Skocz do zawartości
Twój Pan

F1 Sezon 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Co by się nie działo, bedzie bardzo ciekawa koncowka sezonu B-) . Nie pamietam kiedy ostatnio az 4 kierowcow moglo zdobyc tytul w ostatnim wyscigu.

 

Po raz pierwszy w historii jest taka sytuacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że jutro Lewis zgarnie PP :) W zeszłym sezonie miał pecha z hamulcami - może tym razem mu się poszczęści. Kto wie, może silnik Alonso nie wytrzyma, Vettel załatwi Webbera "po turecku" i majster trafi w ręce Hamiltona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak niektóre zmiany regulaminu okazały sie dla nas fanów atrakcyjne w rezultacie. Ten nowy system punktacji bezapelacyjnie się do tego przyczynił że mamy aż tyle spekulacji kto wygra. Czasem FIA się coś udaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po trzecim treningu. Vettel szybszy o 0,133 od Webbera i 0,584 od Hamiltona. Lewis będzie musiał pojechać idealnie jak Hulkenberg lub liczyć na błąd Redbulli.

 

Petrov widać na wylocie, bo wziął do roboty ;)

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Szkoda, Robert nie załapał się do Q3. Kiepsko prowadzi się dziś Renówka. Petrov'owi lepiej idzie.

 

 

1. Jesbejbi+paluszek+język

2. Hamilton

3. Alonso

4. Button

5. Webber

 

Mark, zawaliłeś te kwalifikacje... tylko startu jutro nie zepsuj :-|

 

 

Hamilton skasuje Vettela, Alonso skasuje Hamiltona, Button skasuje Alonso ...i tak dalej..... Klien skasuje Sennę, ....Klien wygra jutro wyścig, jeśli samochód bezpieczeństwa nie skasuje Kliena

:lol2: :damage_wall:

 

 

KUBICA: Nie mogłem jechać na pełnym gazie

 

Robert Kubica po raz pierwszy w tym roku nie wszedł do finałowej sesji czasówki. Jak się okazuje przeszkodziły mu problemy, których mechanicy nie potrafili naprawić od początku weekendu. – Miło by było zakwalifikować się w pierwszej dziesiątce do wszystkich tegorocznych wyścigów, ale niestety nie udało się – mówił Polak.

 

– To były trudna czasówka – relacjonował Kubica. – Mieliśmy kilka problemów. Tył samochodu mocno się ślizgał i niestety nie udało nam się tego poprawić na kwalifikacje. Miałem problemy podczas przyspieszania. Trakcja była słaba. Nie mogłem jechać na pełnym gazie wystarczająco wcześnie po wyjściu z zakrętów. Koła buksowały i samochód stawał bokiem. W związku z tym niemożliwe było ustanawianie dobrych czasów. Robiłem co w mojej mocy, ale to nie wystarczyło.

 

Jak się okazuje, nie była to sytuacja, która zaskoczyła zespół, ponieważ Robert na podobne problemy narzekał już w piątek. – Problemy podczas przyspieszania mieliśmy od wczoraj i nie potrafiliśmy się ich pozbyć. Bardzo mocno się ślizgałem.

 

Ponieważ samochód przez noc objęty jest przepisami parku zamkniętego, wprowadzenie poprawek będzie już niemożliwe, dlatego Kubica oczekuje trudnej niedzieli. – Jutro jest wyścig, a to inna historia. Z pewnością będzie ciężko, ale po raz pierwszy będę mógł wybrać opony na start, ponieważ nie wszedłem do trzeciej sesji. Szczerze mówiąc jednak nie wiem, co zrobimy. Sezon jeszcze się nie skończył. Jeszcze tylko jeden ostatni wysiłek i mam nadzieję, że uda nam się zdobyć punkty.

 

– Niestety nie wszedłem do Q3. Zabrakło jednej pozycji. Trochę szkoda, bo jak dotąd udawało nam się to w każdej sesji – podsumował ostatnią kwalifikację sezonu 2010 polski kierowca.

Edytowane przez Grimlock
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W ostatnich weekendach Renault idealnie pokazuje ile warte są czasy z treningów.

 

Szkoda Webbera, będzie miał prze*rane.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Carmaggedon ... Button, Massa i reszta wie co ma robic xDDD Ciekawe jesli to faktycznie bedzie mialo miejsce, jakie FIA nalozy kary :D

 

Nie zdziwilbym sie jakby kogos zdyskwalifikowali kompletnie, za caly sezon w przypadku jakiegos numeru z Vettelem, Webberem, Hamem i Alonso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Petrova za refleks! :) Liuzzi niestety przejechał prawie po Schumim.

 

Button i Webber dobrze wystartowali :)

 

Hamilton jak cień za Vettelem :)

 

Ciekawe o czym teraz myślą Alonso i Hamilton... przekleństwo, żółta febra :lol2:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 kolka do konca, KUBEN ZJEDZ ROSBERGA CMON!

 

Live timing my padl !@#!@#!@$$#

 

EDIT: Kuben S2 rekordy, dawaj dawaj!

 

EDIT2: Ciezko bedzie, rosberg na starszych gumach daje rade :/

 

EDIT3: 2 Kolka do konca, Ferrari zje***** taktycznie, ciekawe czy ktos dostanie baty... Crash kid bedzie championem, rofl... Swiat sie konczy.

 

EDIT4: AHAHAHHAHAHA skrzydlo trullego hahahahahahhahahahahhaa

 

EDIT5: Renualt mialo nawet lepsza reklame niz kiedy Kuben szalal w Singapurze :D

 

EDIT6: HAHAHAHAHHA RADIO VETTELA HAH@H@H@H@H@HH@H@H@H@H@H@H@HH@ NIE MOGE H@H@H@H@H@HH@H@H@ TEN PLACZ, LZY I GLOS!

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po zdobyciu WDC Vettelowi spadnie ciśnienie znormalnieje jak Hamilton?

 

Ale co by nie mówić Alonso, dwukrotny mistrz świata podąża prawie cały wyścig za debiutantem z niezwykle bogatym doświadczeniem w kasowaniu bolidów. Kubica przed Hamiltonem, który także jest bezsilny. Co by było gdyby Robert miał z Petrovem jeździli w RebBullu?

 

Miny ekipy Ferrari bezcenne. Król Hiszpanii, mnóstwo dostojników i bogaczy arabskich, rzut beretem "Świat Ferrari", a Ferrari i McLaren męczy się za Renault :damage_wall: :D

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh liczyłem na Alonso że zdobędzie tytuł ale jak widać cały sezon należy dla Red Bulla. Zachowanie Alonso w stosunku do Pietrova trochę nie na miejscu, no sorry ale obaj jechali swój wyścig a Alonso nie potrafił go wyprzedzić. Co do Kubicy ładny wyścig szkoda że nie doszedł już Rosberga ale i tak sporo zyskał. Pozostaje czekać na kolejny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Brawo. Co by nie mówić, Vettel w pełni zasłużył na tytuł. Tyle co on natracił punktów, miał problemów jak i własnych błędów tylko potwierdza jak on potrafi jechać jak mu sie wszystko układa.

 

 

Alonso tymi gestami tylko potwierdził ile jest wart. Cały sezon chamstwa, team orders, i ta pewność zdobycia tytułu którą tak głosił po Brazylii. W pełni sobie zasłużył na to co mu zrobił Petrov (chyba bym sie zaszył gdzieś na Syberii na jego miejscu).

 

 

Wolałbym też Webbera, ale niestety już wczoraj było wiadomo że szanse są prakycznie żadne.

 

 

Renault wspaniały wyścig, obaj kierowcy idealnie trafili ze strategią. Po raz kolejny też mamy potwierdzenie, że 11 miejsce jest dużo lepsze niż 7-10.

 

 

Jeszcze raz wielkie brawa dla Vettela. Zobaczymy co pokażą w przyszłym roku, no i ciekawe kto z nim będzie jeździł.

 

EDIT.

 

Co oni za syf dostali zamiast szampana? To samo ciach!o co w Bahrajnie? Sorry, ale kierowcy chcieli sie cieszyć a dostali jakieś badziewie które sie zupełnie nie chciało z butelek wydostać. Nie cierpie tych krajów przez tyle idiotycznych zwyczajów.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig, super, że w końcu renia dała rady i strategia była trafiona w 10. Miłe zakończenie kiepskiego sezonu. Po pierwszym wyścigu kiedy Roberta przed zdobyciem pierwszego miejsca zatrzymał tylko kamikadze- Vetel byłem bardzo optymistyczny, a jednak wyszła z tego kapa.

Vetel w 100% zasłużył na zwycięstwo, jest niesamowicie dobrym kierowcą.

Co do Ferrari mogę tylko powiedzieć "ha ha, karma's a bitch!" i dobrze im tak.

PS. Wiedziałem, że Petrov potrafi jeździć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Po pierwszym wyścigu kiedy Roberta przed zdobyciem pierwszego miejsca zatrzymał tylko kamikadze- Vetel byłem bardzo optymistyczny, a jednak wyszła z tego kapa.

Yyy, który mamy teraz rok, 2009 czy 2010?

 

Jak dla mnie to był najlepszy sezon Kubicy. Ze słabego bolidu wycisnął max, a zespół większość sezonu coś robił, a nie jak BMW odpuszczając po zwycięstwie, i robiąc tragiczny bolid w sezonie w którym mieli walczyć o mistrzostwo.

 

Tylko ta zmiana w Lotusa wydaje sie mało ciekawa, więc może trzymajmy kciuki za miejsce w Red Bullu.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...