałeś na naszej stronie.

 

Czego możesz się spodziewać?

 

Zazwyczaj iBOOD to jedna zdumiewająca oferta dziennie. Jednak, jeżeli zobaczysz odmienioną stronę iBOOD Hunt oznacza to, że rozpoczęło się drapieżne i szalone polowanie na ceny, a oferty pojawiają się jedna po drugiej. Każda oferta to nic innego jak szokująco niska cena! Myślisz: „Czy to możliwe? Cena jeszcze niższa niż dotychczas?” Dokładnie tak! Oferty są tak atrakcyjne, że niektóre z nich przetrwają zaledwie kilka minut, a nawet sekund! I co najważniejsze, polowanie to trwa tylko jeden dzień i ani sekundy dłużej! Podsumowując, podczas iBOOD Hunt, należy się wyjątkowo śpieszyć, aby nie stracić niepowtarzalnej okazji. Tak więc jak tylko zobaczysz migotające syreny… wiesz co robić! Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z sekcją FAQ.

 

Co nowego?

 

Chyba nie myślicie, że od czasu ostatniego Hunta leżeliśmy bezczynnie? Oczywiście, że nie! Specjalnie z myślą o naszych iBOODowiczach dokonaliśmy kilku zmian! A to wszystko po to, aby ułatwić Tobie to wyczekiwane polowanie! Jedną ze zmian jest krótka przerwa pomiędzy ofertami! Będziesz miał chwilkę, aby odsapnąć i zebrać siły do dalszej walki przy kubku kawy! Co więcej, możesz już zapomnieć o używaniu przycisku F5 co każde 5 minut! Strona sama się odświeży jak tylko nowa oferta będzie dostępna! Niesamowite? Niemożliwe? A jednak to rzeczywistość! Tak jak to, że już wkrótce to wszystko pojawi się na naszej stronie, a Ty będziesz mógł się Tym cieszyć!

 

Kiedy będzie Hunt?

 

Jeśli Ci powiemy, to sami będziemy musieli Cię upolować! To, oczywiście żart, natomiast całkiem poważnie przypominamy, że data Hunta ma być zaskoczeniem. Nie puścimy pary z ust, ale… z pewnością Święty Mikołaj będzie miał okazję na zrealizowanie listy prezentów zawczasu!

 

Życzymy dobrej zabawy i oczywiście udanego polowania iBOOD Hunt bez hamowania zwierzęcych instynktów!

 

Zespół iBOOD.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc brakuje mi większej ilości kawałków. Metallice lubie, ale nie do znudzenia ;]

 

poca wiesz, że to gra dla funboy'ów hehe

kawałki są fajnie dobrane, w WT były flaki z olejem szczerze mówiąc, sprzedałem tą gre po 2tygodniach, tutaj fajnie się bawię.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Jakieś porady jak kupić coś najtaniej na huncie? I jak z gwarancją na elektronikę w iBood?

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóżmy że kupię kilka produktów na huncie płacę tylko raz (39,95 zł w przypadku gdy waga produktów jest większa niż 5kg) czy każdy przedmiot idzie osobna paczką? Pytanie może i głupie ale ich faq nie do końca udziela pełnej odpowiedzi, niby piszą że można zamówić kilka produktów:

"W ciągu jednego dnia, korzystając z jednego konta, każdy klient może wygenerować maksymalnie 4 zamówienia po 4 sztuki produktu każde"

Żeby zaraz napisać:

"Jeżeli złożyliście Państwo kilka zamówień lub zakupili Państwo kilka artykułów w przeciągu jednego tygodnia, nie jesteśmy w stanie połączyć tych wszystkich produktów i przesłać je w jednej dostawie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Była fajna kamerka za 1000zł, cena na allegro najtaniej 1600zł ale kur** po kliknięciu kupuj musiałem jeszcze uzupełnić zdanie i nie zdążyłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...