Skocz do zawartości
^BerZerK^

Land Rover Discovery

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tutaj jakis kierownik pierwszej 'dyskoteki' i moze podzielic sie wrazeniami?

 

Jak juz pisalem na razie mam volvo 740 kombi które skończyło 20 lat i w tym roku chce zmienic na coś nowszego. Pokochałem RWD i nie usmiecha mi sie przednionapedowka a jedyny kandydat na zmiane w sensownej kasie to volvo v70 mk1 2,5 tdi. Az raz przejechalem sie dyskoteka i spodobalo mi sie. 4x4 nie jest tak zabawowy jak rwd, ale za to jest kwestia 'slisko? jakie slisko' co tez ma swoj urok.

 

Obydwa sa duze takie maja byc: 1. pod koniec lipca spodziewam sie potomka a pies tez swoje zajmuje 2.auto dla mnie ma miec cos takiego ze gulfiarz pomysli zanim wcisnie sie przed maske (co obecne volvo spelnia super :-> )

 

Tak wiec jesli ktos chcialby napisac o swoich zmaganiach z lr to niech daje :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum4x4.pl/viewforum.php?f=8&a...aaa62d7754365fa

polecam forum, tutaj raczej miłośników 4x4 nie znajdziesz :P ja próbowałem, 4x4 jest zabawowe i to bardzo ogólnie off-road to fajna zabawa.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zakochalem w 4x4 odkad od czasu do czasu jezdze rav4... wszedzie wjedziesz (no prawie ;) ).. nie ma tekstu ze ooo tutaj nie wjade bo za duzo sniegu... gdzie renowka albo mercem cklasa bym nawet na takie miejsce nie spojrzal tak tutaj jest troche mniej przeszkod ;) Do tego teraz zima z dobrymi zimowkami zachowuje sie nie wiele gorzej niz w lato ... nie mieli tak kolami podczas ruszania... w zakretach duzo trudniej wprowadzic w poslizg... moze i wiecej pali.. ale cos za cos :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...