Skocz do zawartości
Gość Adamuss1394

[200zł] Upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adamuss1394

Mam 200zł na upgrade komputera, ale po kolei:

 

1. 2 albo 3 wentylatory 12cm - Myślałem o Acutake Fan 120 Pro, co o nich sądzicie ? (2x na front i opcjonalnie 1 x z boku)

 

2. Pasta termo przewodząca - Arctic Silver 5 będzie dobry?

 

3. Klawiatura i mysz - W CDA polecają Microsoft Wired Deskop. Ogólnie chcę coś przewodowego na USB z takim układem klawiszy. Dobrze byłoby gdyby miała [klawiatura] jakieś klawisze multimedialne czy makra, a mysza jakieś dodatkowe przyciski (ale przy 100zł za cały zestaw nie oczekuję cudów). Gram praktycznie we wszystko od FPS poprzez RTS, RPG, na platformówkach kończąc.

 

PS: Tak poza tym dwustuzłotowym budżetem, jaką polecacie dźwiękówkę (tanią ale dobrą). Widziałem jakieś modowane (softwarowo) dźwiękówki na alledrogo. Warto się nimi zainteresować?

Edytowane przez Adamuss1394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 200zł na upgrade komputera, ale po kolei:

 

1. 2 albo 3 wentylatory 12cm - Myślałem o Acutake Fan 120 Pro, co o nich sądzicie ? (2x na front i opcjonalnie 1 x z boku)

 

2. Pasta termo przewodząca - Arctic Silver 5 będzie dobry?

 

3. Klawiatura i mysz - W CDA polecają Microsoft Wired Deskop. Ogólnie chcę coś przewodowego na USB z takim układem klawiszy. Dobrze byłoby gdyby miała [klawiatura] jakieś klawisze multimedialne czy makra, a mysza jakieś dodatkowe przyciski (ale przy 100zł za cały zestaw nie oczekuję cudów). Gram praktycznie we wszystko od FPS poprzez RTS, RPG, na platformówkach kończąc.

 

PS: Tak poza tym dwustuzłotowym budżetem, jaką polecacie dźwiękówkę (tanią ale dobrą). Widziałem jakieś modowane (softwarowo) dźwiękówki na alledrogo. Warto się nimi zainteresować?

 

Wiec tak, wentylatorki ze swojej strony moge polecic Zephyr 120mm. Nie wiem czy przypadkiem na PurePC nie było ich testu, wystarczy poszukac :rolleyes: Mam 2 takie w obudowie, tyle ze 90mm, cichutkie, naprawde wydajne :wink:

Zephyr 120mm

 

Paste proponowałbym Thermal Grease Diamond, jedna z najlepszych jakościowo, wystarczy na mnostwo aplikacji a dodatkowo pędzelek ktory ułatwia nakładanie :wink:

Thermal Grease Diamond

 

Jeśli chodzi o klawiature i mysz to niestety nie moge sie wypowiedzieć bo mam w tym temacie niewielkie doswiadczenie <_<

 

Natomiast jeśli chodzi o dzwiekówki, to sam swego czasu kupiłem tania dzwiekówke było to bodajrze audigi 2. Kumpel zarzekał sie ze roznica miedzy integra a nia bedzie kolosalna. W efekcie roznica była jak dla mnie żadna. Jedynym plusem było to ze moglem rozmawiac na skype a jednoczesnie słuchac muzyki z głosnikow, a w słuchawkach nie :razz: Wiec jeśli masz dobrej jakości plyte głowna (nie zerknałem w Twoja sygnaturke) a nie oczekujesz bog wie jakich efektow, to naprawde szkoda kasy :wink:

 

P.S. Californication FTW! :lol: :lol2: :-D

Edytowane przez Bartekiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...