Skocz do zawartości
fireblade3

GG linux i problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec uzywam (w wyjatkowych okolicznowsciach niedzialalnosci winzgrozy) knoppixa + ustawienia na dyskietce i bardzo mi zalezy zeby miec w nim gg (kiedy winzgroza nie dziala) ale z tytulu ze uruchamiam go z cd to nie moge w nim nic zainstalowac i teraz czy jest jakies gg (ekg gnu gadu itp....) ktore dziala bez instalacji lub po przekopiowaniu skas .... (jezeli ktos ma cos takiego to prosilbym bardzo o wyslanie mi na mailafireblade3@wp.pl bede wdzieczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, ja tez uzywam knoppixa ostatnio:) i dodam ze mi sie bardzo podoba :P Gdyby wlasnie niemoznosc zapisania ustawien na dysku :(

 

Z tego co wiem to mozesz uzyc kadu, ale chbya musisz miec partycje fat23 bo ntfs knoppix mi nie chcial widziec. Normalnie odpalasz i powinno zaskoczyc.

Jest jeszcze gaim w knoppixie ale nie uzywalem go jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja pod knoppixem używałem ekg

fajny programik ale w trybie textowym - trza siem przyzwyczaić :)

wszytko ładnie sie instaluje i działa

próbowałem również instalować kadu ale nie wychdzi bo kadu ingeruje bardziej w pliki konfiguracyjne

 

ps. jak instalujecie ekg to tylko do domowego katalogu !!! inaczej nie idzie

 

pozdrowiena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...