Skocz do zawartości
Twój Pan

F1 Sezon 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wyglądało to fajnie nie da się ukryć :P

 

Pewnie ze tak, ale jeszcze fajniej by wygladalo jak Hamiltona znowu wyprzedza rosyjski zoltodziub w zoltym-czarnym francuskim bolidzie, a przeciez Hamiltonek jest "najlepszy na swiecie" i takie cos sie nie godzi.. :P
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tru! ;-) Swoją drogą Petrov jak na nowego w F1 jeździ bardzo dobrze. Brak doświadczenia widać, ale chłop ma talent i charakter. Robert też robi świetną robotę. Znowu chodzą plotki o tym, że się układa już z Ferrari w miejsce Massy, co moim zdaniem jest dobrym pomysłem, bo wydaje mi się, że jest lepszym kierowcą. Mam nadzieję, że tak się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze tak, ale jeszcze fajniej by wygladalo jak Hamiltona znowu wyprzedza rosyjski zoltodziub w zoltym-czarnym francuskim bolidzie, a przeciez Hamiltonek jest "najlepszy na swiecie" i takie cos sie nie godzi.. :P

Hamilton startował z 20 pozycji, skończył na 6. Chyba umiejętności nie można mu odmówić?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się kiepskie te wyścigi zrobiły.

Przysypiam.

Ciekaw jestem jakie jeszcze przepisy są w stanie zepsuć oglądanie tej niegdyś ciekawej dyscypliny sportowej.

Może zraszacze toru powinni instalować to byłoby ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton startował z 20 pozycji, skończył na 6. Chyba umiejętności nie można mu odmówić?

 

Nie mozna mu odmowic bolidu w 99% szybszego od wszystkich ktorych wyprzedzil, co nie znaczy ze umiejetnosci do szybkiej jazdy mu brak (patrz najbardziej niedorzeczny mistrz swiata aka Guzik). Hamek w Australii byl 2 sekundy szybszy od Kubicy, a nie byl w stanie go wyprzedzic przez ~10 kolek, komu z nich dwoch odmowimy umiejetnosci? Na wielu stronach i forach (nie polskich, zeby wykluczyc niezdrowa nienawisc do kolegi o niepolskim kolorze skory) czytalem opinie ze Hamilton nie potrafi podejmowac samodzielnych decyzji, o wszystkim zawsze decydowano za niego i nie moge sie z tym nie zgodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że w Australii nie był w stanie wyprzedzić Kubicy ze względy na częściowo wilgotny tor. Wystarczyło, że Kubica jechał w miarę szybkim tempem po optymalnym torze (który był już suchy) i Hamilton nie mógł nic zrobić, bo jak tylko chciałby wyprzedzać do musiałby wjechać (i co ważniejsze hamować) na wilgotną część. :) pzdr

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton startował z 20 pozycji, skończył na 6. Chyba umiejętności nie można mu odmówić?

 

Szybszy bolid, plus połowa wyprzedzanych to maruderzy, plus kłopoty techniczne drugiej połowy stawki...;]

Ja standardowo umiejętności mu odmówię.

 

Wydaję mi się, że w Australii nie był w stanie wyprzedzić Kubicy ze względy na częściowo wilgotny tor. Wystarczyło, że Kubica jechał w miarę szybkim tempem po optymalnym torze (który był już suchy) i Hamilton nie mógł nic zrobić, bo jak tylko chciałby wyprzedzać do musiałby wjechać (i co ważniejsze hamować) na wilgotną część. :) pzdr

 

A na wilgotnej części zaraz wywinąłby bączka, tak patrząc przez pryzmat jego umiejętności :lol:

 

Szkoda, że w Malezji nie padało. Gdyby w połowie wyścigu lunęło, to byłoby widowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat rozważa rezygnację z transmisji z Grand Prix Chin

 

Jak podaje "Puls Biznesu", w związku z planowanymi niedzielnymi uroczystościami pogrzebowymi pary prezydenckiej, telewizja Polsat rozważa odwołanie transmisji z wyścigu o Grand Prix Chin, w którym wystartuje Robert Kubica.

 

Informacje potwierdził rzecznik Polsatu, zapewniając że pewne jest, że kibice będą mogli śledzić rywalizację w jednym ze sportowych kanałów stacji.

 

Transmisja wyścigu w otwartym kanale rozpocząć się miała chwilę przed godziną 9, podczas gdy uroczystości w Krakowie zaplanowano na 14.00. Szefowie stacji mimo, że zawody odbędą się za granicą, mogą chcieć uszanować trwającą do niedzieli do północy żałobę narodową.

 

Na specjalistycznych stronach internetowych pojawiły się niepotwierdzone przez zespół Renault informacje, że w najbliższym Grand Prix Chin, czwartym wyścigu sezonu, Kubica wystartuje w kasku z żałobnym znakiem. Być może znak ten pojawi się również na jego bolidzie oraz na kasku i samochodzie jego rosyjskiego kolegi z zespołu Witalija Pietrowa.

 

Trzeba będzie poszukać dobrej transmisji przez internet.

 

Ja rozumiem żałobę, ale skoro mają pokazać w Polsat Sport to co przeszkadza im pokazać w Polsacie otwartym jeśli transmisja uroczystości pogrzebowych rozpocznie się dopiero 3 godziny po skończeniu wyścigu.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że jednak relacja będzie w Polsacie (tudzież w TV4), bo jakiś czas temu kablówka zabrała mi PS i PS Extra na rzecz NSport i TVP Sport, a tu F1 nie pokazują.. I wszystko na to wskazuje, bo na razie w programie relacja jest, a i na forum f1wm.pl była jakaś wypowiedź osoby z Polsatu, że kwalifikacje i wyścig będą w paśmie otwartym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta reklama mnie rozwaliła maksymalnie. Nawet nie wiem co powiedzieć.

 

 

A jak odpowiednio zinterpretować to pierwsze kilka linijek potrafi mocno rozbawić.

 

"Since the time that I was old enough

my mum would pour a great big cup

and since then I've been drinkin

it keeps my mind a thinkin"

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Polsat ma taką umowę, że transmisja wyścigu i kwalifikacji musi odbyć się w paśmie otwartym, tak więc w najgorszym wypadku byśmy oglądali w TV4.

Druga sprawa, na tą chwilę wyścig będzie normalnie na Polsacie.

Trzecie, nie rozumie komu miałby przeszkadzać ten wyścig o godz 9 rano?? Przecież uroczystości są o 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tutaj macie dłuższe nagranie z Polsatu Sport, niezwykle ciekawe to było. Dobrze że w takim bezpiecznym miejscu, ale trzeba przyznać że fajnie coś takiego się ogląda. :)

LINK - Download buemi.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

 

 

Wrzuciłem też na YouTube, ale zrobiła się tragiczna jakość dźwięku i obrazu, i do tego brak synchro. Porażka jakaś ten serwis, nie cierpie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze tak sie skonczylo, ale strasznie komicznie to wygladalo imho kiedy probowal skrecac bez przednich kol :D wychylenie kierownicy maksymalne zrobil xD

 

Rzeczywiście dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 S.Vettel Red Bull 1:34.558

2 M.Webber Red Bull 1:34.806

3 F.Alonso Ferrari 1:34.913

4 N.Rosberg Mercedes 1:34.923

5 J.Button McLaren 1:34.979

6 L.Hamilton McLaren 1:35.034

7 F.Massa Ferrari 1:35.180

8 R.Kubica Renault 1:35.364

9 M.Schumacher Mercedes 1:35.646

10 A.Sutil Force India 1:35.963

 

11 R.Barrichello Williams 1:35.748

12 J.Alguersuari Toro Rosso 1:36.047

13 S.Buemi Toro Rosso 1:36.149

14 W.Pietrow Renault 1:36.311

15 K.Kobayashi BMW Sauber 1:36.422

16 N.Hulkenberg Williams 1:36.647

17 P.de la Rosa BMW Sauber 1:37.020

 

18 V.Liuzzi Force India 1:37.161

19 T.Glock Virgin Racing 1:39.278

20 J.Trulli Lotus 1:39.399

21 H.Kovalainen Lotus 1:39.520

22 L. di Grassi Virgin Racing 1:39.783

23 B.Senna HRT F1 1:40.469

24 K.Chandhok HRT F1 1:40.578

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohater wyscigu - Renault, petrov vs MSC/Webber :lol: i kuben.

 

Antybohater - Jaime AlgeNIGDY_NIE_NAUCZE_SIE_TEGO_PISAC_I_CZYTAC

Gdyby nie jego SC byloby 3 i 4 miejsce...

 

Apropo wyczynow hamiltona - W pitstopie z vettelem oraz wyprzedzaniem przed green flag. Hamilton musi dostac MINIMUM 21sec kary aby byl za robertem. Roznica miedzy hamilton-robert ~20,6sec jesli dobrze pamietam.

 

Buahahaha Alonso vs Massa na zjezdzie do pitu - ciekawe jak to sie skonczy

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, miłego złego początki (no może nie złego - gorszego :P). 3 i 4 miejsce byłoby dla Renault prawie jak dublet McL.

5 i 7 - bardzo dobrze, szczerze mówiąc nie spodziewałem się, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze robert takze nie zjechal 1 okrazenie pozniej na pitspot... wyladowalby w picie dokladnie na SC Jaime ALGE_NIGDY_NIE_(...) i po wyjezdzie pewnie bylby pierwszy.

 

Jedno tylko trzeba przyznac, robert zwalil start, ale odrobil na szczescie zaraz. Szkoda bo moglobyc lepiej.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso vs Massa i Hamilton vs Vettel - fajny motyw w wyścigu, ale imho zbyt niebezpieczny, należała się kara. Znając życie rozpatrzenie sprawy po wyścigu = brak kary = pouczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incydent w boxie Hamilton vs Vettel bedzie rozstrzygniety po wyscigu.

 

Massa vs Alonso - nie wiem czy w ogole

Hamilton vs Webber (wyprzedzanie i wypchniecie przed zielona flaga po restarcie) - nie wiem czy w ogole. Na pewno bedzie protest redbulla.

 

Button - POWINIEN zostac upomniany za ta akcje przed restartem SC, przepisy tego nie reguluja, ale stwarza to zagrozenie. Juz kiedys wlasnie tak Vettel rozbil polowe stawki.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Buttona zgadzam się, owszem może zwolnić, ale bez przesady. Zobaczymy, pewnie będzie sporo wypowiedzi na temat tych wszystkich incydentów.

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...