Skocz do zawartości
mpeg-4

Oferty Z Ibood

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post akurat w takim temacie i to jeszcze reklamujący jakiś portal? Hmm pachnie mi tu spamem ;)

 

A co do takich stron to kupiłem ze dwie rzeczy na komukomu żelazko i jakiś jeszcze badziew. I niby wszystko fajnie tylko czasem przesyłka jest dealkillerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie czyta komentarze do tej oferty to rece opadaja... nic dziwnego, ze w tym kraju sie nic nie zmienia :|

 

A oferta niezla, tzn. ampli wystawiony za swoja realna wartosc. Nadal w atrakcyjnej, jak na owa wartosc, cenie, ale cena wyjsciowa, jaka wola Sony, jest wzieta z kosmosu. Ech, gdyby nie wyjazd za miesiac to bym z miejsca zamowil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, jak już co niektórzy na allegro zeszli z ceną za te amplitunery Sony które kupili (w wielu sztukach) w lutym na iboodzie na praktycznie taką samą cenę za którą je kupili, to Ibood znowu je wystawił za tą samą cenę :

 

iBOOD.com - Internet's Best Online Offer Daily!

 

iBOOD.com - Internet's Best Online Offer Daily!

 

A właściwie to za cenę wyjściową jest tylko jedna oferta na allegro i pisze tam w ofercie że gwarancja jest od lutego 2011, co potwierdza że jest z Ibooda :

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=+STR-DA3600ES+

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowałem na tablecik, ale rzucili jeden w nocy i potem już ani razu. Ale LCDki jakieś w niezłej cenie były (1600 vs 2400 na ceneo). A jak wrzucali patelnie i boxy to nawet nie zdarzylem przeczytac co teraz jest do sprzedania, a juz migalo Wyprzedane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wrzucił żeby się dla pokoleń zachowało. Oby to była tylko pomyłka a nie szukanie jelenia.

 

IBood-zawsze najlepsze promocje :) – Mistrzowie.org – Najlepsze komentarze i cięte riposty z polskich forów oraz zaskakujące skriny z innych stron :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba jakaś nowa polityka jest? Hunt dwudniowy więc wrzucają po sztuce albo dwóch jak na moje.

Skoro pościele schodzą w minutę 0o

 

Chyba, przestanę śledzić bo a nóż się wciągnę a jutro do roboty Dołączona grafika

 

P.S.

Dobry sposób na sprzedaż zaległości.

Np http://www.ibood.com/pl/pl/product_specs/26053/Noze_kuchenne_Richardson_Sheffield_Gripi_w_bloku_posiadajacym_4_kolorowe_nakladki/ - były teraz za 199zł + przesyłka.

A 'normalnie' na iBodzie pojawiły się za 208zł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem dzisiaj na kilka w ciągu dnia, bez jakiegoś skryptu to chyba nie ma co podchodzić: myszką nie ruszę, a tutaj już miga wyprzedane. Fuck that shit. Ale parę ofert było fajnych, jak ktoś akurat tego szukał to ładny deal można było zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee nie jest tak źle. oferty zmieniają sie automatycznie, więc odswieżać nie trzeba. kukam ze 2 godziny i nie wszystko schodzi od ręki. jednak często zanim przeczytam co to jest, jest już po ptokach.

torebki Versace chyba nikt nie kupił. ciekawe dlaczego :)

post-155754-0-17667100-1354740755_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że od czasu ostatniej transakcji nie widzę nic co mogłoby przyciągnąć moją uwagę/mieć relatywnie ciekawą cenę w stosunku do ofert na allegro.

 

eidt:

uwielbiam wbijać się w dziwne minuty postów...

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób kupić można boxa iboodowego?

Czy to jest osobna oferta nie należąca do hunta, czy tez na sam koniec hunta jest robiona oferta boxa z tego co zostało?

 

Ja jedyne co ostatnio udało mi się u nich kupić to ZyXEL NSA320, a tak ogólnie to średnie mają oferty.

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...