Skocz do zawartości
yotomeczek

EPOX=King of max FSB ??

Rekomendowane odpowiedzi

A co wy na to:

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...?threadid=13032

A7n8x & 255fsb

Nieźle che che

Epox'a widziałem max 245MHz ...

 

A tutaj gość skarży się że NF7 ma bios tylko do 250MHz ... vdd @ 2.32

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...?threadid=11689

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z VDD mod'em na NF7S wycisnolem 245mhz na standartowym chlodzonku ^^ 2.25V ^^ Z tym smiesznym czyms co dal abit chipset mial ok. 60-70C pod mobo ^^ Dzisiaj go pokatuje jakims bardziej adekwatnym chlodzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z VDD mod'em na NF7S wycisnolem 245mhz na standartowym chlodzonku ^^ 2.25V ^^ Z tym smiesznym czyms co dal abit chipset mial ok. 60-70C pod mobo ^^ Dzisiaj go pokatuje jakims bardziej adekwatnym chlodzeniem

2.25:P dobry jestes :P Dzis tak extremalnie pokrece swojego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z VDD mod'em na NF7S wycisnolem 245mhz na standartowym chlodzonku ^^ 2.25V ^^ Z tym smiesznym czyms co dal abit chipset mial ok. 60-70C pod mobo ^^ Dzisiaj go pokatuje jakims bardziej adekwatnym chlodzeniem

Zdefinjuj pojecie standardowe chlodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z VDD mod'em na NF7S wycisnolem 245mhz na standartowym chlodzonku ^^ 2.25V ^^ Z tym smiesznym czyms co dal abit chipset mial ok. 60-70C pod mobo ^^ Dzisiaj go pokatuje jakims bardziej adekwatnym chlodzeniem

Mógłbys zapodać jakiś schemat tego moda, to może go sobie zrobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo Berkut... ile wykreciles na Beta Biosie max fsb ?? Jestem ciekawy mam tego Abita z tym biosem ale tam jest problem chlodzenia ;( mysle ze w przyszlym miesiacu to sie poprawi. Brak kasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh....bez zadnego moda, na soltku wycisnalem 240 FSB, a Vdd 1,7 V. Napiszcie lepiej ile robicie bez moda.

ciesze sie twoim szczesciem ale ja nie mialem dane dostac tak dobrego chipsetu....

 

Yo Berkut... ile wykreciles na Beta Biosie max fsb ?? Jestem ciekawy mam tego Abita z tym biosem ale tam jest problem chlodzenia ;( mysle ze w przyszlym miesiacu to sie poprawi. Brak kasy

Narazie 245 to max ale jak sklece wc to ci powiem ile pujdzie z chlodniejszym chipsetem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh....bez zadnego moda, na soltku wycisnalem 240 FSB, a Vdd 1,7 V. Napiszcie lepiej ile robicie bez moda.

ciesze sie twoim szczesciem ale ja nie mialem dane dostac tak dobrego chipsetu....

 

Yo Berkut... ile wykreciles na Beta Biosie max fsb ?? Jestem ciekawy mam tego Abita z tym biosem ale tam jest problem chlodzenia ;( mysle ze w przyszlym miesiacu to sie poprawi. Brak kasy

Narazie 245 to max ale jak sklece wc to ci powiem ile pujdzie z chlodniejszym chipsetem...

Thnx Berkut. Generalnie z tym soltkiem to chyba jednak nie trzeba celowac w chipset, bo kolega Vad3r ma max 236 FSB. Podejrzewam raczej pamieci i procki. Jak tylko zmienilem pamiatki na Twinmosy 400, to wiekszosc klopotow z OC zniknelo jak reka odjal.

 

Polecam potestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...