Skocz do zawartości
Twój Pan

F1 Sezon 2010

Rekomendowane odpowiedzi

GMT:

Friday 26 March

Practice one: 01:25-03:05

Practice two: 05:25-07:05

 

Saturday 27 March

Practice three: 02:55-04:05

Qualifying: 05:00-07:30

 

Sunday 28 March

Race: 06:00-09:00

 

Polska +1h, reasumujac: kwalifikacje 6:00, wyscig 7:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo z lenistwa i jakiegos debilnego rozpisania programu na roznych serwisach, o ktorej ma byc trening #3, Quali i wyscig czasu polskiego? Wszedzie na programie pisze "GP Australii" i wez sie domysl co kiedy i jak...

 

Formula1.com -> convert to my local time

Hm na stronie polsatu jest typowy układ studio-wyścig-studio więc chyba wszystko jest standardowo. Co do treningów to nie wiem nie oglądam.

 

GMT:

Friday 26 March

Practice one: 01:25-03:05

Practice two: 05:25-07:05

 

Saturday 27 March

Practice three: 02:55-04:05

Qualifying: 05:00-07:30

 

Sunday 28 March

Race: 06:00-09:00

 

Polska +1h, reasumujac: kwalifikacje 6:00, wyscig 7:00

 

W Australii jest GMT+11, u nas do soboty GMT+1, w niedziele GMT+2. W Australii kwalifikacje i wyścig są o 17 więc u nas kwalifikacje o siódmej a wyścig o ósmej.

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze mi wyjasnic co pisali polacy na planet-F1?

 

Otoz przeczytalem ze nie bedzie transmisji live z treningow i wyscigu w polsacie / polsacie sport extra?!

 

Apropo z lenistwa i jakiegos debilnego rozpisania programu na roznych serwisach, o ktorej ma byc trening #3, Quali i wyscig czasu polskiego? Wszedzie na programie pisze "GP Australii" i wez sie domysl co kiedy i jak...

 

Program TV na stronie www.polsat.pl

 

Sobota

 

06:45

Formuła 1: Grand Prix Australii - studio

 

07:00

Formuła 1: Grand Prix Australii - sesja kwalifikacyjna

 

08:00

Formuła 1: Grand Prix Australii - studio

 

Niedziela

 

...

 

08:00

Formuła 1: Grand Prix Australii

 

....

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? Robert wygrał jeden trening w normalnych warunkach, w deszczu 11. Oby jutro i w niedziele nie padało to jest szansa na bardzo dobre miejsce IMO.

 

Treningów sie nie wygrywa. Na treningach sie testuje ustawienia :)

Zupełnie nie ma czym się podniecać. Tym bardziej że na drugiej sesji był 11.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treningów sie nie wygrywa. Na treningach sie testuje ustawienia :)

Niemal nic nie mają wspólnego z czasami potem w wyścigu.

 

Niemal zawsze pokazuja z wieksza lub mniejsza dokladnoscia kto w jakim bedzie miejscu w Q i wyscigu, co bylo widac w Bahrainie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treningów sie nie wygrywa. Na treningach sie testuje ustawienia :)

Zupełnie nie ma czym się podniecać. Tym bardziej że na drugiej sesji był 11.

 

oglądałem dzisiaj od 4.00 (wariat ;) )

warunki były bardzo zmienne w 2-gim treningu, R.K. na początku był zatankowany dość mocno (podobno mieli testować symulacje wyścigu i w końcówce szybkie kółka na miekkich) , najlepsze czasy wykręcili lekko zatankowani a później już zaczęło kropić <_<

krótko mówiąc forma Renault w Australii obiecująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polsacie sport hd puszczaja wyscicgi w 720p? Czy to samo co na polsacie sport estra, bo nie wiem czy przed gp australii dodac kanal do kakblowki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Formuły 1 w HD nie ma nigdzie, bo taki sygnał nie wychodzi poza tor, mimo iż kamery są od dawna. Na kanałach HD masz upscale, lepszy lub gorszy. Nie wiem jak Na PS HD, ale mam nagranie zeszłorocznego wyścigu w Australii ze Sky One HD i wygląda świetnie, 100 razy lepiej niż to co na Polsacie SD (idioci nawet anamorficznego obrazu nie dadzą tylko letterbox, więc faktycznie widzimy ~720x405).

 

 

Widzieliście jak przednie skrzydło wpadło Kobayashiemu pod bolid? Ostro się uśmiałem. Dobrze, że Kubica tam nie został.

 

 

A co do pogody to ja bym wolał żeby padało, i to wyraźnie. Działo by się coś, a tak to będzie kolejna procesja. W quali to niech będzie sucho bo tak jest sprawiedliwiej, ale w wyścigu to niech leje ile chce, a najlepiej jak by było zmiennie i trzeba by było żonglować oponami.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem renault nie ma w australii przebudowanego dyfuzora? bo po baharjnie FIA cos piskala na dyfuzory renowki, mclarena i chyba kogos jeszcze i mieli zmienic juz na australie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Permane potwierdza że dali ciała z nastawami na sobotę

co do luki w przepisach o tzw. otworze do rozrusznika to Renault miało tylko nieznacznie odbiegającą od normy szczelinę

p.s.

oby jutro na 1-rwszym zakręcie nie było jajec :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie przestawisz zegarka to 7, jesli przestawisz o godzine w przod to o 8. Jesli chodzi o Kubice to sukcesem dla niego bedzie dojechac do konca, moze tym razem sie uda ;-)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie przestawisz zegarka to 7, jesli przestawisz o godzine w przod to o 8. Jesli chodzi o Kubice to sukcesem dla niego bedzie dojechac do konca, moze tym razem sie uda ;-)

 

Ostatnio przecież dojechał do końca :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton woot :D

Kubica P2, praktycznie caly wyscig na jednych gumach ;)

 

Dawno nie bylo tak, zeby do samego konca roznica miedzy 2 a 7 miejscem wynosila kilka sekund :blink:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie udało się pobić tego pecha co go spotykał w GP Australii. Gratulacja dla Buttona za szybką zmianę opon i zwycięstwo. Podziękowania też się należą Alonso który ładnie blokował Hamiltona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie, ciągle coś się działo. Szkoda, że nie pokazali co konkretnie odwalił Kobayashi na początku, po prostu w nich wleciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wyścig super, na początku bardzo dużo się działo, sporo przetasowań, a nawet potem jak się pogoda uspokoiła to ciągle były ataki. Tak te wyścigi powinny wyglądać.

 

 

Start Massy niesamowity, conajmniej jakby miał KERS.

 

 

Mam nadzieję, że takich wyścigów będzie jeszcze dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kubica faktycznie dobrze się spisywał dzisiaj i zasłużył na to 2 miejsce. Co do F1 w HD to sam nie wiem jak to jest. Mam cyfrową TV UPC i oglądałem dzisiaj ten wyścig w Polsacie HD (niedawno UPC dodał do pakietu MAX) i jakość było IMO lepsza niż na zwykłym Polsacie. Ale tak trochę lepsza. W każdym razie nie było to 1280x720p. A szkoda, bo fajnie by było sobie obejrzeć F1 w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak warto było wstawać rano. Wyścig ciekawy, ale na kolejne GP nikt nie zagwarantuje deszczu, który zawsze usprawnia ten nudny sport ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj warto było wstać :D Już nie pamiętam kiedy był ostatnio tak dobry wyścig, chyba rok temu w Australii :lol:

Kubica przełamał złą passę w Australii i ogólnie, bo na podium też kawałek czasu go nie było widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...